Haszysz w prezencie pod choinkę

Policja nie aresztuje za dawanie prezentów

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/AFP

Odsłony

5512
Francuska policja zatrzymała 25-letniego kierowcę, przewożącego w swoim samochodzie 168 gramów haszyszu przeznaczonego na prezenty świąteczne dla ośmiu przyjaciół.

Pochodzący z centrum kraju mężczyzna, pracujący w Colmar, został zatrzymany podczas rutynowej kontroli policji. Święta spędził jednak na wolności, ponieważ policja postanowiła wypuścić posiadacza nielegalnej używki.

"Gdybyśmy go podejrzewali o handel niedozwolonymi substancjami, nie wypuścilibyśmy go tak łatwo" - oświadczyli dziennikarzom pracownicy komisariatu policji w Colmar.

Policjanci dali wiarę twierdzeniom młodego kierowcy, że narkotyki przeznaczył wyłącznie na prezenty dla przyjaciół, ale za posiadanie narkotyków stanie on jednak w styczniu przed sądem w Colmar.

odesłał: sicboy

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

adam (niezweryfikowany)

no my z kumplami sprawilismy sobie piatke haka po choinke
rox (niezweryfikowany)

- kurcze czemu ja takiego prezentu nie dostałem ;-)
Pomruk (niezweryfikowany)

Swieta niech trwaja caly rok, hej!
Spy / Rahshy (niezweryfikowany)

Koles przemycal 168G haszu.. dla 8 przyjaciuo??? czyli 21g na glowe???? boshe... paly! wiecie ile to jest 21g haszu??? <br> <br>QRWA!!! przeciez on nie wychodowal 168g haszu! (srednio jest z 5-10g haszu z hash planta) QRWA on to kupil!! wiecie ile jest warte 168g haszu???!!! qrwa kto robi prezenty za 2000zl na glowe??? i to dla 8 przyjaciol!!! qrwa! KIEROWCA samochodu transportowego zarabia serdnio 2000-3000zl miesiecznie.... skad by bral forse na prezenty &quot;pod choinke&quot; za 100.000zl!!! qrwa przeciez to logiczne ze kupil to na dilerke!!! <br> <br>po Zatym skad on by wziol 168g haszu?? w holandi jest dozwolona sprzedasz 2g haszu na glowe w caffe shopach... <br> <br>JEZU POLSKIE PALY TO DEBILE... i dzieki bogu ;]
artur (niezweryfikowany)

Koles przemycal 168G haszu.. dla 8 przyjaciuo??? czyli 21g na glowe???? boshe... paly! wiecie ile to jest 21g haszu??? <br> <br>QRWA!!! przeciez on nie wychodowal 168g haszu! (srednio jest z 5-10g haszu z hash planta) QRWA on to kupil!! wiecie ile jest warte 168g haszu???!!! qrwa kto robi prezenty za 2000zl na glowe??? i to dla 8 przyjaciol!!! qrwa! KIEROWCA samochodu transportowego zarabia serdnio 2000-3000zl miesiecznie.... skad by bral forse na prezenty &quot;pod choinke&quot; za 100.000zl!!! qrwa przeciez to logiczne ze kupil to na dilerke!!! <br> <br>po Zatym skad on by wziol 168g haszu?? w holandi jest dozwolona sprzedasz 2g haszu na glowe w caffe shopach... <br> <br>JEZU POLSKIE PALY TO DEBILE... i dzieki bogu ;]
shahid - na trz... (niezweryfikowany)

najbardziej policyjnym kraju jaki udalo mi sie dowiedzic taki numer?????? <br>normalnie gdybym nie stal w gaciach przy grobie morisona to bym w to uwierzyl. <br>dobrze ze tylko rure mialem przy sobie
ke? (niezweryfikowany)

Koles przemycal 168G haszu.. dla 8 przyjaciuo??? czyli 21g na glowe???? boshe... paly! wiecie ile to jest 21g haszu??? <br> <br>QRWA!!! przeciez on nie wychodowal 168g haszu! (srednio jest z 5-10g haszu z hash planta) QRWA on to kupil!! wiecie ile jest warte 168g haszu???!!! qrwa kto robi prezenty za 2000zl na glowe??? i to dla 8 przyjaciol!!! qrwa! KIEROWCA samochodu transportowego zarabia serdnio 2000-3000zl miesiecznie.... skad by bral forse na prezenty &quot;pod choinke&quot; za 100.000zl!!! qrwa przeciez to logiczne ze kupil to na dilerke!!! <br> <br>po Zatym skad on by wziol 168g haszu?? w holandi jest dozwolona sprzedasz 2g haszu na glowe w caffe shopach... <br> <br>JEZU POLSKIE PALY TO DEBILE... i dzieki bogu ;]
godmode (niezweryfikowany)

jakie zjeby z tych palarzy.. <br>nawet moja babcia by nie uwiezryla ze taki stuff jest przeznaczony na prezent... <br>paranoja... <br>ale ja bym chcial dostac conajmniej 1/100 z tego prezentu :-) <br>pozdro...
KRET (niezweryfikowany)

najbardziej policyjnym kraju jaki udalo mi sie dowiedzic taki numer?????? <br>normalnie gdybym nie stal w gaciach przy grobie morisona to bym w to uwierzyl. <br>dobrze ze tylko rure mialem przy sobie
artur (niezweryfikowany)

najbardziej policyjnym kraju jaki udalo mi sie dowiedzic taki numer?????? <br>normalnie gdybym nie stal w gaciach przy grobie morisona to bym w to uwierzyl. <br>dobrze ze tylko rure mialem przy sobie
TheColestMadafa... (niezweryfikowany)

&quot;Gdybyśmy go podejrzewali o handel niedozwolonymi substancjami, nie wypuścilibyśmy go tak łatwo&quot; - buahahah dobre text miesiąca ^_^ eheh
RAin (niezweryfikowany)

jakie zjeby z tych palarzy.. <br>nawet moja babcia by nie uwiezryla ze taki stuff jest przeznaczony na prezent... <br>paranoja... <br>ale ja bym chcial dostac conajmniej 1/100 z tego prezentu :-) <br>pozdro...
Zajawki z NeuroGroove
  • Heimia salicifolia

Nazwa substancji: Sinicuichi / Sun Opener / Heimia salicifolia



Poziom doświadczenia użytkownika: mj, haszysz, gałka muszkatołowa, dxm, efedryna, amfetamina, lsa, absynt (domowy, a jakże:)), salvia divinorum, mdma, mnóstwo różnych ziółek, które albo nie działały (np. kanna) albo działały za słabo by uznać je za narkotyk (np. chmiel, marihuanilla).

  • Grzyby Psylocybinowe
  • Przeżycie mistyczne

Dobrze przygotowany czas i przestrzeń, fizyczna i życiowa, pusty dom, wieczór.

Na początku szklanka soku z czarnej porzeczki z własnego koncentratu, potem lemon tek o składzie 4,9 g psilocibe cubensis i sok z całej cytryny, łyżka miodu, wszystko zalane do pełnej szklanki ciepłą wodą. 

 

21:05 picie lemon teka potrząsa mną z niesmaku

włączam pomarańczowe światło, zapalam świeczki 

21:20 czuję, że rzeczywistość traci swój sztywny fundament, obraz zaczyna się poruszać, upłynniać, cząsteczki materii zaczynają żyć 

  • Amfetamina

Z góry przepraszam za błędy i surową formę ale mam właśnie zwała, a chce to napisać póki jeszcze pamiętam.


  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

Lekkie zmęczenie, dobry humor, pozytywne nastawienie, ciekawość. Wolna chałupa, ja i moja dziewczyna, która towarzyszyła mi pierwszego dnia.

Oto mały raport, w którym będą przeplatały się opisy doświadczeń z dwóch dni, podczas których zniknęło 78 tabletek. Jedna w kawie. :(

Idąc za radą użytkowników [H] wrzucałem tabletki robiąc przerwy, i zagryzałem cytryną. 

T: 0m (~21:30)

[Tutaj popełniłem kardynalny błąd, ponieważ zaniedbałem kwestię S&S]

 Siedząc w salonie przy laptopie poczułem, że Dex powoli "puka do drzwi." Nastąpiły zmiany w odbiorze bodźców, które raczej trudno mi opisać ze względu na to, że był to mój dziewiczy rejs.