MAZUR - POLSKIE SZCZURY NIE CHCA EKSTRADYCJI

[g2:2082 class=left]No i zaczeli trzasc w Polsce gaciami, a ze Amerykanski sad jest inny, to juz jakis madry inaczej wymyslil. Maura sadzmy tam, to nic nie wyjdzie... Lecz FARC ma juz wakaty. A i chce bardzo jednego z kardynalow Szwadronow Smierci na prawoslawie nawrocic... [g2:2084 class=right]Z EKWADOREM, CZY BEZ, O NARKOTYKACH BEDZIE BARDZO DUZO. ZAKUMI... ZLOZCIE BRON ZOLNIERZE FALSZYWEGO BOGA Hiszpanska inkwizycja is Back...

slu

Odsłony

948

[g2:2082 class=left]No i zaczeli trzasc w Polsce gaciami, a ze Amerykanski sad jest inny, to juz jakis madry inaczej wymyslil. Maura sadzmy tam, to nic nie wyjdzie... Lecz FARC ma juz wakaty. A i chce bardzo jednego z kardynalow Szwadronow Smierci na prawoslawie nawrocic... [g2:2084 class=right]Z EKWADOREM, CZY BEZ, O NARKOTYKACH BEDZIE BARDZO DUZO. ZAKUMI... ZLOZCIE BRON ZOLNIERZE FALSZYWEGO BOGA Hiszpanska inkwizycja is Back...

[g2:2101 class=left]Prokuratura chce, by Edward Mazur, polonijny biznesmen podejrzany o zlecenie zabójstwa byłego szefa policji Marka Papały był sądzony w Stanach Zjednoczonych - podaje radio RMF FM. Rzecznik resortu sprawiedliwości nie przesądza jednak sprawy. - Taki scenariusz jest rozważany, ale żadne decyzje nie zapadły - mówi Grzegorz Żurawski. Skąd taki zwrot w sprawie? Resort sprawiedliwości uznał, że szanse na ekstradycję Mazura do Polski są znikome. Tym bardziej, że w zeszłym roku sąd w Chicago już raz uznał, że dowody prokuratury nie są przekonujące i odrzucił wniosek o wydanie biznesmena polskiemu wymiarowi sprawiedliwości. "Amerykański sąd jest inny" Dlatego zamierza poprosić amerykańską prokuraturę, by to ona wystąpiła, jako reprezentant naszego wymiaru sprawiedliwości i oskarżała polonijnego biznesmena przed amerykańskim sądem.Nowe dowody ws. Mazura Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski potwierdził, że są nowi... czytaj więcej » - Zważywszy na to, jak sędzia Arlander Keys potraktował pierwszy wniosek o ekstradycję, mamy świadomość, że również nowe dowody nie dają stuprocentowej gwarancji, że dojdzie do ekstradycji. Polscy prokuratorzy zbierają dowody tak, by przekonać polski sąd. Amerykański system prawny jest inny - powiedział Żurawski. Z drugiej strony - jak przyznał - strona polska pamięta, że na decyzję Amerykanów, czy udzielić pomocy prawnej, czeka się osiem miesięcy i więcej. - Dlatego teraz rozważamy wszelkie warianty - dodał Żurawski. Są nowe dowody, ale... Dwa tygodnie temu prokuratura potwierdziła, że ma nowe dowody przeciwko Mazurowi. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski mówił wtedy, że wzmacniają one polskie stanowisko w kwestii ekstradycji biznesmena. Zastrzegł jednocześnie, że nie można powiedzieć, że są one na tyle mocne, by automatycznie przekonały amerykański sąd do ekstradycji polonijnego biznesmena. Mazur jest podejrzewany o podżeganie do zabójstwa byłego komendanta głównego policji gen. Marka Papały, który został zastrzelony w czerwcu 1998 r. przed blokiem na warszawskim Służewcu. Dowodem na jego winę ma być - według prokuratury - zeznanie uczestnika spotkania z kwietnia 1998 r. w gdańskim hotelu Marina. Arturowi Zirajewskiemu ps. "Iwan" Mazur miał zaproponować wtedy 40 tys. dolarów. Zrodlo: TVN24 Wiecej: http://hyperreal.info/encod SZWADRONY SMIERCI - SZKOLA FRANCUSKA [g2:2087 class=left]Szwadron śmierci to grupa paramilitarna, zazwyczaj złożona z byłych lub obecnych członków sił zbrojnych, sił policyjnych i agentów służb specjalnych oraz kryminalistów zajmująca się zabijaniem ludzi na zlecenie rządu lub instytucji państwowych. [g2:2089 class=right]Od grup przestępczych i terrorystycznych różni się tym, iż działa najczęściej za cichym przyzwoleniem lub nawet z pomocą kraju na którego terenie wykonuje swoje zadania. Szwadrony śmierci najbardziej rozpowszechniły się w Ameryce Łacińskiej służąc do zwalczania wszelkiej opozycji politycznej w tym także partyzantki i terrorystów. [g2:2091 class=left]Jednak najczęściej ofiarami tych grup paramilitarnych padali ludzie niewygodni dla rządzących lub prowadzący aktywną krytykę władz jak dziennikarze, intelektualiści, studenci, księża, działacze społeczni, związkowcy i obrońcy praw człowieka. [g2:2094 class=right]Do szwadronów śmierci należy zaliczyć działające z polecenia władz Hiszpanii oddziały Grupos Antiterroristas de Liberación zwalczające ETA. Obecnie grupy o takim charakterze w nieco zmienionej formie działają wciąż w Kolumbii, Brazylii, Salwadorze, Gwatemali, na Białorusi, na Haiti i wielu krajach Afryki i Azji. Zrodlo:WIKIPEDIA [g2:2096 class=left]MAZUR TYLKO W POLSCE. MARSZ MARSZ DABROWSKI... Z ZIEMI WLOSKIEJ DO POLSKI... ZA TWOIM PRZEWODEM, ZLACZYM WSZY Z NARODEM...

Komentarze

slu
I PATRZ CZLOWIEKU, UDEZYLEM W STOL 2 DNI TEMU, I POKAZALEM KOLEGA GDZIE 11 WRZESNIA SZUKAC I ODEZWALY SIE NOZYCE, JAK ONI SIE LADNIE PRZYZNALI, A NAM TO UPAMIETNIL... OJ ZATRZESLY GACIAMI I DO BERLINA RUSZYLY W PANICE LECZ NAM IM DROGE WSKAZAL... NIE MA PO KIM PLAKAC, BUSHOWI SIE KONCZY KOKAINA, A CI CO PRZEZYLI, POZEZNAJA TROCHE... ECON PODPISAL SIE W ZURYCHU [g2:2099 class=left]Tajemnicza katastrofa polskiej awionetki w Szwajcarii. Wczoraj około godziny 16 mały samolot spadł na pas startowy lotniska Zürich-Kloten. Na pokładzie było czterech Polaków. Dwie osoby zginęły na miejscu, dwie pozostałe walczą o życie w szpitalu. Rozbity samolot to bezpieczna maszyna ze specjalnym systemem chroniącym pasażerów przed katastrofą. Nie wiadomo, dlaczego system nie zadziałał. http://www.dziennik.pl/ NIECH ONI SIE POSPIESZA Z TYMI DOCHODZENIAMI BO TU SIE KOLEJKA ZROBILA DO ROZLICZEN A MI K... SWIADKOW UBYWA ALE SIE PODPISAL ECON JAKZESZ PIEKNIE BOGU NIECH BEDA DZIEKI
Anonim (niezweryfikowany)
wypierdalaj zrób sobie jakiegoś bloga i pisz tam co chcesz nie śmieć na hipku
slu
[quote=Anonim]wypierdalaj zrób sobie jakiegoś bloga i pisz tam co chcesz nie śmieć na hipku[/quote] MODL SIE DALEJ... NIEDLUGO SIE WSZYSTKO WYJASNI, NIEKTORYM JUZ SWITA CO NIE CO WE WEBIE ZA MALO O NARKOTYKACH? POWIEM WIECEJ! BUSZOWI NIE DOWIOZA KOKAINY Z ZURICHU...
Anonim (niezweryfikowany)
za kilogram gandzi byś się zamknął? prosze?
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Lekkie zmęczenie, ale i ekscytacja po okresie renowacji komórek mózgowych. Kilku domowników obecnych, ale nie wchodzili mi do pokoju.

DXM- Tak, czy nie?

  • Banisteriopsis caapi
  • DMT
  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Set: Podniecenie z powodu nadchodzącego nowego roku, pierwszy psychodeliczny sylwester w moim życiu. Dom i grupka znajomych. Setting: Pomimo kilku wpadek owego dnia pozytywnie. Oczekiwałem mocnego rżnięcia umysłu.

Witam w moim drugim raporcie, noworocznym!

Trzech nas było, na kwasie: (J)a, (M)ors i (R)ak.

Dwoje ich było, na winie: (S)okół i (P)apuga

I on jeden, na dropsie: (A)mbroży

 

Słowem wstępu:

R miało dzisiaj z nami nie być, ale kosmicznym zbiegiem okoliczności nie wrócił do siebie. Mieliśmy propozycję prywatnej imprezy psytrance, ale ja i M nie chcieliśmy nigdzie jechać, padło więc na dom, ewentualne wyjście na fajerwerki o 12. Jeśli ktoś nie ma ochoty czytać prologu - trip właściwy zaczyna się od 23:40.

 

Ahoj!

 

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM (tussal anticostam) 300 mg


poziom doswiadczenia: natka konopi, efedryna, benzydamina, guarana, benzodiazepiny, venlafaxyna, tramadol, dxm po raz drugi


S&S: pozytywne nastawienie do dexa


efekty: swiat jest dziwny


czy dane doswiadczenie ... : re5pect przed psychojebami i dla twardzieli, ktorzy je konsumuja


jezeli to nie byl ... : to byl drugi i roznil sie jak ja pierdole

  • Klonazepam

Dawno to bylo wiec nie pamietam dokladnie jak to bylo. A bylo to tak: