Chciałabym się podzielić z wami moją osobistą rewolucją, nowym życiem.
Z natury nostalgiczny ze mnie człowiek, wycofany i może trochę za ostrożny w stosunku do ludzi.
Wydawnictwo wprowadzi zmiany w podręczniku do chemii, który zachwalał dopalacze. To efekt publikacji RMF FM. W książce "Ciekawi świata. Zakres podstawowy" autorstwa Joanny Meszko można przeczytać, że dopalacze to "substancje, które pozwalają wydajniej się uczyć".
Wydawnictwo wprowadzi zmiany w podręczniku do chemii, który zachwalał dopalacze. To efekt publikacji RMF FM. W książce "Ciekawi świata. Zakres podstawowy" autorstwa Joanny Meszko można przeczytać, że dopalacze to "substancje, które pozwalają wydajniej się uczyć". Takie sformułowanie skrytykował między innymi Marek Posobkiewicz, Główny Inspektor Sanitarny MSWiA.
Wydawnictwo OPERON, które przez ponad tydzień zwlekało z odpowiedzią w tej sprawie, teraz zapewnia, że czeka na aktualne rekomendacje rzeczoznawców Ministerstwa Edukacji. MEN, którego eksperci siedem lat temu dopuścili książkę do użytku szkolnego, po publikacji RMF FM zleciło ponowne sprawdzenie zawartości podręcznika pod kątem poprawności merytorycznej i dydaktycznej.
"W celu utrzymania najwyższej jakości naszych podręczników wyczerpany już nakład podręcznika do chemii w zakresie podstawowym zostanie zastąpiony wydaniem zgodnym z aktualnymi sugestiami rzeczoznawców MEN" - zapewnia Monika Balcerowicz, rzeczniczka wydawnictwa.
Książka jest wciąż dostępna w księgarniach i antykwariatach. Jeszcze przez rok mogłaby być wykorzystywana w pierwszych klasach dotychczasowych trzyletnich liceów i czteroletnich techników.
Pochwała dopalaczy znalazła się w rozdziale o wybranych substancjach chemicznych i ich działaniu, w którym autorka opisuje różne związki znajdujące się na przykład w papierosach czy produktach chemii gospodarczej. W podsumowaniu rozdziału Joanna Meszko opisuje różne substancje psychoaktywne - nikotynę, alkohol etylowy i właśnie dopalacze. Pisze, że są to substancje, które pozwalają się wydajniej uczyć. Dalej dodaje, że zawierają wiele niebezpiecznych związków chemicznych, które mogą uzależniać lub powodować poważne problemy zdrowotne.
Dozowanie rano co 4 dni wraz ze śniadaniem
Chciałabym się podzielić z wami moją osobistą rewolucją, nowym życiem.
Z natury nostalgiczny ze mnie człowiek, wycofany i może trochę za ostrożny w stosunku do ludzi.
klub the Egg, Londyn, sobotnia noc; nastawienie czysto imprezowe, relaks ze znajomymi po pracowitym tygodniu
Waga 80kg;
Witam.
Na tą stronkę trafiłem już wiele lat temu, ale mimo doświadczenia z kilkoma substancjami nigdy nie zebrałem się na to, żeby coś tu napisać. Aż do dzisiaj, kiedy to wrażenia po wczorajszym (właściwie dzisiejszonocnym) tripie są jeszcze świeże.
Ciag metoksetaminowoDXMowokodeinowobenzodiazepinowy, nastroj tak dobry, jak dobry mozna miec spedzajac swieta z tesciowa w jednym mieszkaniu. :)
Trip mial miejsce jakis czas temu, podczas swiat w Polsce. Bylismy nieco zmeczeni wycieczka, w dobrych nastrojach, nieco sentymentalnie - byla to nasza ostatnia dawka metoksetaminy z tego sortu. Miala byc to nasza czwarta (?) dawka tego dnia. Zamknelismy sie w malym pokoju, zapalilismy swieczki (raczej w celu praktycznym, niz nastrojowym) i uwazylismy dawke. Iniekcja poszla gladko jak zwykle, nawet to lubie, mam mile skojarzenia zapachowe (przez odkazanie miejsca wkucia perfumami), ktore rzutuja na trip i odruch pawlowa na widok strzykawki.
Na początku sam w domu, potem podróż autobusem na lodowisko na spotkanie klasowe. Nastawienie doskonałe i oczekiwanie na niewiadome bo to pierwszy raz z ketonami.