Pokłócili się i donieśli na siebie na policję. On miał 1.5 promila, ona 3 gramy marihuany

Oboje zostali zatrzymani przez policję.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

24tp.pl

Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

709

36-letni mieszkaniec Niemiec pokłócił się w czasie jazdy z 22-letnią kobietą. On był pijany, ona miała przy sobie marihuanę. Oboje zostali zatrzymani przez policję.

W czwartek po godz. 8.00 do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zgłosiła się kobieta i poinformowała policjantów, że jej znajomy prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

- Jak się okazało 36-latek to mieszkaniec Niemiec i prowadził pojazd z Zakopanego do Nowego Targu, a na stacji paliw za kierownicę usiadła jego znajoma. Podczas jazdy pomiędzy kobietą i mężczyzną doszło do kłótni, dlatego przyjechali do komendy. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskując wynik blisko 1.5 promila - informuje Dorota Garbacz, rzecznik prasowa nowotarskiej policji.

Kobieta również prowadziła pojazd i również została przebadana na zawartość alkoholu. Kiedy badanie wykazało, że 22-latka jest trzeźwa, wtedy mężczyzna powiedział policjantom, że często pali marihuanę i prowadziła pojazd pod wpływem środka odurzającego.

- Kobieta została więc przewieziona do szpitala i została pobrana krew do badania na zawartość narkotyków we krwi. Ponadto w torebce 22-latki funkcjonariusze znaleźli ponad 3 gramy marihuany. Nagranie z monitoringu z komendy i stacji paliw potwierdziło całą wersję zdarzenia. Oboje zostali zatrzymani i osadzeni w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych. W piątek mężczyzna usłyszał zarzut z art. 178a kk tj. prowadzenia pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości, za co grozi wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności dodaje rzecznik nowotarskiej policji.

Kobieta natomiast usłyszała zarzut posiadania środków odurzających wbrew przepisom Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli badania krwi potwierdzą obecność narkotyków kobieta odpowie również za prowadzenie pojazdu pod wpływem środka odurzającego, za co grozi kara nawet do 2 lat więzienia, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Oceń treść:

Average: 7.5 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Wiek:18

Doświadczanie: Marihuana-raz w tygodniu od roku(wcześniej paliłem rzadko jakieś 3 lata; grzyby-raz w życiu(puki co)

Chciałbym napisać wam o czymś niesamowitym co niedawno mnie spotkało. nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem.Ten stan był przerażający a za razem bardzo fascynujacy.

  • Inhalanty

Pukając do kleju bram - part 3 - czyli ciemna strona mocy.



"primus in orbe deos fecit timor!"



Tycjusz









  • Ketony
  • Uzależnienie

Kiedyś modliłam się, by go wziąć, a teraz modlę się, by tego nie zrobić..

POCZĄTEK

To było jakoś w styczniu 2017 roku. Pamiętam absurdalnie małe ścieżki brane w długich odstępach czasu i niewyobrażalną moc... Siła do pracy, chęć rozmowy z ludźmi, sensowne wypowiedzi i brak zwały rano. Cud miód! Jakoś po pół roku sorty trafiały mi się coraz gorsze. Tylko łeb bolał i spać się nie dało. Za to zejście to była kilkugodzinna walka z myślami samobójczymi... Na jakiś czas odstawiłam ten specyfik i testowałam inne, ale on się na mnie czaił i czekał aż mu ulegnę.

ŚLEPA FASCYNACJA

  • Grzyby Psylocybinowe
  • Pierwszy raz

Puste mieszkanie, słoneczne, jesienne popołudnie

 

Chciałbym Wam opowiedzieć o tripie, który zmienił moje życie.

 

Faza 1 - Desperackie poszukiwanie pomocy

 

Nie wchodząc w szczegóły, od około 15 roku życia miałem problemy z emocjami, a kilka lat później przestałem je czuć, co przekształciło mój umysł w stu procentowy racjonalizm, a następnie doprowadzając do głębokiej depresji i problemów z uzależnieniami. Poprzez pomoc mam na myśli pomoc w odstawieniu używek i podniesienie jakości mojego życia.

 

Faza 2 - Przygotowania i zdobywanie wiedzy