Dawał relację sprzed plantacji konopi. Aż tu nagle… [video]

Taka tam ciekawostka ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Marta Kwiatkowska

Odsłony

684

Dziennikarz lokalnej stacji telewizyjnej z Kent spokojnie informował swoich widzów o tym, że w małej wiosce niedaleko Herne Bay miejscowa policja znalazła 88 krzaków marihuany w chacie pokrytej strzechą.

Relacja pewnie przeszłaby niezauważona, gdyby nie fakt, że za jego plecami rozegrała się zupełnie niezrozumiała dla widzów sytuacja. Z domu, w którym zabezpieczono krzaki marihuany, wyszedł młody mężczyzna z donicą w dłoni.

"Gdy zauważył kamerę i nadającego na żywo dziennikarza, zaczął uciekać" - informuje The Sun.

Dziennikarz Cameron Tucker zachował zimną krew i dokończył relację. Teraz policja z Kent, która zobaczyła nagranie, zastanawia się, dlaczego młody człowiek salwował się ucieczką i jaki gatunek rośliny wynosił z farmy.

Oceń treść:

Average: 9 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Banisteriopsis caapi
  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

piękny poranek, własny przytulny pokój i intuicyjne odczucie, że zaraz przeżyję coś wyjątkowego

Tego poranka otworzyłem rozespane jeszcze oczy i w jednej chwili całkiem jasno poczułem: To będzie doskonały dzień na zapalenie changi! Przez okno do pokoju wpadało miliony świetlistych ambasadorów jesiennego słońca, puchowa kołderka otulała mnie miękko, cały świat wydawał się sprzyjać mojemu świetnemu nastrojowi. Z całą pewnością miało to związek z wczorajszym wieczorem. Wtedy to wraz z moim przyjacielem i jego dziewczyną zapoznaliśmy się z tą magiczną roślinną mieszanką.

  • Dekstrometorfan

Acodin... Lek na kaszel w postaci małych, białych, jednak niezwykle gorzkich tabletek. Sprzedawany w aptekach na receptę, jednak podobno przy dobrej "bajeczce" recepty nie potrzeba...




  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne z jedocześnie ogromnym stresem przed nieznanym. 2 tygodnie całkowitej trzeźwości przez wzięciem. Trip w pięknym miejscu na wzgórzu w lesie. Towarzyszyła mi moja dziewczyna, która nie miała żadnych doświadczeń z lsd. Substancje tą brałem by zmienić coś w swoim życiu i poznać to piękno, o którym wszyscy piszą.

Do Lsd przygotowywałem się bardzo długo i poważnie. Przeczytałem wiele artykułów, poznałem wiele historii i możliwości wynikających z zażycia substancji. Jestem osobą, która bardzo rozważnie i odpowiedzialnie sięga po nowe używki więc łączny czas przygotowań zajął mi około 2 miesięcy (nabycie wiedzy, zdobycie czystego lsd oraz zaplanowanie samego tripa). Zacznę może od tego dlaczego w ogóle sięgnąłem po tą mistyczną używkę. Nie zagłębiając się w historie mojego życia powiem jedynie tyle, że bardzo się zmarnowałem.

  • 25C-NBOMe
  • Użycie medyczne

Ok.

Witam Serdecznie Wszystkich Portalowiczów ;)

Dawno mnie tu nie było, a trochę się pozmieniało... i wewnątrz i na zewnątrz. Najpiękniejsze jest to, że piszę to w momencie tripowania przy najlepszej muzyce do tego stworzonej. (Coush surfer-dickstarter). Ok,początek.

Środa 7 sierpień, popołudnie.