REKLAMA
Zostawił w szpitalu narkotyki dla więźnia

USA. 27-letni mężczyzna został oskarżony o pozostawienie paczki zawierającej marihuanę dla więźnia, który był leczony w szpitalu Strogera. Do zdarzenia doszło na początku tego roku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Monitor Chicago

Odsłony

72

27-letni mężczyzna został oskarżony o pozostawienie paczki zawierającej marihuanę dla więźnia, który był leczony w szpitalu Strogera. Do zdarzenia doszło na początku tego roku.

Pochodzący z dzielnicy Lawndale David Fuller został oskarżony o próbę wprowadzenia konopi do instytucji karnej – poinformowało biuro szeryfa powiatu Cook.

30 stycznia pracownicy szpitala znaleźli paczkę zawierającą 6 gramów marihuany pod drzwiami do łazienki, z której korzystał więzień w szpitalu Strogera. Policja i śledczy później zidentyfikowali Fullera, jako osobę, która pozostawiła pakunek. Marihuana była przeznaczona dla więźnia, który przebywał w szpitalu.

Fuller, który znajdował się na zwolnieniu warunkowym z powodu wcześniejszego skazania za pobicie, został zatrzymany we wtorek i oskarżony. W środę wyznaczono w jego sprawie kaucję w wysokości $30,000 i został zwolniony z aresztu po tym, jak Departament of Correction odmówił wydania wniosku o naruszenie warunków zwolnienia warunkowego.

Oceń treść:

Brak głosów
randomness