Zatrzymano handlarzy narkotyków

Co najmniej pół kilograma amfetaminy znaleźli policjanci przy dwóch handlarzach narkotyków zatrzymanych w centrum Łodzi - poinformowała dzisiaj policja.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1899

W samochodzie jednego z zatrzymanych znaleziono również dwie kilogramowe paczki wypełnione białym proszkiem, który zostanie poddany badaniom laboratoryjnym.

Zatrzymani mają 28 i 35 lat. Obaj byli wcześniej karani za kradzieże samochodów i włamania. Podejrzenia policjantów wzbudził luksusowy mercedes zaparkowany w centrum Łodzi, z którego co jakiś czas wychodził pasażer i wchodził do pobliskiej bramy, potem wracał do samochodu.

- W pewnym momencie samochód gwałtownie ruszył. Gdy policjanci zatrzymali auto do kontroli pasażer zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Przy 28-latku policjanci znaleźli pół kilograma amfetaminy - powiedział nadkom. Dariusz Krawczyk z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. - Aresztowano obu - pasażera i kierowcę - dodał.

W innym mercedesie należącym do 28-latka policjanci znaleźli dwie kilogramowe paczki z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Proszek zostanie poddany badaniom laboratoryjnym. Zatrzymani są obecnie przesłuchiwani. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Heimia salicifolia


Subst: heima

dośw: heima x 7 (już jeden tr popełniłem w chwili uniesienia)

s&s: warunki zmienne (ale ja ten sam),

sposoby, metody, postaci: palenie suszu, palenie suszu i ekstaktu, napary, wywary, fermentacje słoneczne.
  • LSD-25
  • Tripraport

Impreza psytrance w pewnej dużej hali. Byłem raczej spokojny i nastawiałem się na głębokie zanurzenie w oceanach dźwięku.

To był ten moment którego się nie spodziewałem, T0+2,5h, po tym jak powoli zatapiałem się w dźwiękach widząc zmieniające się wraz z muzyką ruchy i zachowania ludzi jakby były architektonicznie tworzone przez muzykę i analizowałem to co widzę, nagle mnie uderzyło z całą mocą. Stałem się częścią tego wszystkiego, już nie jako obserwator ale jako aktywny uczestnik poddany wpływowi, wydawało mi się że to co słyszę i widzę tworze sam ale nie mam kontroli nad tym, zatem pochodzi to z części mnie nad którą nie panuję.

  • 2C-P
  • Pozytywne przeżycie

Idealne. Działka nad dużym zbiornikiem wodnym, ciepły słoneczny dzień i atmosfera wyczekiwania - spotkanie było zaplanowane już cholernie dawno temu. To, że nie wszyscy dobrze się znaliśmy zupełnie mi nie przeszkadzało.

Wstęp

  • MDMA (Ecstasy)