REKLAMA
Zatrzymano handlarzy narkotyków

Co najmniej pół kilograma amfetaminy znaleźli policjanci przy dwóch handlarzach narkotyków zatrzymanych w centrum Łodzi - poinformowała dzisiaj policja.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1888

W samochodzie jednego z zatrzymanych znaleziono również dwie kilogramowe paczki wypełnione białym proszkiem, który zostanie poddany badaniom laboratoryjnym.

Zatrzymani mają 28 i 35 lat. Obaj byli wcześniej karani za kradzieże samochodów i włamania. Podejrzenia policjantów wzbudził luksusowy mercedes zaparkowany w centrum Łodzi, z którego co jakiś czas wychodził pasażer i wchodził do pobliskiej bramy, potem wracał do samochodu.

- W pewnym momencie samochód gwałtownie ruszył. Gdy policjanci zatrzymali auto do kontroli pasażer zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Przy 28-latku policjanci znaleźli pół kilograma amfetaminy - powiedział nadkom. Dariusz Krawczyk z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. - Aresztowano obu - pasażera i kierowcę - dodał.

W innym mercedesie należącym do 28-latka policjanci znaleźli dwie kilogramowe paczki z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Proszek zostanie poddany badaniom laboratoryjnym. Zatrzymani są obecnie przesłuchiwani. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
randomness