REKLAMA
Zatrzymana na lotnisku w Pakistanie z 25 kg heroiny7

Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

pikio.pl
Iwona Piech
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła

Odsłony

161

Kobieta może spędzić resztę życia w więzieniu po tym, co chciała zrobić. Kiedy odpowiednie służby kazały jej pokazać, co ma pod ubraniem, wszystko stało się jasne.

Kobieta musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami swojego czynu. Ikra Hussain oraz jej mąż Mohammed Tahir Ayaz chcieli przemycić narkotyki. Para została przyłapana na próbie przemytu i aresztowana w Pakistanie. Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci.

Para została aresztowana podczas próby wejścia na pokład do samolotu Emirates Airlines w miniony czwartek. Jak się okazało, kobieta sprytnie ukryła narkotyki pod swoimi ubraniami. Ilość nielegalnej substancji zaskoczyła wszystkich. Łączna wartość przemycanych narkotyków opiewa na kwotę 2 milionów funtów.

Ikra Hussain ukryła pod ubraniami w swoim bagażu aż 25 kilogramów czystej heroiny. Wszystko zostało dokładnie popakowane i porozdzielane na partie. Służby, które aresztowały małżeństwo nie mogły uwierzyć jak dokładnie i skrupulatnie była przygotowana każda partia heroiny. Para przyznała się do zarzucanych im czynów.

Podczas przesłuchania Ikra Hussain i Mohammed Tahir Ayaz przyznali, że chcieli wylecieć z lotniska Sialkot w Pakistanie, aby dostać się do Dubaju, a następnie do Wielkiej Brytanii, gdzie miały docelowo dotrzeć narkotyki. Obecnie prowadzone jest szczegółowe dochodzenie w tej sprawie. Para została również przekazana służbom walczącym z przemytem narkotykowym.

Parze grozi dożywocie a nawet kara śmierci. Od 2014 roku, Pakistan wznowił wykonywanie kar śmierci. Co roku dochodzi do nawet kilkuset egzekucji. Według władz Pakistanu, kara śmierci jest skuteczną odpowiedzią na przestępczość i terroryzm. Szczególnie napiętnowane są przestępstwa związane właśnie z przemytem narkotyków.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Powoje

Doświadczenie

Alkohol, nikotyna (oba porzucone w diabły), marihuana nie zliczę ile razy, haszysz ostatnio kilkukrotnie, raz smart shiva

Set & Setting

  • LSD-25


Wstęp


Uważam się za dość uduchowioną osobę, zawsze też fascynowały mnie psychodeliki.

Niemal "od zawsze" chciałem spróbować kwasa, w międzyczasie miałem styczność z

zielskiem (miłe), amfetaminą (niezbyt miłe) i ecstasy (dość miłe). Ale tak naprawdę,

naczywaszy się trip reportów, zawsze czekałem na okazję, by zjeść kwarka. I mimo,

że wszyscy mówili mi, jak potężna to rzecz, nic, kompletnie nic nie mogło w pełni

przygotować mnie na to, co przeżyłem.

  • Dekstrometorfan
  • LSD-25
  • Miks

Popołudnie, własny pokój, nie mogłem się doczekać :)

Po tym jak kwaszenie ze znajomymi zostało odwołane, nie mogąc doczekać się kolejnej okazji postanowiłem zarzucić planowane kombo samemu w pokoju. Około godz. 13 połknąłem 18 kapsułek tussidexu, po ok. pół godziny poszedłem rzygnąć. Nie jadłem nic od paru dobrych godzin, więc łatwo poszło. Wróciłem do pokoju, usiadłem na łóżku, dalej czuję źle w brzuchu. Postanowiłem się położyć... nie, nie zdążyłem.

randomness