REKLAMA
Zatrzymana na lotnisku w Pakistanie z 25 kg heroiny7

Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

pikio.pl
Iwona Piech
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła

Odsłony

125

Kobieta może spędzić resztę życia w więzieniu po tym, co chciała zrobić. Kiedy odpowiednie służby kazały jej pokazać, co ma pod ubraniem, wszystko stało się jasne.

Kobieta musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami swojego czynu. Ikra Hussain oraz jej mąż Mohammed Tahir Ayaz chcieli przemycić narkotyki. Para została przyłapana na próbie przemytu i aresztowana w Pakistanie. Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci.

Para została aresztowana podczas próby wejścia na pokład do samolotu Emirates Airlines w miniony czwartek. Jak się okazało, kobieta sprytnie ukryła narkotyki pod swoimi ubraniami. Ilość nielegalnej substancji zaskoczyła wszystkich. Łączna wartość przemycanych narkotyków opiewa na kwotę 2 milionów funtów.

Ikra Hussain ukryła pod ubraniami w swoim bagażu aż 25 kilogramów czystej heroiny. Wszystko zostało dokładnie popakowane i porozdzielane na partie. Służby, które aresztowały małżeństwo nie mogły uwierzyć jak dokładnie i skrupulatnie była przygotowana każda partia heroiny. Para przyznała się do zarzucanych im czynów.

Podczas przesłuchania Ikra Hussain i Mohammed Tahir Ayaz przyznali, że chcieli wylecieć z lotniska Sialkot w Pakistanie, aby dostać się do Dubaju, a następnie do Wielkiej Brytanii, gdzie miały docelowo dotrzeć narkotyki. Obecnie prowadzone jest szczegółowe dochodzenie w tej sprawie. Para została również przekazana służbom walczącym z przemytem narkotykowym.

Parze grozi dożywocie a nawet kara śmierci. Od 2014 roku, Pakistan wznowił wykonywanie kar śmierci. Co roku dochodzi do nawet kilkuset egzekucji. Według władz Pakistanu, kara śmierci jest skuteczną odpowiedzią na przestępczość i terroryzm. Szczególnie napiętnowane są przestępstwa związane właśnie z przemytem narkotyków.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • alfa-PVP
  • Pierwszy raz

Na nogach od 16h (w tym 8 h pracy fizycznej), lekko zmęczony, zirytowany (ceną i trudnością w zoorganizowaniu acodinu) Szybka kąpiel, kufel zimnego piwa i odpalony komputer, słuchawki na uszach i w ciemnościach przemierzam czeluści internetu. Kilka godziń wcześniej weszło 300mg kodeiny (ale tolerancja już taka, że prawie nie poczułem jej działania). Zajadając się jabłkiem, starą bankomatową kartą kruszę kryształ w drobny mak. Kto by pomyślał, że przede mną kilka godzin intensywnego twórczego myślenia i tworzenia.

 

Jest to mój pierwszy kontakt z tą substancją jak i pierwszy TRIP RAPORT jaki zamieszczam na portalu - proszę o wyrozumiałość i konstruktywną krytykę.

Lekko sceptycznie podszedłem do substancji. Mało rzeczy już mnie rusza i daje oczekiwany efekt. Stąd też posypałem 1 kreskę i oddałem się substancji całkowicie. Sniff wszedł gładko, nie było nieprzyjemnego spływu do gardła, nos nie piecze, nie ma skrzepów i krwawienia - stosunkowo łagodna substancja.

T + 15 (22 15) 100mg

  • Szałwia Wieszczawiek:
26doświadczenia:
MJ od 7-8 lat(pewnie juz z tona uzbierała by się w róznych formach - budynie,nalewki,ciasta itp)XTC duuuzo,SPD kiedyś dużo teraz wogóle,LSD ok 20-30razy(papiery i kryształy),grzyby-łysiczki,kołpaczki,mexicana ze smartshopów w NL,muchomory,bieluń(1 jedyny raz),pokrzyk,cała fura leków-od tramalu po haloperidol,syntetyczna meskalina,kava-kava,eter,kokaina,crack, opium własnej produkcji i jeszcze różne inne experymenty....: )  • MDMA (Ecstasy)

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Wiek: Ja(Michał) 18lat, kolega(Jurek) 18 lat.

Doświadczenie: MJ, Alkohol, DXM, Feta, Masa dopalaczy (mieszanki, piguły) Kleje i rozpuszczalniki(Ultramyt, Nitro Butapren), Gaz do zapalniczek, Kodeina.

Kiedy: Piątek, Sobota i Niedziela. (5 listopad, 2010 - 7 listopad, 2010)