Z superszybkiej łodzi wyrzucili 2 tony haszyszu. Pościg za przemytnikami [WIDEO]

Policjanci z Hiszpanii zatrzymali pięć osób, które próbowały przemycić do kraju dwie tony haszyszu. Superszybka łódź została wypatrzona przez policjantów patrolujących przybrzeżne wody w okolicy Kartageny.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Kryminalki.pl

Odsłony

121

Policjanci z Hiszpanii zatrzymali pięć osób, które próbowały przemycić do kraju dwie tony haszyszu. Superszybka łódź została wypatrzona przez policjantów patrolujących przybrzeżne wody w okolicy Kartageny.

O akcji hiszpańska policja poinformowała w sobotę. Policjanci patrolujący wody przybrzeżne w śmigłowcu zauważyli szybką łódź motorową, która na pełnej prędkości mknęła Morzem Śródziemnym. Na pokładzie znajdowało się pięciu mężczyzn oraz podejrzane pakunki. Na widok policjantów mężczyźni machali im i robili zdjęcia, ale to nie zmyliło stróżów prawa.

Gdy mężczyźni zrozumieli, że policjanci dążą do ich zatrzymania zaczęli wyrzucać paczki do wody. W ciągu pięciogodzinnej ucieczki przestępcy pokonali około 100 mil morskich. Pościg zakończył się, gdy 14-metrowa motorówka z dwoma 300-konnymi silnikami została przejęta przez łódź patrolową celników.

Mężczyźni zostali zatrzymani, a celnicy wyłowili z wody 66 paczek, w których znajdowały się dwie tony haszyszu. Oprócz narkotyków policjanci przejęli telefony satelitarne i sprzęt komputerowy znajdujący się na łodzi. Jak wstępnie ustalono, narkotyki były transportowane z Maroka i miały trafić do hiszpańskiej Walencji.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

nazwa substancji: salvia divinorum


poziom doświadczenia: sweet mary jane, hasz, grzybki (łysiczki lancetowane i mexicany), LSA, gałka muszkatułowa, avio, DXM, tussi, xanax, SD zapodowałem po raz pierwszy.


  • Inne
  • Tripraport

Dom

U47700 TR
Słowem wstępu: nie ma tu latających smoków, przechodzenia przez dziurkę od klucza czy innych halucynacji. Jest to suchy opis działania opioidu, który ma na celu pomóc w dawkowaniu czy określeniu czasu działania.

  • Dekstrometorfan

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Set: nastrój pogodny od rana, oczekiwałem czegoś wzbogacającego, toteż wektor mych myśli był ukierunkowany w tą stronę. Setting: pomieszczenie dawniej służące za salon; na ścianach kilka obrazów, łapacz snów i mały, drewniany pentagram runiczny, muzyka medytacyjna Ben Scott i 3 i pół godzinne muzyka reperująca DNA (przynajmniej tak nazwana, choć dobrze dostrajająca), piec zdobiony pięknym wzornictwem złożonym z plątaniny rombów. Oprócz tego byliśmy oświetleni rozstawionymi wszędzie podgrzewaczami i popijaliśmy pinacoladę. Był też stół, dwa fotele i łóżko. Modele interpretacyjne: grzyby jako święci nauczyciele, byty dzierżące klucz do portalu do innych wymiarów, siebie postrzegam jako osobę poszukującą mistycznych oświeceń.

Jako, że postanowiliśmy ten rok przeżyć z przyjacielem po celtycku, zamierzamy przeżyć całe koło sabatów w zmienionym stanie świadomości i w takim stanie zaliczyć wszystkie sabaty. Będzie to raporttrip złożony z moich, co ciekawszych myśli, wrażeń i odczuć przelanych na papier, co kilka minut tripu. 

18:00 Konsumpcja

18:20 Nie wiem czy robi, czy nie... ustalenie alternatyw w razie wypadku. 

18:24 Oczekiwania ciąg dalszy, małe zmiany percepcyjne, chyba...

18:25 Coś z oddechem, chyba przejście,

randomness