REKLAMA
Wskazano najpopularniejsze sposoby przemytu narkotyków na Ukrainę

W 2017 roku wwieźć narkotyki na Ukrainę najczęściej próbowano za pomocą poczty, transportu samochodowego i kolejowego.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wschodnik.pl

Odsłony

653

W 2017 roku wwieźć narkotyki na Ukrainę najczęściej próbowano za pomocą poczty, transportu samochodowego i kolejowego.

Zawiadomił o tym dyrektor Departamentu Państwowej Służby Fiskalnej Ukrainy Wasyl Pojizd, przekazuje biuro prasowe resortu.

„Największa liczba przypadków zatrzymań podczas przemytu narkotyków przypada na drogę pocztową– 595, transport samochodowy – 409, transport kolejowy – 120, piesze przekraczanie granicy – 55, transport morski – 35, transport lotniczy – 34 przypadki. Najczęściej substancje niebezpieczne próbowano na Ukrainę wwieźć – 942 przypadki, a wywieźć – 306”, – powiedział.

Według Pojizda w ubiegłym roku ujawniono około 1,2 tysiąca faktów nielegalnego przewozu środków odurzających, substancji psychotropowych i pochodnych kokainy.

Najczęściej nielegalny przewóz zakazanych środków notowano na granicy z Federacją Rosyjską (295 przypadków), Białorusią (110) i Mołdawią (93).

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Metoksetamina
 • Miks
 • N2O (gaz rozweselający)

Set: pozytywny, zasłużyłem na ten trip. Setting: nieduże dwupokojowe mieszkanie, większość tripa w łazience. Timing: połowa 2011.

Jest czwarta po południu. Na biurku w małym woreczku leży pół grama metoksetaminy z dobrego źródła,  czystości, jak twierdzą, 99.2%. O tym, że będzie okazja pierwszy raz popróbować tego specyfiku wiedziałem od dwóch miesięcy. Żona z małą przez tydzień u rodziny, rzadko zdarzająca się okazja na odrobinę psychonautycznej eksploracji. Wątki metoksetaminowe na HR, bluelight i drugs-forum rozczytane, dawki oszacowane, efekty w teorii poznane. Plan taki, żeby zacząć od 30-35mg, żeby upewnić się, że ogarniam efekty. Mając sporo doświadczenia z DXM, zakładam że to będzie lajcik.

 • Szałwia Wieszcza


Nabilem sobie do fajeczki delikatna ilosc salvii.

Tak gdzies rownowartosc lufki. Spalilem. Dym nie byl tak ostry

jak sie czyta w opisach tripow na erowidzie czy lycaeum. Stwiedzilem zadnych

efektow.


Dawka za slaba. Trudno. Wychodze.

Ide po schodach i stopniowo czuje jak wchodza przyjemne efekty. jakbym szedl

boso.


Czuje kazda nierownosc, kant schodow. Coraz bardziej intryguje mnie swiatlo.

Reflektory wycelowane w plecy, ale niegrozne.

 • Katastrofa
 • Mefedron
 • Metedron
 • Odrzucone TR

Trafiłem na ta strone po raz pierwszy.... Pamiętam jak już skonczyłem branie czegokolwiek szczególnie w takich ilościach jak kiedyś...czyli naprawde duzo po 10 piguł na Stwierdziłem ze palic szajsu jakiegos nie bede albo ziolo albo nic ale czemu nie sprobowac proszku albo tabletek z dopalaczy skoro lsd czy mdma jadłem... no i pojechaliśmy.... Trafiliśmy z kolegami na miasto akurat mieliśmy 40 zł i nie wiedzielismy czy sie napic czy co....no to zaprtoponowałem zebysmy walneli sobie coco-mint...akurat promocja nabój po 10 złtych nas czterech...

 • Inne

------------------Nicotine Bomb- Fast-Trip------------------
Moje przeżycia z tzw. "Bombą nikotynową".randomness