Wielka Brytania: rekordowa kokaina

Brytyjskie służby celne podały, że udało im się przechwycić 500 kg kokainy o czarnorynkowej wartości ponad 46 mln dolarów

Anonim

Kategorie

Odsłony

2933

Brytyjskie służby celne podały, że udało im się przechwycić we wtorek wieczorem 500 kg kokainy o czarnorynkowej wartości ponad 46 mln dolarów.

To największa partia kokainy, jaką udało nam się kiedykolwiek zatrzymać w Wielkiej Brytanii - powiedział rzecznik biura celnego, który nie chciał ujawnić swoich personaliów.

Narkotyki znaleziono w Boeingu, który wylądował na lotnisku w hrabstwie Essex, w południowej części kraju. Zatrzymano pięciu członków załogi samolotu oraz jednego pracownika obsługi lotniska.

Samolot z kokainą na pokładzie leciał z Karaibów przez Wyspy Kanaryjskie. Narkotyki ukryto w sześciu walizkach, które umieszczono w luku bagażowym. Według opowieści rzecznika biura, walizki były tak duże, iż każdą z nich musiało dźwigać trzech policjantów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Tomasso (niezweryfikowany)
Kochani moi - jak to zdobyć w Polsce ??? <br>
zadenm problem (niezweryfikowany)
Kochani moi - jak to zdobyć w Polsce ??? <br>
Bogabo (niezweryfikowany)
Racaja zamowic to nie problem...w polskim necie sa ze trzy adresy ....z zagranicznych polecam <br> http://www.erowid.org/plants/peyote/peyote.shtml ( all info s niestety englisz ) <br> <br>Oraz <br> <br>http://www.botanic-art.com/cacti.htm <br> <br>Maja tam 12 letnie mescalito s !!! <br> <br>Problem w tym ze polska nie jest ojczyzna tych wspanialych roslinek ( skald &quot;esencji &quot; <br>czytaj alkaloidow moze sie znacznie roznic ze wzgledu na odmienny klimat idt itp ) <br>Zeby odnies pozadany efekt treba je chodowac w mniej wiecej pzryblizonych warunkach ( szklarnia ,klosz , lampa ,ziemia itd )..... <br> <br> <br> <br> <br> <br>
Morderca Żab (niezweryfikowany)
jak się nazywją gatunki mescalów??
pejotl to poddr... (niezweryfikowany)
pejotl to podróż w głąb egzystencji człowieka kto twierdzi inaczej nie ma duchowości albo jest zwykłym narkomanem.............................
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

Co tu duzo mowic,rodzi sie takie pytanie - [kiedy ja tak zaczynam to bedzie

dlugie i dla niektorych

nudne,wiec mozecie juz wcisnac `del` ] - jaki jest w tym cel? Czy po prostu

istniec-kolekcjonowac

doswiadczenia,jak cholerne znaczki w klaserach? Czy nigdy sie to nie znudzi?

Czy moze to jest

odmiana od czegos co nam sie juz zrodzilo.Wiem,ze nie moge tego przelac w

slowa, braklo

by metafor,to tylko taki dopisek jak wiele innych ktore byly przedemna i

beda po mnie,bez znaczenia.

  • Benzydamina

To bylo PIEKNE przezycie! Naprawde Tantum Rosa robi robote!!!


Dzien jak Niecodzien

  • Szałwia Wieszcza

mieszkanie, pokój, przyciemnione światło, muzyczka (metal), godzina 20.

17.06.2008

  • Bromo-DragonFLY
  • Marihuana

Wiek: 21

Doświadczenie: 7 i chyba ostatni raz z tym izomerem DF'a; mj i browar niezliczona ilość razy; ponadto wiele innych dziwnych substancji psychoaktywnych w ilości około 50 w tym z RC z grupy fenyloetyloamin: DOC, DF prawo i lewoskrętny, 2C-E, 2C-I, 2C-P i 2C-T-7 co najmniej dwa razy każda substancja (poza DOCem)

Substancje biorące udział w doświadczeniu: 1,5 kartonu "Hoffman" Bromo-DragonFly izomer prawoskrętny + parę buchów mj + całonocne oglądanie TV.

randomness