REKLAMA
Wielka Brytania: rekordowa kokaina

Brytyjskie służby celne podały, że udało im się przechwycić 500 kg kokainy o czarnorynkowej wartości ponad 46 mln dolarów

Anonim

Kategorie

Odsłony

2932

Brytyjskie służby celne podały, że udało im się przechwycić we wtorek wieczorem 500 kg kokainy o czarnorynkowej wartości ponad 46 mln dolarów.

To największa partia kokainy, jaką udało nam się kiedykolwiek zatrzymać w Wielkiej Brytanii - powiedział rzecznik biura celnego, który nie chciał ujawnić swoich personaliów.

Narkotyki znaleziono w Boeingu, który wylądował na lotnisku w hrabstwie Essex, w południowej części kraju. Zatrzymano pięciu członków załogi samolotu oraz jednego pracownika obsługi lotniska.

Samolot z kokainą na pokładzie leciał z Karaibów przez Wyspy Kanaryjskie. Narkotyki ukryto w sześciu walizkach, które umieszczono w luku bagażowym. Według opowieści rzecznika biura, walizki były tak duże, iż każdą z nich musiało dźwigać trzech policjantów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Tomasso (niezweryfikowany)
Kochani moi - jak to zdobyć w Polsce ??? <br>
zadenm problem (niezweryfikowany)
Kochani moi - jak to zdobyć w Polsce ??? <br>
Bogabo (niezweryfikowany)
Racaja zamowic to nie problem...w polskim necie sa ze trzy adresy ....z zagranicznych polecam <br> http://www.erowid.org/plants/peyote/peyote.shtml ( all info s niestety englisz ) <br> <br>Oraz <br> <br>http://www.botanic-art.com/cacti.htm <br> <br>Maja tam 12 letnie mescalito s !!! <br> <br>Problem w tym ze polska nie jest ojczyzna tych wspanialych roslinek ( skald &quot;esencji &quot; <br>czytaj alkaloidow moze sie znacznie roznic ze wzgledu na odmienny klimat idt itp ) <br>Zeby odnies pozadany efekt treba je chodowac w mniej wiecej pzryblizonych warunkach ( szklarnia ,klosz , lampa ,ziemia itd )..... <br> <br> <br> <br> <br> <br>
Morderca Żab (niezweryfikowany)
jak się nazywją gatunki mescalów??
pejotl to poddr... (niezweryfikowany)
pejotl to podróż w głąb egzystencji człowieka kto twierdzi inaczej nie ma duchowości albo jest zwykłym narkomanem.............................
Zajawki z NeuroGroove
  • 3-MeO-PCP
  • Problemy zdrowotne

oboje podeksytowani przed wyjazdem, pełen luz, królowa życia i król.

  Dopiero dzisiaj uswiadomiłam sobie, ile czasu mineło od mojego ostatniego upadku. A może on nastepuje własnie teraz, kiedy o pierwszej w nocy piszę te słowa popijajac piwo gaszące zewnętrzny żar, przykrywające wewnętrzną pustkę.

  • Dekstrometorfan

Nazwa substancji: bromowodorek dekstrometorfanu (tussidex)

Poziom doświadczenia: zioło, lsd, speed, gałka, dxm, bieluń (sic!), tramal

Set & settings: wieczór ok. godziny 22, sam w pokoju, odpowiednia muzyka, niezłe samopoczucie.Trip : Doświadczenie z DXM mam spore więc postanowiłem zarzucić troszke więcej niż zazwyczaj (zazwyczaj 900-990mg).

  • DOC
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

05.08.2008

20:20

Nawet najmniejszego pojęcia nie miałem, jaki czar na siebie rzucę wrzucając to pod język (w smaku jeszcze bardziej cierpkie i nieprzyjemne niż lesede). Zaraz po dojeździe na odciętą od świata miejscówkę - przystań jachtów, rozmawialiśmy jeszcze przez chwilę z dziadkiem wędkarzem, który uświadomił nas, że kelly family już tu nie mieszka, wyprowadziła się z domu obok 3 lata temu.

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Bardzo zły stan psychiczny spowodowany wielomiesięcznym stresem w firmie.

Moja waga to 92 kg, wzrost: 176 cm.

Mieszanka: głównie DXM, Cloranxen (aby uspokoić lęki), po kilku dniach doszedł THC.

Czas: tu mam problem z określeniem czasu z powodu bardzo mocnego haju więc starałem się opisać czas ogólnie.

A więc po kolei...