REKLAMA
Wielka Brytania: rekordowa kokaina

Brytyjskie służby celne podały, że udało im się przechwycić 500 kg kokainy o czarnorynkowej wartości ponad 46 mln dolarów

Anonim

Kategorie

Odsłony

2932

Brytyjskie służby celne podały, że udało im się przechwycić we wtorek wieczorem 500 kg kokainy o czarnorynkowej wartości ponad 46 mln dolarów.

To największa partia kokainy, jaką udało nam się kiedykolwiek zatrzymać w Wielkiej Brytanii - powiedział rzecznik biura celnego, który nie chciał ujawnić swoich personaliów.

Narkotyki znaleziono w Boeingu, który wylądował na lotnisku w hrabstwie Essex, w południowej części kraju. Zatrzymano pięciu członków załogi samolotu oraz jednego pracownika obsługi lotniska.

Samolot z kokainą na pokładzie leciał z Karaibów przez Wyspy Kanaryjskie. Narkotyki ukryto w sześciu walizkach, które umieszczono w luku bagażowym. Według opowieści rzecznika biura, walizki były tak duże, iż każdą z nich musiało dźwigać trzech policjantów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Tomasso (niezweryfikowany)
Kochani moi - jak to zdobyć w Polsce ??? <br>
zadenm problem (niezweryfikowany)
Kochani moi - jak to zdobyć w Polsce ??? <br>
Bogabo (niezweryfikowany)
Racaja zamowic to nie problem...w polskim necie sa ze trzy adresy ....z zagranicznych polecam <br> http://www.erowid.org/plants/peyote/peyote.shtml ( all info s niestety englisz ) <br> <br>Oraz <br> <br>http://www.botanic-art.com/cacti.htm <br> <br>Maja tam 12 letnie mescalito s !!! <br> <br>Problem w tym ze polska nie jest ojczyzna tych wspanialych roslinek ( skald &quot;esencji &quot; <br>czytaj alkaloidow moze sie znacznie roznic ze wzgledu na odmienny klimat idt itp ) <br>Zeby odnies pozadany efekt treba je chodowac w mniej wiecej pzryblizonych warunkach ( szklarnia ,klosz , lampa ,ziemia itd )..... <br> <br> <br> <br> <br> <br>
Morderca Żab (niezweryfikowany)
jak się nazywją gatunki mescalów??
pejotl to poddr... (niezweryfikowany)
pejotl to podróż w głąb egzystencji człowieka kto twierdzi inaczej nie ma duchowości albo jest zwykłym narkomanem.............................
Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron

Witam

Bohaterowie: L -czyli ja (180cm 60kg 16lat) i H - czyli kumpel (185cm 70kg 18lat) i Mef czyli Mefedron

  • Banisteriopsis caapi
  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

piękny poranek, własny przytulny pokój i intuicyjne odczucie, że zaraz przeżyję coś wyjątkowego

Tego poranka otworzyłem rozespane jeszcze oczy i w jednej chwili całkiem jasno poczułem: To będzie doskonały dzień na zapalenie changi! Przez okno do pokoju wpadało miliony świetlistych ambasadorów jesiennego słońca, puchowa kołderka otulała mnie miękko, cały świat wydawał się sprzyjać mojemu świetnemu nastrojowi. Z całą pewnością miało to związek z wczorajszym wieczorem. Wtedy to wraz z moim przyjacielem i jego dziewczyną zapoznaliśmy się z tą magiczną roślinną mieszanką.

  • 6-APB
  • Pierwszy raz

Dobry nastrój, wolne mieszkanie - współlokatorzy na urlopie, ciekawość w związku z testem nowej dla nas substancji. Chęć miłego spędzenia czasu z A (19).

 

W TR znajdują się treści o charakterze erotycznym – uprzedzam, bo nie każdy lubi czytać :)

 

Zacznę od tego, że od dwóch miesięcy mieszkam w UK z dziewczyną. Zaraz przed delegalizacją udało nam się zakupić trochę groszków na 6-abp w promocji. Był piątek, A wcześniej wróciła do domu. Padł pomysł, by przetestować nową substancję. Postanowiliśmy się jeszcze godzinkę przed wszystkim zdrzemnąć, po krótkim odpoczynku obiad (pieczone ziemniaki z mięsem i cebulą) i znów godzinka odpoczynku, kawa itp. by nie wrzucać od razu po posiłku.

 

  • Bad trip
  • MDMA (Ecstasy)

Sylwester, czas by bawić się do upadłego! Każdy coś ćpie, wóda się leje, opuszczamy domówkę i jedziemy do klubu ok 1:30.

Samej nocy bawiłem się nieźle, ot jazda na dragach i alkoholu do cięzkiego techno w kurewsko mrocznym zatłoczonym klubie. Dość duży nieogar panował całą noc. Wróciliśmy z dziewczyną do domu w opłakanym stanie - tragiczny, nie dający spać zjazd. Prysznic, poleżeliśmy pare godzin, pogadaliśmy, posprzątaliśmy syf w domu, poszliśmy na spacer w pierwszym śniegu, zjedliśmy rosół i ciasto. Zaczynałem czuć się lepiej, postanowiłem przypalić sobie z bonga dla rozluźnienia.