REKLAMA
W rytmie hip-hop

Spektakl teatralny dla dzieci i młodzieży zorganizował Kościański Ośrodek Kultury. Na deskach zaprezentowali się artyści z teatru ,,Kurtyna" z Krakowa. Aktorzy przedstawili spektakl pt. ,,Ulotne chwile".

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Poznańska

Odsłony

2055

Tematyka widowiska skupiła się wokół problemów społecznych, jakimi są: narkotyki, papierosy i alkohol. Spektakl przedstawiał losy młodych ludzi, którzy chcąc zaistnieć w środowisku, zaczynają żyć w iluzji i sięgać po używki. Przedstawienie zdominowało słownictwo i muzyka z kręgu kultury hip-hop.

- Nie chciałbyś jeździć lepszą bryką? Od razu miałbyś powodzenie wśród lasek. Podstawa to również kapucha i problem, jak ją zdobyć - recytowali artyści.

Największą atrakcją występu okazały się liczne piosenki z gatunku hip-hop, które spotkały się z żywą reakcją młodej publiczności. Teksty muzycznych utworów poruszały problemy młodych ludzi, tj. brak tolerancji i zrozumienia ze strony dorosłych. Pozytywną stroną spektaklu okazało się nawiązanie kontaktu z najmłodszą publicznością, która została zaproszona na scenę. - Długo myślałabym co odpowiedzieć, kiedy ktoś zapytałby mnie o szkody, jakie wyrządzają narkotyki. To najtrudniejsze pytanie jakie zadali nam artyści. świetnie, że w przedstawieniu było tyle muzyki hip-hop - ocenia dziesięcioletnia Martyna. Jak zapewniają młodzi ludzie spektakl pomógł uzyskać odpowiedź na wiele ważnych pytań.

JPK

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Pridinol

Niedziela 15 luty 2004 ostani dzień przed końcem ferii:


  • DOC
  • Przeżycie mistyczne

Domowe zacisze w przyjaznej atmosferze

Informacja techniczna: karton z puli lubelskiej, z dodatkiem MAOI. Działanie:
t+1h – lekkie i bardzo subtelne efekty somatyczne, nie nazwałbym tego bodyloadem
t+1,5h – pierwsze oddychające przedmioty
t+7h – nadal bardzo silne CEVy, z poziomu 3
t+24h – powrót do trzeźwości (koniec „wszechświatowej harmonii”), ustanie efektów pobudzenia, możliwość zaśnięcia

Raport

Gdybyś mógł puścić Szopenowi jeden utwór, co by to było?

  • Grzyby halucynogenne
  • Inne
  • Marihuana
  • Tripraport

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie był to mój pierwszy kontakt z psylocybina. Rok temu testowałem na sobie kołpaczki. Prawda jest, że mają śladowe ilości psylo, ale w większej ilości dają bardzo ciekawe efekty, ale do rzeczy...

W miniony weekend postanowiłem sprawdzić, jak działają Holenderskie magiczne trufle. Te, które przyjąłem w swoje ciało nosiły nazwę „Atlantis".
15 gram trufli, które to swoim wyglądem przypominają rodzynki w czekoladzie, a smakiem orzechy.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Wszystko co istotne jest w raporcie.

Wróciwszy do domu z woreczkiem piguł miałem przeczucie, że ta noc nie skończy się tak jak większośc znich. Moja bezsenność i naprechowanie nie chciały na to pozwolić. Pomimo tego poszedłem spać a myśli o tripie odłożyłem na weekend.

23;20

randomness