REKLAMA
W Essex zmarło pięć osób, które prawdopodobnie zażyły narkotyki z tej samej partii

Policja ostrzega każdego, kto rozważa zażywanie narkotyków klasy A w rejonie Essex, że bada związane z nimi zgony pięciu osób.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wielkabrytaniaonline.co.uk
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

392

Policja ostrzega każdego, kto rozważa zażywanie narkotyków klasy A, w rejonie Essex, że bada związaną z nimi śmierć pięciu osób.

Policja z Essex bada, czy istnieje prawdopodobieństwo, że śmierć pięciu osób jest związana z zażyciem tej samej partii nielegalnych narkotyków.

Podczas sprawdzania okoliczności śmierci czterech ofiar w okolicy, okazało się, że w nocy zmarła piąta osoba. Śmierć wszystkich ofiar, trzech mężczyzn i dwóch kobiet, miała miejsce od poniedziałku na południu hrabstwa Essex.

Główny inspektor Stephen Jennings z Kent and Essex Serious Crime Directorate powiedział:

„Pięć zgonów w ciągu około 36 godzin w jednym rejonie Essex wzbudza nasze oczywiste zaniepokojenie, a mój zespół ciężko pracuje, aby ustalić, czy są one powiązane.”

„Część tej pracy polega na dokładnym określeniu, czym jest dana substancja lub substancje i potrzebujemy więcej testów, aby to ustalić”.

„Na tym etapie śledztwa wierzę, że śmierć może być związana z przyjmowaniem narkotyków klasy A i uczulam każdego, kto rozważa ich zażycie, aby tego nie robił.”

„Kolejnym elementem naszego dochodzenia jest ustalenie, skąd mogły pochodzić wspomniane substancje, których dotyczy śledztwo i wzywamy każdego, kto ma informacje na temat sprzedaży narkotyków klasy A, w południowym Essex - lub w innym miejscu w hrabstwie - aby zgłosił się do nas”.

Śledztwo dotyczy następujących ofiar:

Poniedziałek - 20-letni mężczyzna został znaleziony martwy w Leigh-on-Sea
Poniedziałek - 30-letnia kobieta zmarła w Westcliff
Wtorek - 40-letni mężczyzna zmarł w Canvey Island
Wtorek - 20-letni mężczyzna został znaleziony martwy w Benfleet
Wtorek - 40-letnia kobieta zmarła w Canvey Island
Każdego kto posiada jakiekolwiek informacje na temat powyższych zgonów Policja prosi o kontakt pod numer 101 lub anonimowo pod numerem 0800 555 111.

Dla niezorientowanych: narkotyki klasy A to kokaina, ‚crack’ kokaina, ecstasy, heroina, LSD, metadon, metamfetamina

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

georgebest (niezweryfikowany)
Metadon to klasa A ? Już prędzej farmaceutyczną morfine (tabletki/ampułki) bym zakwalifikował w to miejsce zamiast metadonu. Reszta się zgadza.