W domu burmistrza we Francji znaleziono 70 kg haszyszu.

W ramach ogólnokrajowej akcji skierowanej na walkę z handlem narkotykami we francuskich miastach, policja aresztowała burmistrzynię małego miasteczka na wschodzie Francji oraz dwóch jej braci. Odkrycie co najmniej 70 kilogramów haszyszu w jej domu wywołało szok wśród lokalnej społeczności.

deadmau5

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

47

W ramach ogólnokrajowej akcji skierowanej na walkę z handlem narkotykami we francuskich miastach, policja aresztowała burmistrzynię małego miasteczka na wschodzie Francji oraz dwóch jej braci. Odkrycie co najmniej 70 kilogramów haszyszu w jej domu wywołało szok wśród lokalnej społeczności.

OPERACJA “PLACE NETTE XXL” – SKUTECZNY CIOS W PRZESTĘPCZOŚĆ NARKOTYKOWĄ

Operacja, nazwana przez ministra spraw wewnętrznych “place nette XXL” (XXL Wielkie Sprzątanie), stała się głośnym sukcesem w walce z handlem narkotykami. W jej ramach doszło do zatrzymania Jamilah Habsaoui, burmistrzyni Avallon od 2021 roku, która pełniła również funkcję radnej regionu.

Avallon, miasto o populacji 6000 mieszkańców, położone jest w Narodowym Parku Morvan, w regionie Burgundia we wschodniej Francji. Miejscowość ta, znana z pięknych krajobrazów i spokojnego trybu życia, nagle znalazła się w centrum skandalu narkotykowego.

SZCZEGÓŁY OPERACJI

Podczas kilkutygodniowego śledztwa dotyczącego handlu narkotykami w Avallon, policja skupiła swoje działania na kilku celach, w tym na domu Habsaoui. Prokurator Hugues de Phily poinformował AFP, że przeszukano nie tylko dom burmistrzyni, ale również ratusz oraz aptekę, w której pracowała.

Choć początkowo nie ujawniono ilości znalezionych narkotyków, źródła śledcze podały, że zarekwirowano 70 kg haszyszu. Oprócz Habsaoui i jej dwóch braci, zatrzymano łącznie siedem osób. Śledztwo ujawniło również inne elementy przestępczego przedsięwzięcia, w tym 983 gramy kokainy, 7000 euro w gotówce oraz około 20 sztabek złota.

Operacja “place nette XXL” to ważny przypadek w kontekście ogólnokrajowych starań Francji o ograniczenie handlu narkotykami. Zatrzymanie tak wysokiej rangą urzędnik publiczny podkreśla złożoność problemu oraz potrzebę dalszych działań w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku w francuskich miastach.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Czas i miejsce: Zjedliśmy we czwórkę każdy po całym Fat Cat-cie około godz. 18:00 , po około pół godziny zaczęło się już rozkręcać (zadziwiająco szybko) , więc wzięliśmy magicznie świecącą latarkę , magnetofon pod rękę , muzykę na full i ruszyliśmy w las na najpozytywniejszego tripa mojego życia.

  • LSD-25

Wczoraj z Joruusem walnelismy po raz pierwszy kwacha. O kurwa, jakiego to mialo kopa :-))) Najpierw chacialo mi sie tanczyc, ale to po jakims czasie minelo. Pozniej mialem uczucie, jakby moje cialo rozpadalo sie na komorki, a potem na jeszcze mniejsze czesci. Nastepnie mialem wrazenie, ze znam wszystkie zagadki wszechswiata, ze wiem jak powstal swiat. Myslalem, ze jestem geniuszem, poznalem wszystkie tajemnice medycyny. I to bylo O.K. Gorzej zrobilo sie, kiedy zaczelismy wpieprzac paluszki. Kiedy je gryzlem, one zaczely zamieniac sie w trojwymiarowe figurki, ktorych nie moglem przelknac.

  • MDMA (Ecstasy)

Kolka bralem wczesniej 2 razy w ciagu 2 lat, nie mialem wtedy specjalnych

efektow, za drugim razem podzialalo moze z 2 godziny i przesiedzialem

caly trip na fotelu sluchajac psy-trance i minimal techno - nic

specjalnego.


Ladunek: 1 x motorola

  • LSA
  • Marihuana
  • Tripraport

Mieszkanie, nastawienie zawsze pozytywne niezależnie od warunków, brak specjalnego przygotowania, Impuls. Oczekiwania pozytywne po Poznaniu psychodelików nastawienie na ciekawe nowe doświadczenie. Zaczynam sam potem wpada ziomek posiedzieć jak zawsze. Nie do pilnowania, tripy w samotności to dla mnie żadna nowość nie mam z tym problemu.

14.00
Przepłukane nasiona powoju, heavenly blue z castoramy w opakowniu VERDE, producent W.Legutko  w ilości 150, czyli 5g. Wepchnięte barbarzyńsko do ryja. Smak mocno grzybowy, czyli taki, którego nienawidzę. Najgorzej było całość porządnie rozgryźć, gdyż z miejsca bierze na bełta ale to kwestia smaku raczej. W każdym razie w porównaniu z truflami, to i tak miód maliny. Zapite soczkiem z pomarańczki i tragedii nie ma. Czekam na efekty w międzyczasie zapalę papieroska i się zrelaksuje przy jakimś serialu.