W Częstochowie zatrzymano 8 dilerów narkotyków

Częstochowska policja zatrzymała 8 mieszkańców miasta i powiatu częstochowskiego, w wieku od 17 do 26 lat, pod zarzutem posiadania i rozprowadzania narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2817

Czwórka z nich to uczniowie szkoły średniej - poinformowała oficer prasowy częstochowskiej policji nadkom. Joanna Lazar. Dwaj zatrzymani w wieku 22 i 25 lat zostali aresztowani, w stosunku do pozostałych prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego i zakazu opuszczania kraju. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Sprawa ma charakter rozwojowy - powiedziała Lazar.

25-letniemu mężczyźnie policja postawiła 5 zarzutów popełnienia przestępstw narkotykowych i kryminalnych. Podejrzany sprzedał różnym osobom co najmniej 1600 sztuk tabletek extasy. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 17 tys. zł.

Podczas przeszukania mieszkania jednego z zatrzymanych policja znalazła 1298 tabletek extasy, 41 gramów amfetaminy i 4 porcje marihuany.

W okolicach szkoły przy ul. Targowej w Częstochowie policjanci zatrzymali najpierw dwóch dilerów, z których jeden miał przy sobie kilkanaście tabletek extasy oraz konsumencką porcję marihuany, a drugi - kilkanaście porcji dealerskich marihuany. Nieco później zatrzymano kolejne osoby, rozprowadzające narkotyki w szkołach, pubach, dyskotekach. Policja ustaliła, że zatrzymani tworzyli siatkę dealerów, często nie znając się nawzajem.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

DziQ (niezweryfikowany)
Czym się różni dilerska porcja marihuany od konsumenckiej? Mają jakieś mierniki do tego, czy może różnią się dilerką :P.
Pawlak (niezweryfikowany)
roznica jest taka ze ten ktory posiada nawet 2kg konsumenckiej wjebal wszystkich dlatego nie bedzie siedzial 5 lat a 3 miesiace :D
Anonim (niezweryfikowany)
moze mieli na mysli nabita lufe to peweni nazywaja porcja konsumpcyjna biedaki nie zdazyly przyjarac
rhx (niezweryfikowany)
roznica jest taka ze ten ktory posiada nawet 2kg konsumenckiej wjebal wszystkich dlatego nie bedzie siedzial 5 lat a 3 miesiace :D
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan

Doświadczenie: DXM, Benzydamina

Set & Settings: Noc w domu, rodzina śpi pierwszy raz z benzydaminą i 3 z acodinem

Substancje zażyte: 25 tabletek Acodinu i Benzydamina wyekstraktowana z 2 saszetek Tantum Rosa

Wiek i Waga: 15 lat, 70 kg, 173 cm

  • 2C-E
  • Mieszanki "ziołowe"

Kto: Osobnik męski gatunku homo-sapiens, 180cm w górę, 74kg wszerz, 20 na karku. Ładne parę lat ćpania za sobą i chęć spróbowania całej chemii i natury tegoż świata. ;)

Co: 30mg 2C-E + mix syntetyków w zielsku o smaku palonego kota zwany „Taifun”.

S&S: Spokojny dzień, dużo słońca i ciepło, topniejący wszędzie śnieg. Nastrój „nie mogę się doczekać aż to zjem! :D”. Lekka poranna zamułka po zbytnim upaleniu się ostatniej nocy.

  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Nastawienie psychiczne: Delikatnie zdenerwowany przed przyjmowaniem gałki, potem już z górki. Nie oczekiwałem nie wiadomo czego po 25g mielonej, miałem nadzieję że chociaż minimalnie podziała i się wyluzuję. Otoczenie: Pół doświadczenia wśród znajomych - u mnie w domu, przejściowo w bliskiej okolicy.

Siemka, to mój pierwszy Trip Raport w życiu i pierwsza styczność z tą substancją.

 

Substancje: Gałka Muszkatołowa doprawiona AMF i dzidą THC.

Tolerka: Gałka pierwszy raz w życiu.

Mood: Lekko przerażony efektów, aczkolwiek strasznie ciekawy.

Sposób podania: Płynny, rozmieszany z wodą - oral.

 

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Set & Setting: plener -> dom -> szkola, b. dobry nastrój

Dawkowanie: 800mg piracetam, 2l wino agropol, 0.5l piwo tatra, 0.25g marihuana, 900mg dxm (14mg/kg)

Doświadczenie: alkohol, thc, dxm, amfetamina

T = czas przyjęcia głównego środka, czyli DXM (21:40)

Jest godzina 20:00

T-2:00

Brat pisze mi, czy pójdę z nim na piwo.

Hmm, czemu nie.