REKLAMA
W centrum Chicago nie kupisz rekreacyjnej marihuany?

Punkty sprzedaży marihuany po wejściu w życie jej legalizacji nie będą mogły być otwierane na dużym obszarze centrum Chicago, w tym przy Magnificent Mile.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

infolinia.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

55

Punkty sprzedaży marihuany po wejściu w życie jej legalizacji nie będą mogły być otwierane na dużym obszarze centrum Chicago, w tym przy Magnificent Mile.

Projekt podziału na strefy zaproponowany przez burmistrz Lori Lightfoot musi jeszcze przyjąć w głosowaniu Rada Miasta. Plan burmistrz może spotkać się z opozycją ze strony grupy interesów związanych z sektorem hodowli konopi indyjskich, które uważały centrum za najlepszą lokalizację ich sprzedaży.

Radny Brendan Reilly popiera te postulaty, bo chce, by miasto miało jak największe wpływy z podatku od sprzedaży marihuany do celów rekreacyjnych, która w Illinois będzie legalna od nowego roku.

Reilly, którego 42. okręg obejmuje dużą część śródmieścia, powiedział, że chce wprowadzić poprawki do planu burmistrz Lightfoot, aby „pewna ograniczona liczba aptek mogła się znaleźć w centrum, gdzie jest dużo pracowników, a goście i turyści spędzają czas i wydają pieniądze”.

„Myślę, że jest to szansa na rozwój gospodarczy dla dzielnic zmagających się z problemami i szansa na dochód dla miasta Chicago” - powiedział Reilly. „Aby odnieść sukces w tej kwestii, miasto musi mieć kilka aptek zlokalizowanych w centrum”.

Radny Reilly nie określił dokładnie, gdzie w centrum mogłyby powstać apteki z marihuaną, ale powiedział, że jest przeciwny lokalizacjom przy State Street i Magnificent Mile.

We wtorek burmistrz Lightfoot zaprezentowała proponowane zasady podziału miasta na strefy przyszłej lokalizacji punktów sprzedaży marihuany. Ma powstać siedem stref, a w każdej z nich zostanie ustalony limit dozwolonej liczby aptek.

Samir Mayekar, zastępca burmistrz ds. rozwoju gospodarczego dzielnic, przewiduje, że zgodnie z planem administracji każda strefa będzie miała do siedmiu aptek, a w maju ich liczba wzrośnie do 14.

Strefy będą obejmować dystrykt północny, dystrykt centralny, dystrykt południowo-wschodni, dystrykt dalekiego południa, dystrykt południowo-zachodni, dystrykt zachodni i dystrykt północno-zachodni.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Marihuana

Pozytywne nastawienie, plaża w Płocku, festiwal muzyki elektronicznej, ulice Płocka

Płock, a przynajmniej jego stare miasto, robi naprawdę dobre wrażenie, tym bardziej że już pół godziny po zameldowaniu się w hotelu, przy kuflu „ciemnego miodowego” z mikrobrowaru Tumskiego nieznajomi-znajomi, którzy użyczyli nam miejsca przy swoim stoliku zaproponowali, że podzielą się swoją kokainą. I jak tu nie powtórzyć oklepanego frazesu, że „muzyka łagodzi obyczaje” oraz „festiwalowa atmosfera udzieliła się wszystkim, sprawiając że stają się lepszymi ludźmi”? (Pątnik na pielgrzymce do Częstochowy na pewno nie darowałby Wam swojej kokainy, prędzej ukradłby Waszą!)

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Przeżycie mistyczne

Miałem tego dnia dobry humor, pucha na mieście więc hindu z braku laku i chęci porobienia się (nie wiem co mi do głowy strzeliło)

Strzeliłem tłoka z tego gówna około godz 12-13, efekt ogólnie jak po zwykłej baczce. Na początku zwężyło mi pole widzenia i mocno spowolniło ruchy, puściłem jakąś muzę i chillowałem. Po jakimś czasie zacząłem gadać do siebie najpierw słownie, potem w myślach. Przekilnałem dużo, bo miałem problemy z chodzeniem, kiedy zasłaniałem żaluzje i zamykałem okno mówiłem sobie - nie rób tego koleś, odpuść sobie stary, uciekaj stąd, co ty robisz.

  • Ayahuasca

UWAGA! PONIŻSZY TEKST JEST CAŁKOWICIE FIKCYJNY, A PRZEDSTAWIONE

TU WYDARZENIA SĄ PŁODEM WYOBRAŹNI AUTORA. KAŻDY, KTO MA ZAMIAR SKORZYSTAĆ

Z ZAWARTYCH TU INFORMACJI, CZYNI TO WYŁĄCZNIE NA WŁASNE RYZYKO I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Niniejszy tekst jest kompilacją dokumentów znalezionych w Sieci, oraz

doświadczeń autora.

  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana

Wiek, waga: 23 lata, 100 kg masy ciała;

Doświadczenie: marihuana, szałwia wieszcza, powój hawajski, grzyby psylocybinowe, kratom, amfetamina, xtc

Substancja: łysiczki kubańskie: 25g świeżych + 1g suszonych; marihuana: 0,2g

Set & settings: wyjdzie w trakcie czytania...

Prologue: Jemy grzyby.

- Masz grzyby, może zjemy razem? Pyta się mnie kolega "K",

- Przyjadę za godzinę!

Wiedziałem że nie mogę mu odmówić, nie dzisiaj...

randomness