REKLAMA
USA: udaremniono przemyt marihuany wartej 12 mln dolarów

7 ton marihuany nie trafi na amerykański rynek.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

3525
Amerykańscy celnicy w San Diego udaremnili próbę przemytu około siedmiu ton marihuany z Meksyku - podał w czwartek rzecznik kalifornijskiej policji. Narkotyki były ukryte w ciężarówce z odbiornikami telewizyjnymi. Nielegalny ładunek został schowany zarówno w aparatach jak i w opakowaniu telewizorów. To właśnie nietypowe pudła zwróciły uwagę celników na granicy amerykańsko-meksykańskiej. Kierowcę ciężarówki, 22-letniego mieszkańca Tijuany, José Gurrolę Rivasa aresztowano. Obecnie czeka na proces w więzieniu w San Diego. Wartość przejętej marihuany oszacowano na ponad 12 milionów dolarów.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Letnie popołudnie, wolny, wakacyjny dzień, świetny nastrój i bliscy mi ludzie. Spore podniecenie, optymizm i radość na myśl o upragnionym tripie. Nasze cztery ściany, znajome osiedle i miasto, wszystko w stu procentach pozytywnie.

Podobno ciężko teraz znaleźć podobiznę Hofmanna na rowerku, ale po kilku miesiącach prób spontanicznie wyszło w końcu na nasze. Nasi nowi znajomi akurat wyszli z inicjatywą po tym, jak wspomniałem o naszych próbach znalezienia czegoś ciekawego daleko poza szarą strefą, no i tak oto staliśmy się posiadaczami dwóch listków - dokładnie z tego słynnego blottera.

  • 4-HO-MET
  • Bad trip

Klub, podczas rejwu, nad ranem, trochę zmęczony, nieznacznie głodny, chillout room z czwórką znajomych, dwoje z nich również zarzyli tę substancję, jednak w ilości o połowę mniejszą. Przecież to tylko kolejny, ciekawy trip, forma spędzenia czasu, sposób zabawy na imprezie. Ciekawy działania i różnic nieznanej substancji.

Od razu przejdę do rzeczy, bo i potencjał substancji niewiele wart. 

Pierwsze pół godziny wypełnione było iskrą mdma. Na horyzoncie fala przyjemnego ciepła i rozleniwienia. Następne wydarzenia i zmiany potoczyły się bardzo szybko i nie byłem w stanie zarejestrować przedziału czasowego.

  • Piper methysticum (Kava kava)alt=""

title="Kava Kava"

height="100" width="100" />


  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Spokój, cisza, własny pokój.

Chciałem się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat DXM. Kiedyś przeczytałem w Trip Raportach podsumowanie THC (co i jak) i właśnie coś takiego chciałem napisać ale o DXM.

Ważę 96 kg. Piszę ten raport mając za sobą długi, wolny i pozbawiony zajęć dzień z DXM. Wchłonąłem go dzisiaj 300 mg około 7 rano, dorzuciłem 200mg około 19.00 i około 200 mg o 1:00 w nocy.Rano wypaliłem 3 małe jointy MJ (takie po 3 cm).