USA: Udaremniona próba przemytu kokainy w tubkach po paście do zębów

Pasta do zębów wartości 300 tys. dolarów przechwycona na amerykańskim lotnisku.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/RMF

Odsłony

1528
Amerykańscy celnicy zatrzymali Haitankę, która próbowała przemycić kokainę do Stanów Zjednoczonych w tubkach po paście do zębów.

Kobieta została aresztowana przedwczoraj w Miami, w czasie gdy wysiadała z samolotu lecącego z Port Au Prince, stolicy Haiti. Celnicy znaleźli narkotyki w czasie przeszukiwania toreb należących do przemytniczki. Zainteresowani dużą ilością tubek z pastą do zębów, które kobieta rzekomo chciała sprzedać na miejscowym targu, postanowili sprawdzić ich zawartość. Była w nich kokaina o czarnorynkowej wartości ponad trzystu tysięcy dolarów. Haitanka zostanie oskarżona o nielegalne posiadanie narkotyku oraz próbę jego sprzedaży.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Kodeina
 • Retrospekcja

Wszystko zaczęło się, gdy miałem 14 lat. Rap jako muzyka ćpunów, buntowników i degeneratów od zawsze promował narkotyki, ale to wtedy uderzyła w niego moda na purple drank. Momentalnie zaczarował mnie ten fioletowy płyn w jednorazowych kubeczkach na teledyskach. Sam wygląd tego płynu sprawił, że chciałem jak najszybciej tego spróbować.

 • Mefedron
 • Pierwszy raz

niepokój, zaciekawienie. Głównie rynek, praca na dworze od osiemnastej do drugiej w środku zimy i dwóch znajomych

21:00.

Klasycznie z Mikołajem spotykam się na rynku z ulotkami, środek zimy więc jest cholernie zimno. Kolega już kosztował parę razy wężulków i miał lekkie ciśnienie. Spotykamy jego znajomego Krystiana, który jest uzależniony ale dogadujemy się na gram. Kacper zostaje i rozdaje ulotki, ja z Krystianem wyruszam w stronę Ksero24h na Stawowej.

21:30.

Zaniepokojony idę za Krystianem. Skręcamy w uliczke, Krystian puka w okienko i krzyczy: "MKĘ!" i wykłada dwa banknoty dwudziestozłotowe a w zamian dostaje woreczek z białym kryształem.

21:45

 • Dekstrometorfan
 • LSD-25
 • Miks

Setting: dosyć nietypowy – pusty pokój "jedynka" w hotelu w Lyonie, dookoła tylko łóżko, TV, łazienka. Set: pozytywny, chęć nagrodzenia się po dwóch tygodniach intensywnej pracy, chociaż w momencie łuskania tabletek z blistra odruchy wymiotne i wahanie.

14.11.2008

Timing: było to w okolicach marca 2008.

 • Grzyby halucynogenne
 • Grzyby Psylocybinowe
 • psylocybina
 • Tripraport

Podczas wyjazdu z rodziną w okolice Słowacji, wejście na górę z żoną i zejście ...:) oderwanie od opieki na dzieckiem :)

Hej to mój 1 trip R, ale mam zamiar wiecej napisać  wydarzeń z przeszości :)

Najpierw chcialbym opisać swój trip po grzybach stosunkowo niedawno bo z  końca wakacji 2023. Chce napisać, że mam 37 l, dziecko, rodzinę, prace itd i wszystko ok :) (jaram trawe cały czas, nie pije alko wogóle,).

randomness