UK: Trzynaścioro nastolatków trafiło do szpitala po zjedzeniu słodyczy z THC

Trzynaścioro nastolatków przewieziono do szpitala po tym, jak poczuli się źle po zjedzeniu „słodyczy” zawierających produkty konopne. Wszystko działo się w szkole w północnym Londynie .

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.standard.co.uk
Patrick Grafton-Green

Odsłony

191

Trzynaścioro nastolatków przewieziono do szpitala po tym, jak poczuli się źle po zjedzeniu „słodyczy” zawierających produkty konopne. Wszystko działo się w szkole w północnym Londynie .

Policja potwierdziła w poniedziałek wieczorem, że w produkcie, który dzieci ze szkoły katolickiej La Sainte Union w Highgate “uznały za słodycze”, wykryto THC, aktywny składnik konopi.

Policja Camden napisała w tweecie: „Wiemy, że słodycze zawierały THC. Czekamy na testy w celu ustalenia zawartości THC w każdym cukierku. Choć czekamy dopiero na pełną informację ze szpitala, wiemy już, że nikt poważnie nie zachorował”.

Nie dokonano żadnych aresztowań.

Londyńskie Pogotowie Ratunkowe (LAS) tuż przed południem wysłało do szkoły pięć załóg pogotowia.

Metropolitan Police potwierdza, że funkcjonariusze zostali wezwani w związku z doniesieniami, że „dzieci czują się źle po zjedzeniu czegoś, co uważały za słodycze”.

„Dla bezpieczeństwa 13 dzieci zostało zabranych do szpitala” - powiedział rzecznik.

Rzecznik LAS dodaje: „Wysłaliśmy kilka jednostek, w tym kierownika zespołu klinicznego, pięć załóg karetek, lekarzy w samochodach i ratowników przedmedycznych. Na miejscu udzieliliśmy pomocy medycznej 13 nastolatkom, po czym zabraliśmy ich do szpitala”.

Rzecznik katolickiej szkoły La Sainte Union powiedział:

„Niewielka liczba naszych uczniów zachorowała dziś i została przewieziona do szpitala. Uczniowie zachorowali po zjedzeniu słodyczy. Skład produktu, który zjedli uczniowie i okoliczności, w jakich weszli w jego posiadanie, są badane przez policję. Poinformowaliśmy rodziców o tym incydencie”.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • 5-MeO-DiPT

Nazwa chemiczna: 5-Metoksy-Diisopropyltryptamina; 3-[2-(diisopropylamino)etyl]-5-metoksyindol

5-MeO-DiPT jest psychoaktywną tryptaminą, którą odkrył Alexander Shulgin około 1980 roku. Od 1990 roku, zaczęła się jej sprzedaż przez wytwórnie chemiczne tzw.\'szarej strefy\'. Obecnie jest najbardziej rozpowszechnioną syntetyczną tryptaminą używaną do celów rekreacyjnych.

Slang: "Foxy Methoxy"; "Foxy"

 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Katastrofa
 • Kodeina
 • Marihuana
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)

Codzienna depresja

Około rok temu miałem dwutygodniową psychozę, powstałą w wyniku codziennego ćpania (przez około 20 dni) dekstrometorfanu, kodeiny, etanolu, MDMA i marihuany. Codziennie porobiony co najmniej trzema z wymienionych, po czasie brałem to już tylko dlatego, że nie mogłem wrócić do normalności. Kodeina i MDMA już nie działały. Nagle uznałem, że muszę czym prędzej przestać. Zostawiłem więc te używki i wtedy się zaczęło...

 • Grzyby Psylocybinowe
 • Przeżycie mistyczne
 • psylocybina

pozytywne nastawienie z nutą przygodowej ekscytacji. wynajęty domek letniskowy na wsi

I.

randomness