UK: trzy 12-latki zatruły się pigułkami ecstasy

Trzy 12-letnie dziewczynki trafiły do szpitala z objawami zatrucia narkotykowego. Okazało się, że dzieci wzięły tabletki ecstasy „Teddy”.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Anglia Today

Odsłony

752

Trzy 12-letnie dziewczynki trafiły do szpitala z objawami zatrucia narkotykowego. Okazało się, że dzieci wzięły tabletki ecstasy „Teddy”.

Policję wezwano w sobotnią noc do Salford Precinct, gdzie świadkowie podejrzewali, że jedna z dziewczynek jest pod silnym wpływem narkotyków. Krótko potem znaleziono jej dwie koleżanki w tym samym stanie – tylko dzięki temu, że pierwsza z dziewcząt wspomniała o nich oficerom.

Dziewczynki – wszystkie trzy z Salford – są w stanie stabilnym i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wierzą, że 12-latki wzięły narkotyk wypijając napój, w którym tabletki były rozpuszczone. Nie jest wiadome, czy dzieci zrobiły to świadomie.

Greater Manchester Police zatrzymała w związku z tym zdarzeniem kobietę i mężczyznę, których oskarżono o posiadanie nielegalnych substancji. Przebywają obecnie w areszcie. W Manchesterze z powodu narkotyku ,,Teddy” doszło już do jednej śmierci 17-latka oraz kilku innych hospitalizacji młodych ludzi.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Uzależnienie

   Gdy wspomne w ilu miejscah z iloma jak roznymi ludźmi paliłam zazdroszcze sobie tych chwil. Tylko z niektorymi odbierałam te same przezycia, uczucia, emocje. Czasem mysle tzn. teraz juz po dlugimi czasie palenia po spaleniu wielkich ilosciach zaczelam ludzi kategoryzowac ktorzy sa moimi znajomymi tylko po tym jacy sa po spaleniu joint'a. Ci z ktorymi mialam podobny klimat i Ci ktorzy mowili z sensem bylo dla mnie i sa tymi madrzejszymi ktorzy widza w tym cos wiekszego cos mistycznego i wspanialego.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Set&Setting - Set - Nastrój psychiczny - podekscytowanie i chęć doświadczenia niezwykłej podróży, Setting - sklep, plac zabaw, mieszkanie

Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy trip-raport więc proszę o wyrozumiałość, proszę też w miarę możliwości o zaakceptowanie go, bo szczegółowych trip-raportów o 4 plateau jest bardzo mało i ja chciałbym go opisać i ostrzec ludzi przed próbowaniem tak dużych dawek.

To był marzec 2020 roku. Wybrałem się po zakupy do innego miasta, a że chciałem tego dnia doświadczyć 4 plateau skusiłem się na kupno pięciu paczek Acodinu. Całe doświadczenie zaczęło się około godziny 16 a skończyło o 2 w nocy następnego dnia. Moja waga to 70kg.

  • Benzydamina

Nazwa substancji: Benzydamini hydrochloridum :)
  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Świętowanie sukcesu, perspektywa ogromu pracy w niedalekiej przyszłości.

Ostatnio wrzuciłem swój raport tutaj 3 lata temu. Niesamowite jak ten czas szybko upyłnął.  A więc tym razem - trip po grzybkach. 

Rzecz działa się wczoraj po 25 nóżkach i kapeluszach łysiczki lancetowatej. Pełne spektrum efektów rozwinęło się nim wskazówka minutowa zdążyła zatoczyć koło.