REKLAMA
UK: trzy 12-latki zatruły się pigułkami ecstasy

Trzy 12-letnie dziewczynki trafiły do szpitala z objawami zatrucia narkotykowego. Okazało się, że dzieci wzięły tabletki ecstasy „Teddy”.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Anglia Today

Odsłony

708

Trzy 12-letnie dziewczynki trafiły do szpitala z objawami zatrucia narkotykowego. Okazało się, że dzieci wzięły tabletki ecstasy „Teddy”.

Policję wezwano w sobotnią noc do Salford Precinct, gdzie świadkowie podejrzewali, że jedna z dziewczynek jest pod silnym wpływem narkotyków. Krótko potem znaleziono jej dwie koleżanki w tym samym stanie – tylko dzięki temu, że pierwsza z dziewcząt wspomniała o nich oficerom.

Dziewczynki – wszystkie trzy z Salford – są w stanie stabilnym i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wierzą, że 12-latki wzięły narkotyk wypijając napój, w którym tabletki były rozpuszczone. Nie jest wiadome, czy dzieci zrobiły to świadomie.

Greater Manchester Police zatrzymała w związku z tym zdarzeniem kobietę i mężczyznę, których oskarżono o posiadanie nielegalnych substancji. Przebywają obecnie w areszcie. W Manchesterze z powodu narkotyku ,,Teddy” doszło już do jednej śmierci 17-latka oraz kilku innych hospitalizacji młodych ludzi.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bieluń dziędzierzawa

Wszystko wydarzyło się kilka lat temu. Kumpel organizował małą imprezkę dla znajomych w swoim domu. W pewnym momencie przyniósł coś co wyglądem przypominało kasztan i rozkroił to na stole, po czym wyciągnął ze środka sporą ilość małych ziarenek. Owy owoc pochodził od rośliny rozkwitającej u niego na balkonie. Nie miałem zielonego pojęcia co to jest. Po chwili powiedział mi że owa roślina ma podobno właściwości halucynogenne i chcą to wyprobować. Zjedli 80 ziarenek bo niby tyle trzeba było. Ja zjadłem dużo mniej nie pamiętam już ile.

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Dzięki temu tripowi pierwszy raz udało mi się znaleźć klucz to psychodelicznych marihuanowych wrót. Gdzieś tutaj na forum czytałem "bez przesady żeby rozkminiać po marihuanie", właśnie z takim nastawieniem NIGDY nie uda ci się zobaczyć czym tak naprawde jest marihuana. Nie bez powodu nie da się jej przedawkować. To znak że jak chce się ją poczuć w pełni to potrzeba więcej wypalić, chociaż w moim przypadku już nie koniecznie, bo rozumiem na czym polega jej moc ;). Możecie mówić że to strata towaru... bla bla bla. Dla was może to i strata, każdy lubi to co lubi.

  • Dekstrometorfan

Set & Settings - Nudne jesienno zimowe wieczory w internacie. Jesteśmy razem z 6 kumplami w małym pokoju. Melancholia i stagnacja. liczmy na naprawde niezła banie:P Mamy do dyspozycji 6 paczek acodinu, zakupiliśmy sprzęcik w aptece w Tesco:O

Dawkowanie - średnio po 20 małych białych komandosów z gorzkimi minami:D

Wiek i doświadczenie - wszyscy po 17 lat, łykaliśmy ładny miesiąć dzień w dzień. DXM,tytoń,alko,marihuana,space diamond(i inne dopalacze)

randomness