Twórca "Euforii" ujawnił, że próbował pomóc Angusowi Cloudowi zerwać z nałogiem

Dwa miesiące temu w wieku zaledwie 25 lat zmarł amerykański aktor Angus Cloud, którego widzowie pokochali za rolę Fezco „Feza" w popularnym serialu „Euforia". Z ujawnionego niedawno raportu koronera wynika, że przyczyną zgonu było przedawkowanie leków i narkotyków. Teraz głos w sprawie dramatycznego w skutkach uzależnienia aktora zabrał twórca ,,Euforiii. Wyznał, że nakłonił Clouda do udania się na odwyk, za który zapłaciła stacja HBO. „Nie miałem zamiaru pozwolić innym na to, by go skreślili"- zaznaczył Sarn Levinson.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

PAP Life | ep/
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

51

Dwa miesiące temu w wieku zaledwie 25 lat zmarł amerykański aktor Angus Cloud, którego widzowie pokochali za rolę Fezco „Feza" w popularnym serialu „Euforia". Z ujawnionego niedawno raportu koronera wynika, że przyczyną zgonu było przedawkowanie leków i narkotyków. Teraz głos w sprawie dramatycznego w skutkach uzależnienia aktora zabrał twórca ,,Euforiii. Wyznał, że nakłonił Clouda do udania się na odwyk, za który zapłaciła stacja HBO. „Nie miałem zamiaru pozwolić innym na to, by go skreślili"- zaznaczył Sarn Levinson.

Angus Cloud mial przed sobą świetlaną przyszłość w Fabryce Snów. Odtwórca roli Fezco „Faza" w serialu „Euforia" został dostrzeżony przez reżysera castingu w jednej z knajp na Brooklynie, w której pracował jako kelner. Po występie w bijącej rekordy popularności produkcji Cloud zdobył uznanie w branży i zaskarbił sobie ogromną sympatię fanów. Znacznie gorzej radził sobie w życiu prywatnym. Aktor był uzależniony od narkotyków i leków, a jego nałóg nasilił się wiosną, po tym, jak zmarł jego ukochany ojciec. Finał był dramatyczny - 31 lipca 25-letni gwiazdor został znaleziony martwy w swoim domu rodzinnym w Oakland w Kalifornii. Kilka koroner hrabstwa Wameda poinformowało, że Cloud zmarł wskutek przypadkowego przedawkowania mieszanki fentanylu, leków benzodiazepinowych, kokainy i metamfetaminy.

Teraz w wywiadzie dla magazynu „Poeple" o współpracy z Cloudem opowiedział twórca „Euforii". Sam Levinson wyznał, że młody aktor od początku urzekł go talentem i autentycznością. To dlatego showrunner serialu zmienili plany względem jego postaci, która pierwotnie miała zostać uśmiercona już po kilku odcinkach., Bohater Angusa miał umrzeć pod koniec pierwszego sezonu, ale tak cholemie go kochałem. Pierwszą rzeczą, jaką u niego zauważyłem, były oczy Paulo Newmana. Był idealny (...j Mam tendencję do dbania o aktorów bardziej niż o samą produkcje. Pomyślałem więc, że nie mogę zabić tej postaci, bo Angus straciłby coś, na co mógł czekać" -wyjawił Levinson.

Scenarzysta podkreślił, że początkowo nie był świadom, że Cloud jest uzależniony. Ale gdy się o tym dowiedział, próbował za wszelką cenę pomóc mu wyrwać się ze szponów nałogu. „Pewnego dnia spojrzałem mu w oczy i powiedziałem, że nie radzi sobie najlepiej. Powiedziałem też, że uwielbiam z nim pracować, ale musi wytrzeźwieć, żebym mógł na nim polegać. Kilka razy byłem już w takiej sytuacji" - powiedział filmowiec, którego osobiste doświadczenia związane z uzależnieniem od narkotyków stanowiły inspirację dla serialu „Euforia". Ostatecznie Levinson wysłał Clouda na 30-dniowy odwyk, który sfinansowała stacja H BO. Po wyjściu z ośrodka aktor przez trzy miesiące kontynuował on leczenie w trybie ambulatoryjnym.

Ostatecznie przegrał jednak walkę z nałogiem.,Zawsze czułem, że on nie chciał wytrzeźwieć tak bardzo, jak my tego dla niego chcieliśmy. W takiej sytuacji sprawa mocno się komplikuje. Bo nawet jeśli cały świat będzie próbował ci pomóc, jeśli ty sam nie czujesz potrzeby, by przestać, nic to nie da. Taka jest autodestrukcyjna strona uzależnienia. Ale nie można rezygnować z ludzi. Nie miałem zamiaru pozwolić innym na to, by go skreślili"- wyznał Levinson. Filmowiec zdradził, że gdy w czasie kręcenia drugiego sezonu „Euforii" problemy Clouda jeszcze bardziej się nasiliły, znów zainterweniował, posyłając go na kolejny odwyk. „Powiedziałem mu, że musi uzyskać pomoc i to natychmiast" - ujawnił.

Sytuacja powtórzyła się przed rozpoczęciem zdjęć do trzeciego sezonu. Levinson odbył wtedy z Cloudem kilkugodzinną rozmowę dotyczącą konieczności podjęcia przez niego kolejnej próby wyjścia z nałogu. „W tamtym momencie poczułem, że choć mnie zapewniał, że wszystko z nim w porządku, tak naprawdę było inaczej. Wiedziałem, że nie był zainteresowany wytrzeźwieniem" - stwierdził reżyser. (

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Alprazolam
  • Bad trip

Przyjęcie środków nastąpiło w zaciszu akademika, w pozytywnym nastawieniu w oczekiwaniu na miły wyciszony wieczór przy relaksacyjnej muzyce. 3mg Alprazolam ok 0,4l wódki

Miałem już spore doświadczenie w zażywaniu różnych substancji dlatego skusiłem się na kolejną tym razem z grupy Benzodiazepin.

Moje próby zaczynały się od przeczytania na temat tego środka co polecam wszystkim szukających nowych doznań. próby podoiłem od małych dawek 0,5mg , 1mg aż doszedłem do 3 mg. Tak jak opisano nie dostarczyły one wystarczających efektów postanowiłem zmieszać je z alkoholem.

Godzina 11

  • Marihuana

Data: Kwiecien 2003


Drug: marihuana - szczyty K2 :)


Temperatura: dosc zimno, ubrani w kurtki i z magnetofonem w reku ;]


Muza: Cypress Hill - Rules

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Stare, studenckie mieszkanie - niewiele mebli, ale wiele myśli. Współlokatorzy niemal zawsze nieobecni. Wszystkie gorączki zmysłów przebyte na gołym materacu pod ścianą.

Moje przygodne wędrówki z DXM skończyły się pare miesięcy temu, kiedy po dawce 800mg (15mg/kg) straciłem orientację otoczenia, połowę prochów zwymiotowałem na stół, a przechodząc z jednego pomieszczenia do drugiego zdawało mi się, że wchodzę do mieszkania sąsiadów. Ale wszystko po kolei. Poniższy raport jest próbą podsumowania natury wysokich plateau tego nieszczęsnego specyfiku na podstawie własnego doświadczenia dobrych i złych podróży.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

TR napisany przez usera Trebron_Kugelszwanc w serwisie wykop.pl, tekst zamieszczony za jego zgodą.

 

randomness