Turcja legalizuje uprawę marihuany w celach medycznych i naukowych!

Nowe regulacje rządowe mają pozwolić na wysoce kontrolowane uprawy konopi indyjskich w wybranych częściach kraju do celów medycznych i naukowych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

medycznamarihuana.com
Albert Hebda

Odsłony

112

Nowe regulacje rządowe mają pozwolić na wysoce kontrolowane uprawy konopi indyjskich w wybranych częściach kraju do celów medycznych i naukowych. Ten krok został wykonany po części, aby rozprawić się z nielegalnymi produkcjami w kraju.

Czy każdy może być producentem marihuany w Turcji?

Zgodnie z przepisami, rolnicy muszą otrzymać pozwolenie od rządu, aby móc rozpocząć własną uprawę, raportuje turecka gazeta “The Hurriyet”. Potencjalni plantatorzy muszą udowodnić, że nie byli związani z nielegalną produkcją konopi indyjskich lub nie użytkowali jej w przeszłości. Urzędnicy z Ministerstwa będą również sprawdzać pola każdego miesiąca przed rozpoczęciem żniw, a także będą monitorować czy nie ma żadnych oznak nielegalnej działalności, donosi “T24 News”. Przepisy przewidują, że upoważnieni hodowcy będą musieli pozbyć się wszystkich części rośliny po okresie zbiorów, aby zapobiec nielegalnej sprzedaży rośliny jako psychoaktywnego narkotyku.

Gdzie konkretnie w Turcji możliwa jest uprawa?

Wybrane części kraju to: Amasya, Antalya, Bartin, Burdur, Çorum, İzmir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kütahya, Malatya, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Uşak, Yozgat i Zonguldak.

Ministerstwo może również przyznać pozwolenie do uprawy w innych prowincjach, jeśli produkcja jest wyłącznie do celów naukowych.

Legalna marihuana tylko do celów medycznych i naukowych

Palenie marihuany w celach relaksacyjnych jest nielegalne w Turcji. Posiadanie, nabycie lub otrzymywanie wszelkich nielegalnych narkotyków, w tym konopi indyjskich jest zagrożone karą do dwóch lat więzienia. Sprzedaż i dostawa narkotyków, a także nielicencjonowana produkcja jest karana pozbawieniem wolności do lat 10.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

A to moja przgoda.. Poniedzialek rano, dwoni telefon. "Jedziesz do

Gdyni?"-slysze. Pytanie! Pewnie ze jade. Takie wyjazdy to lubie.

Spontan. Szkolke sie oposci, to pewne, ale co tam.. Biore ze soba

sztuczke zielonego, szklana tubke, prawo jazdy, plastykowy pieniadz I

w droge!

Jedzie nas w sumie trzech, ja jako "zapasowy" kierowca. Firmowy

Nissan wiezie nas przez ulice stolicy - kierunek polnoc. Wieziemy

jakies duperele do filli firmy w Gdansku, zreszta cel podrozy

  • Dekstrometorfan

Set & settings – mój pokój, 12 sierpień 2008; godz. 21; chęć odpłynięcia…

Dokładne dawkowanie – 450mg (30 tabletek Acodinu), po 5 sztuk co mniej więcej 5-7 minut, 6.25 kg/mg czyli mocne II Plateau.

Wiek i doświadczenie – 18 lat (wtedy 17); MJ (naprawdę dużo) ,Alkohol, DXM, kocimiętka :D

  • Benzydamina
  • Katastrofa

morale: chujowe okoliczności: zbyt skomplikowane żeby tu pisać

Dobra, dosyć pierdolenia! moja (nie)przygoda zaczęła się pewnego sobotniego wieczoru kiedy to pod wpływem kilku piw wypitych z... komputerem zabrałem pieska na spacer i poszedłem do świątyni gimnazjalnych ćpunów... apteki.
-"Dzień dobry, mogę czymś pomóc?" - spytała farmaceutka
-"Poproszę 5 saszetek tantum rosa" - wyszeptał podchmielony placebo.
-"a czy to nie jest..."
-"tak... mama wstydziła się przyjść" - przerwał jej placebo

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Miks

weekend, siedzę sam w domu, perspektywa grania na kompie/siedzenia na necie/oglądania filmów. Ogólny nastrój - dobry. Komfort psychiczny związany z bezpieczeństwem w domu i pewnością bycia samemu.

Siedzę sobie wieczorkiem, gram w Call of Duty, popijam drinkami, żeby sobie umilić czas. Niestety z mj strasznie lipnie było na osiedlu, nie udało mi się niczego pochytać więc - wódka stary przyjaciel. Ok. godz 21, już lekko sfazowany alkoholem, miałem niesamowitą chcicę na palenie. Brak możliwości, ale non stop wracałem do tego myślami. Wtedy też mnie olśniło, że jeden kumpel ma przecież grzyby, podobno te lepsze, czyli cubensisy, a nie nasze polskie łysiczki. Kumpel mnie uprzedzał, że już po połowie tego co kupiłem jest niesamowita bania grzybowa.