REKLAMA
Trwają badania nad pastami do zębów na bazie konopi

Dentystka Veronica Stahl prowadzi badania nad pastą do zębów zawierającą konopie, zwraca uwagę na to, że marihuana ma działanie antybakteryjne, które zwalcza płytkę nazębną.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

infodent24.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Teks tstanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

46

Dentystka Veronica Stahl prowadzi badania nad pastą do zębów zawierającą konopie, zwraca uwagę na to, że marihuana ma działanie antybakteryjne, które zwalcza płytkę nazębną.

Veronica Stahl uważa, że właściwości przeciwbólowe pasty do zębów - zwanej Cannabite Lifelong - mogą złagodzić ból zęba, a nawet uratować zakończenia nerwowe, utracone w wyniku leczenia kanałowego.

Veronica Stahl, która pochodzi z Izraela i jest uprawniona do wykonywania zawodu w Wielkiej Brytanii, twierdzi, że produkty wykorzystujące lecznicze właściwości kannabinoidów mogą pomóc milionom pacjentów utrzymać własne zęby pomimo chorób dziąseł i innych schorzeń tkanek miękkich jamy ustnej.

- Nasze badania medyczne opierają się na naturalnych ekstraktach rośliny o właściwościach leczniczych i funkcjonowaniu systemu endokannabinoidowego ludzkiego organizmu – ocenia dentystka.

Kobieta z 23-letnim doświadczeniem w stomatologii, przyznaje, że zastosowanie konopi do celów medycznych cały czas wzbudza kontrowersje. - Nie używamy psychoaktywnych składników marihuany – zapewnia Veronica Stahl i dodaje, że konopie indyjskie mają pożądane właściwości, szczególnie w zakresie zwalczania stanów zapalnych, gojenia się ran.

Dentystka uważa, że pasta do zębów i inne produkty profilaktyczne na bazie konopi trafią na rynek w Europie w ciągu najbliższych kilku lat. Prawo brytyjskie nadal klasyfikuje konopie jako narkotyki klasy B, których posiadanie w jakiejkolwiek formie jest nielegalne. Jednak leki pochodne konopi, takie jak olej CBD, znany również jako kannabidiol, są legalne i zyskują na popularności.

Raport Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z 2017 r. Wykazał, że CBD może pomóc złagodzić objawy takich schorzeń, jak choroba Alzheimera, Parkinsona, stwardnienie rozsiane. Daje dobre rezultaty w leczeniu ogólnego bólu, lęku i depresji.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • 25D-NBOMe

własny pokój

Waga: 65

  • MDMA
  • Tripraport

Ja i mój przyjaciel . U niego w domu .

Tak jakby pierwszy raz ...

To był pierwszy raz mojego przyjaciela,  mój pierwszy raz po 7 latach ... zerowa tolerka. 

Ja kobieta 28 lat

On mężczyzna 28lat (regularnie pali maryche)

T 16:00 

Przyjechałam do Niego na mieszkanie,  miałam klucz . Na stole czekał na  mnie gram amfetaminy, 2g trawy i 4 tabsy reb bulli  czerwonych . Ok.220mg mdma na tabsa. 

  • Kofeina
  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Stan psychiczny: raczej zły, chęć uszczęśliwienia się Nastrój raczej neutralny, odprężenie Nastawienie pozytywne, poczucie : "I tak nic nie poczuję", W domu, wśród rodziny, głodny

Postaram się dokładnie odtworzyć moje myśli i to, co  robiłem.

Otóż pewnego sobotniego ranka obudziłem się w domku rodzinnym w Górach. Wyjechaliśmy na weekend, miałem masę wolnego czasu. W domu znalazłem opakowanie Claritine Active. Przeczytałem, że zawiera 120mg pseudoefedryny siarczanu. Stwierdziłem, że 2 tabletki to będzie odpowiednia dawka i zabrałem się do eksperymentalnej ekstrakcji. Przebiegała następująco:

  • AMT

od prawie 2 lat mam problemy ze znalezieniem lsd...dlatego okolo roku temu zaczalem szukac za alternatywami...tym sposobem czytajac erowid/tikhal/alt/drugs.psychedelics natknalem sie na alpha-methyltryptamine(AMT) rowniez znane jako it-290...ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze AMT jest legalne...nastepnym krokiem bylo znalezienie miejsca w ktorym moge to kupic...tutaj spory uklon w strone internetu...wpisuje "research chemicals" w google i moim oczom ukazuje sie sporo firm ktore sprzedaja amt...cena od 60 do 120 $ za grama...na mocny trip amt potrzeba 50 milgramow (prosty rachunek za okolo

randomness