REKLAMA
Trwają badania nad pastami do zębów na bazie konopi

Dentystka Veronica Stahl prowadzi badania nad pastą do zębów zawierającą konopie, zwraca uwagę na to, że marihuana ma działanie antybakteryjne, które zwalcza płytkę nazębną.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

infodent24.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Teks tstanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

47

Dentystka Veronica Stahl prowadzi badania nad pastą do zębów zawierającą konopie, zwraca uwagę na to, że marihuana ma działanie antybakteryjne, które zwalcza płytkę nazębną.

Veronica Stahl uważa, że właściwości przeciwbólowe pasty do zębów - zwanej Cannabite Lifelong - mogą złagodzić ból zęba, a nawet uratować zakończenia nerwowe, utracone w wyniku leczenia kanałowego.

Veronica Stahl, która pochodzi z Izraela i jest uprawniona do wykonywania zawodu w Wielkiej Brytanii, twierdzi, że produkty wykorzystujące lecznicze właściwości kannabinoidów mogą pomóc milionom pacjentów utrzymać własne zęby pomimo chorób dziąseł i innych schorzeń tkanek miękkich jamy ustnej.

- Nasze badania medyczne opierają się na naturalnych ekstraktach rośliny o właściwościach leczniczych i funkcjonowaniu systemu endokannabinoidowego ludzkiego organizmu – ocenia dentystka.

Kobieta z 23-letnim doświadczeniem w stomatologii, przyznaje, że zastosowanie konopi do celów medycznych cały czas wzbudza kontrowersje. - Nie używamy psychoaktywnych składników marihuany – zapewnia Veronica Stahl i dodaje, że konopie indyjskie mają pożądane właściwości, szczególnie w zakresie zwalczania stanów zapalnych, gojenia się ran.

Dentystka uważa, że pasta do zębów i inne produkty profilaktyczne na bazie konopi trafią na rynek w Europie w ciągu najbliższych kilku lat. Prawo brytyjskie nadal klasyfikuje konopie jako narkotyki klasy B, których posiadanie w jakiejkolwiek formie jest nielegalne. Jednak leki pochodne konopi, takie jak olej CBD, znany również jako kannabidiol, są legalne i zyskują na popularności.

Raport Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z 2017 r. Wykazał, że CBD może pomóc złagodzić objawy takich schorzeń, jak choroba Alzheimera, Parkinsona, stwardnienie rozsiane. Daje dobre rezultaty w leczeniu ogólnego bólu, lęku i depresji.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • DOC
 • Katastrofa
 • Klonazepam
 • N2O (gaz rozweselający)

Humor dobry, gotowy na pierwsze od 7 miesięcy doświadczenie z psychodelikami, jednak trochę zmęczony podróżą i głodny. | Impreza typu psytrance w Gdańsku.

Po kilku miesiącach uprawiania sajkoszamanizmu, postanowiłem dać sobie spokój. Zauważyłem, że to nie jedyna dobra ścieżka w życiu oraz, że pod pretekstem niszczenia swojego ego, budowałem je coraz to większe. Mimo to, po siedmiu miesiącach od ostatnich grzybów, postanowiłem spróbować DOCa - substancji, która obrosła w legendy.

T+0

 • Dimenhydrynat

Uwaga: Większość informacji tu zawartych pochodzi z

1997 roku i od tego czasu nie była aktualizowana.
 • Marihuana
 • Metoksetamina
 • Pierwszy raz

Cała akcja toczy się w moim mieszkaniu, kilkadziesiąt minut po godzinie 23. Pozytywne nastawienie, chęć przetestowania nowo nabytej substancji, aby oswoić się z jej efektami.

Witam!

Pare dni temu w moje posiadanie weszło 240mg substancji zwanej metoksetaminą, w skrócie MXE. Woreczek z substancją był ładnie opakowany w kartę charakterystyki. Od razu po przyjściu do domu wysypałem magiczną zawartość na biurko i podzieliłem(na oko) na 5 w miare równych części, dawkę startową zostawiłem troszke mniejszą(z racji mojej przesadnej ostrożności do nieznanych mi substancji). Kilka dni później(czyli wczoraj, tj. 23.12.2012) dane mi było przetestować MXE.

Godzina 23 z hakiem:

 • Dekstrometorfan
 • Metoksetamina
 • Tripraport

Sam w pustym domu, własny pokój. Pełen komfort psychiczny

 

Słowem wstepu

Dość już dawno nie udało mi się naćpać dysocjantami. Lubię tą grupę narkotyków, ale ostatnimi czasy potrzebuję do pełnego zdysocjowania się dobrych warunków. Warunki w końcu się znalazły, znalazła się i paczka acodinu. Zazwyczaj wsuwam sobie 2, ale tym razem postanowiłem uskutecznić wzmacnianie dysocjantu dysocjantem. Testowałem już ten miks, jednak w zbyt dużych dawkach - totalna amnezja. Miałem nadzieję, żetym razem stosunek faza/pamięć będzie nieco lepszy.

randomness