Tennessee Tech University będzie uprawiać medyczną marihuanę

Tennessee Tech ma zamiar stać się drugą szkołą w USA, która legalnie będzie uprawiać medyczną marihuanę. Uczelnia została wybrana jako ośrodek dostarczania marihuany do czteroletniego badania leczenia padaczki, na mocy ustawy, która czeka na podpis Gubernatora (Bill Haslam).

Tennessee Tech ma zamiar stać się drugą szkołą w USA, która legalnie będzie uprawiać medyczną marihuanę.

Uczelnia została wybrana jako ośrodek dostarczania marihuany do czteroletniego badania leczenia padaczki, na mocy ustawy, która czeka na podpis Gubernatora (Bill Haslam).

Wniosek, SB 2531, przeszedł na początku tego miesiąca i ma być wpisany do prawa. Projekt ustawy sprawi, że Tennessee Tech będzie drugą szkołą uprawiającą medyczną marihuanę.

University of Mississippi jest jedyną szkołą w USA, która obecnie uprawia medyczną marihuanę. Nadzorowany przez National Institute on Drug Abuse (NIDA), uniwersytet jest jedynym federalnie usankcjonowanym źródłem marihuany od 1968 roku.

Ale w przeciwieństwie do hodowli marihuany na Ole Miss, Tennessee Tech będzie uprawiało tylko rośliny z niskim poziomem THC, co oznacza, że nikt po ich użyciu nie uzyska haju.

Zamiast tego, skoncentrują się na roślinach bogatych w nie-psychoaktywną substancję zwaną kannabidiolem (CBD).

SB 2531 zmienia prawo Tennessee poprzez przedefiniowanie marihuany, aby wykluczyć „olej konopny zawierający substancję taką jak kannabidiol z mniej niż dziewięć dziesiątych THC,”, kiedy jest stosowany jako część badawczego badania klinicznego.

Podobne „tylko-CBD” wnioski otrzymały silne wsparcie od legislatury stanowej w Alabamie, Utah, Kentucky, Mississippi i Wisconsin. Jednakże działacze na rzecz marihuany krytykują propozycję jako „niewykonalną”.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25


Start :Wieczor zapowiadal sie mily i spokojny, ksiezyc na niebie jasno swiecil i "nadszedl czas aby dotknac nieznanego"
.... to znaczy moze lekko znanego / ale z cala pewnoscia byl to moj 1-szy kwasik i zdecydowalem
dobrze sie nastawic do niego ...Byla pelnia, poswiata ksiezycowa dawala jasne i wyrazne swiatlo, chociaz wokol "zaroweczki nocnej"
piekne swiatlo sie rozpraszalo dajac naprawde niesamowity efekt lekko rozmytej bialej poswiaty.Otoczenie :

  • MDMA (Ecstasy)

Tydzien po pierwszy kontakcie z XTC postanowilem ze wezme drugi raz. Zreszta, nie oszukujmy sie, caly tydzien myslalem o tym ze juz jest piatek, a co za tym idzie - dyskoteka. Ulubione `Metro` - najwieksza cpalnia w miescie i takie tam... Mniejsza o to. Pomijajac fakt ze musialem czekac jakies dobre dwie godzinki, ktore umilalem sobie graniem w pasjansa, paleniem papierosow, ciaglym (prawie) patrzeniem w okno, ogolnym wyczekiwaniem no i stresem ;), na kolesia, ktory mial mi `podrzucic` kolko... pomijajac ten fakt bylo pozytywnie.

  • Amfetamina
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Kodeina
  • LSD-25
  • MDMA (Ecstasy)

Set & Settings: wolne mieszkanie gdzieś na mazurskim zadupiu. Nastroje pozytywne, jak zwykle. Ja pracuję, Lady A. wakacjuje w pełni.

Substancje przyjęte: w sumie w przeciągu niecałego tygodnia na dwie osoby zeszło jakieś 15 opakowań Antidolu, 3 kartony kwasu, 4 tabletki ecstasy, niecały gram słabej fety, 3 paczki Akodinu i duuużo alkoholu.

Wiek: 22

randomness