Tajlandia: spalono sześć ton narkotyków

W czwartek - obchodzonym jako Światowy Dzień Walki z Narkotykami - w Tajlandii publicznie spalono sześć ton narkotyków, zarekwirowanych w ostatnich miesiącach przez policję

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP/AFP, 26.06.2003

Odsłony

1715
W ceremonii, jaka odbyła się pod Bangkokiem, uczestniczyli przedstawiciele rządu, organizacji zagranicznych i krajowych, zajmujących się walką z narkotykami oraz dziennikarze. Była to już druga taka ceremonia palenia narkotyków, organizowana w tym roku przez władze Tajlandii, stanowiącej jeden z ważniejszych szlaków przemytu do innych państw.

Na spalenie czeka tu jeszcze ponad 20 ton narkotyków, zatrzymanych przez policję. Od początku roku w kraju zatrzymano w sumie 2275 osób, zajmujących się narkobiznesem.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Tomoraminium (niezweryfikowany)
poza tym ze jestem 1szym ktory komentuje (hurrrrrrrrrraaaaaaaa) <br> <br>wiem cos o tym paleniu: <br> <br>każdy przedstawiciel: <br> rządu = 4 buchy; <br> organizacji zagranicznych = 4+krecha; <br> krajowych 1+4 krechy (zeby nie odlecieli); <br> dziennikarze= po buchu ze skreta i kreske <br>
Tomoraminium (niezweryfikowany)
poza tym ze jestem 1szym ktory komentuje (hurrrrrrrrrraaaaaaaa) <br> <br>wiem cos o tym paleniu: <br> <br>każdy przedstawiciel: <br> rządu = 4 buchy; <br> organizacji zagranicznych = 4+krecha; <br> krajowych 1+4 krechy (zeby nie odlecieli); <br> dziennikarze= po buchu ze skreta i kreske <br>
n_kropka (niezweryfikowany)
Pewnie pala to wszystko na krytym stadionie i za gruba kase sprzedaja bilety na odpowiednio podzielone trybuny - np. 1wsza od lewej dla lubiacych crack, srodkowa dla konopistow a prawa czesc na glebokie sniffy ;]
shahid - flirtu... (niezweryfikowany)
z ostatniej chwili, <br>niestety w czesie uroczystego palenia 6 ton dragów, <br>ciężko przedawkowały dwie osoby, <br>konieczna była interwencja lekarz, <br>w przyszłości przy paleniu zaległych 20 ton, <br>zostanie przygotowany spacjalny namiot <br>doraźnej pomocy lakarskiej, <br>sytuacje może poprowić fakt iz jest wielu chętnych wzięcia udziału w następnej imprezie z tego cyklu(mniej wyjdzi ena łebka)
Później (niezweryfikowany)
Czy to nie powinno byc zabitych zamiast &quot;zatrzymanych &quot;?
LaSziDo (niezweryfikowany)
NO i napisali prawde gdyz nie napisano że &quot;Zniszczono.. &quot; tlko ze odbylo sie palenie narkotyków.. Czyli w skórcie ej chlopaki wpadajcie szykuje sie gruba biba.. Tajlandia stawia A ZA FREE - OKI <br> <br>Pani z BBC nie wpierdalac sie w kolejke <br>Ciekawe jaka faje mieli ?
mastah killa (niezweryfikowany)
a ile to jest dla mnie zjarac tyle dragow,dajcie mi tylko dobre buty a momentalnie znajde sie tam,zaden problem, <br>a tak nawiasem mowiac to ten pomysl z buchami i wciaganiem jest calkiem dobry tylko ja inaczej bym to rozdzielil <br>ale pomysl jest przedni,gratuluje <br>pozdrawiam <br>big up!!
L (niezweryfikowany)
ONI SĄ NIENORMALNI czy co????????? Lepiej by zrobili jak przywieźliby je do wielkopolski- tutaj by się nie zmarnowały, a przynajmniej nie u mnie!
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

  • MDMA (Ecstasy)

Jeśli zażywasz E po raz pierwszy, przeczytaj to!
Ten tekst nie ma na celu zachęcić do wzięcia Extasy, ale jeśli zamierzasz to uczynić, powinieneś wiedzieć o paru przydatnych rzeczach, które uczynią twoje doświadczenie przyjemniejszym i bezpiecznym.
Uściski, E!


Nasi rodzice znaleźli siebie,
my odnajdujemy się wzajemnie


Zdrowie
  • Szałwia Wieszcza


ska Maria Pastora

Przewodnik użytkownika Salvii DivinorumWersja z 14. października, 2000r.


[ najbardziej aktualną wersję możesz znaleźć w języku angielskim na stronie http://sagewisdom.org/usersguide.html ]

  • Dimenhydrynat


O aviatorze: mężczyzna, 22 lata, 76 kg, 188 cm, blondyn, niebieskie oczy i takie tam...

Poprzednie loty: Marry Jane (znamy się od 7 lat), grzyby (1 raz), gałka muszkatołowa (1 raz)

Środek podróży: Aviomarin - 20 tabletek (wyprodukowane w Krakowie).

Warunki lotu: Ponieważ zostało mi już tylko kilka dni wakacji (wrzesień 2004), postanowiłem sobie zaszaleć i sprawdzić jak działa aviomarin w ilościach ponadprzeciętnych.


Odprawa

randomness