Sklep w Markham sprzedawał dzieciom cukierki z marihuaną

Policja wydała ostrzeżenie dla rodziców po dochodzeniu w sprawie domniemanej sprzedaży produktów z zawartością konopi indyjskich dzieciom w sklepie wielobranżowym w Markham.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bejsment.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

45

Policja wydała ostrzeżenie dla rodziców po dochodzeniu w sprawie domniemanej sprzedaży produktów z zawartością konopi indyjskich dzieciom w sklepie wielobranżowym w Markham.

Policja po raz pierwszy rozpoczęła dochodzenie w sprawie Angus Glen Convenience Store przy Kennedy Road na południe od Major Mackenzie Drive East w styczniu po tym, jak zaniepokojony obywatel skontaktował się z nimi twierdząc, że sklep sprzedaje produkty z konopi indyjskich grupom dzieci, które „wydawały się być w wieku znacznie poniżej 19 lat. ”

Następnie 18 lutego policja wykonała nakaz przeszukania firmy i przejęła dużą ilość produktów spożywczych z konopi indyjskich, jednorazowych fifek vape i nasiona konopi o szacunkowej wartości rynkowej wynoszącej 10,000 CAD.

Policja twierdzi, że wiele skonfiskowanych produktów „wygląda podobnie do słodyczy, które są przeznaczone dla dzieci i zazwyczaj im właśnie sprzedawane”.

Wiele produktów nie było odpowiednio oznakowanych i nie zawierało instrukcji dotyczących dawkowania.

„Policja ostrzega rodziców, aby upewnili się, że ich dzieci nie mają dostępu do tych szkodliwych produktów, a jeśli to stosowne, wyjaśnili dzieciom, że te produkty nie są słodyczami” – poinformowała policja w komunikacie prasowym opublikowanym we wtorek rano.

Kierownik i pracownik sklepu zostali aresztowani po wykonaniu nakazu przeszukania i według policji zostali oskarżeni o posiadanie konopi indyjskich w celu sprzedaży. Dochodzenie nadal trwa.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Piątkowa impreza w domu kolegi. Od kilku dni wszyscy czekają na te imprezę, ja jestem zrelaksowany, lecz również delikatnie spięty - to w końcu mój pierwszy raz z MDMA.

Nigdy nie myślałem, że spróbuję MDMA. Do teraz nie mam pojęcia, co, a raczej kto, wpłynął na zmianę mojego zdania. Do samego końca wahałem się w swoim wyborze. Z drugiej strony, nie miałem nic do stracenia. Ludzie którzy byli zaproszeni, są mi bardzo dobrze znani - idealne otoczenie.

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)

W swoim pokoju, matka śpi obok w pokoju, brata akurat nie ma w domu. Postanowiłem spróbować czegoś nowego. Byłem w bardzo dobrym humorze (chlapnąłem 4 browarki :D). Pozytywne nastawienie.

23.01.2008

Godzina 22:00

Matka już leży w łóżku, więc udałem się do kuchni, aby dokładnie oddzielić 150mg DXM. To był mój pierwszy raz z DXM, więc zaczełem od małej dawki, aby zobaczyć, czy nie jestem zbyt wrażliwy na tę substancję.

Godzina 23:30

Pojawiają się pierwsze efekty. Wszystko jest bardzo ciekawe. Rozglądam się po swoim pokoju, jakbym był w nim pierwszy raz. Ruchy rękoma pozostawiają lekkie smugi. Moje ręce wyginaja się w każdą stronę i ciągną przez cały pokój, ale jak dla mnie to za słabe efekty. Dorzucam 150mg DXM.

Godzina 1:00

  • Benzydamina

  • Amfetamina
  • Pierwszy raz

Chęć spróbowania czegoś nowego.

Wyglądało to na zwykły dzień bez wielkich wrażeń. Kolega napisał czy się spotkamy, był to luźny dzień, nie miałam żadnych planów więc czemu by nie. Koło jakiejś 19 wyszłam z domu, na spokojnie zdążyłam się pomalować, ubrać itp. Jeździliśmy autem jak zawsze A potem wylądowaliśmy u niego jak zawsze i chillowalismy przy muzyczce. Siedzimy z dobrą godzinę aż on pyta czy mogą wpaść jego znajomi  i posiedzimy razem,  nie miałam nic przeciwko, pojechaliśmy po nich (2 kolegów i kolezanka).