Setki osób zgłosiły się do testowania marihuany. Miejsca są tylko dla sześciu...

Ponad pół tysiąca osób odpowiedziało na ogłoszenie, zamieszczone przez kanadyjską firmę, która przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swoich produktów zawierających marihuanę.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

rmf24.pl
(j.)
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

251

Pewna firma z Toronto w Kanadzie szuka sześciu ochotników, którzy przetestowaliby jej produkty zawierające marihuanę. Za godzinę "pracy" oferuje 39 dolarów. I teraz ma problem, kogo wybrać. Swoje aplikacje złożyło ponad 500 osób.

Ponad pół tysiąca osób odpowiedziało na ogłoszenie, zamieszczone przez kanadyjską firmę, która przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swoich produktów zawierających marihuanę. W czerwcu kanadyjski parlament przegłosował ustawę, która legalizuje rekreacyjne korzystanie z marihuany. Kanadyjczycy będą mogli kupić susz z konopi u autoryzowanych dostawców już w przyszłym miesiącu.

Firma Ahlot już przygotowuje się do dystrybucji swoich produktów i szuka testerów. W ogłoszeniu zaznaczono, że poszukiwane są osoby dorosłe, mieszkające w Kanadzie, które byłyby w stanie zwrócić uwagę na drobne niuanse smakowego poszczególnych szczepów.

Swoje ogłoszenie skierowała do - jak to określiła - entuzjastów konopi indyjskich, ale takiego odzewu się nie spodziewała.

"Przemysł dotyczący używek zawierających marihuanę jest bardzo prężny. Już od 17 października Kanadyjczycy spotkają się z tsunami możliwości, jakie im zaoferujemy" - powiedział przedstawiciel firmy Ahlot Greg Pantelic.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Wczoraj nawiazalem pierwszy kontakt z lady SD (salvia divinorum) od poltora roku bylem cichym sluchaczem na listach dotyczacych tej rosliny i az do wczoraj nie wchodzilem w `niebezpieczne zwiazki` z pania SDi.

  • Butan
  • Butan
  • Pierwszy raz

13 latek zamknął się w toalecie, bez potrzeby skorzystania z WC. By się odizolować, posiedzieć w samotności. Relax. Nudy. Inspiracja. Pokusa, by zabić nudę nie rezygnując z komfortu relaxu w samotności tam, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał.

T0. 

Zwinięty fragment papieru toaletowego zatykający wylot odświerzacza Brise siedząc w toalecie 1m2.

Zapalone światło.

 

Psikam odświerzaczem w papier, by oszczędzić twarz.

Przykładam papier do nosa i zaczynam w sposób ciągły inhalować opary przez kilkanaście sekund.

 

W ciągu sekundy odpływam, Moje ciało jest porażone, w transie, zaczyna stopniowo coraz mocniej i mocniej drżeć. Po ok. 3 sekundach wygina Mnie do tyłu z głową do góry i dostaje silnej padaczki.

 

Odświerzacz upada na podłogę.

 

  • Marihuana

Zapodano:


-PURE THX(ale niezle palenie)


Czas i miejsce akcji:


-jakis czas temu tu i tam


Osoby dramatu:


-solid


-tajemniczy mr.x


-ja(zawias)


-i reszta swiata

  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Ciag metoksetaminowoDXMowokodeinowobenzodiazepinowy, nastroj tak dobry, jak dobry mozna miec spedzajac swieta z tesciowa w jednym mieszkaniu. :)

Trip mial miejsce jakis czas temu, podczas swiat w Polsce. Bylismy nieco zmeczeni wycieczka, w dobrych nastrojach, nieco sentymentalnie - byla to nasza ostatnia dawka metoksetaminy z tego sortu. Miala byc to nasza czwarta (?) dawka tego dnia. Zamknelismy sie w malym pokoju, zapalilismy swieczki (raczej w celu praktycznym, niz nastrojowym) i uwazylismy dawke. Iniekcja poszla gladko jak zwykle, nawet to lubie, mam mile skojarzenia zapachowe (przez odkazanie miejsca wkucia perfumami), ktore rzutuja na trip i odruch pawlowa na widok strzykawki.

randomness