REKLAMA
Ruch „Free Ross” wynajął billboard na Times Square

Czy w końcu uda się uwolnić założyciela Silk Road?

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

comparic.pl
Jacek Walewski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

200

Ruch „Free Ross” wynajął billboard na Times Square w Nowym Jorku. Wszystko w ramach kampanii na rzecz uwolnienia założyciela darkwebowego rynku Silk Road, Rossa Ulbrichta.

Ruch Free Ross

Według konta na Twitterze ruchu na billboardzie jest wyświetlany komunikat “Free Ross” i zdjęcie Ulbrichta. Ma on wisieć w tym miejsce przez kilka miesięcy. Billboard został sfinansowany przez „hojnego fana”, a nie z darowizn, jakie trafiają na organizację

Ulbricht obecnie odsiaduje już siódmy rok za kratkami. Otrzymał jednak podwójny wyrok dożywotnia. Bez łaski władz nigdy nie zostanie uwolniony.

Wina Rossa

Ulbricht został uznany za winnego siedmiu zarzutów. Chodzi o handel narkotykami, pranie pieniędzy, hakowanie komputerów, działalność przestępczą oraz pomoc w dystrybucji narkotyków w Internecie.

Ruch jego uwolnienia może jednak wskazywać na to, co zauważył już np. Tim Draper. Miliarder twierdzi, że geniusz komputerowy, jakim jest ponoć Ross, powinien być na wolności i współpracować z rządem. Innymi słowy, jego wiedza powinna być wykorzystywana dla dobra społeczeństwa.

Tym bardziej, że nawet zza krat więzienia i bez dostępu do Internetu Ulbricht nadal działa na rzecz społeczności kryptowalut. Robi to za pośrednictwem znajomych, którzy publikują jego pisma w sieci.

20 maja opublikowano np. jego artykuł proponujący rozwiązanie „problemu z treścią” na zaszyfrowanych platformach. Chodzi o automatyczne usuwanie szkodliwych treści, które nie wymaga ręcznego ich przesiewania.

Ulbricht pisze, że wiele dużych platform już stosuje algorytmy, takie jak sztuczne sieci neuronowe (ANN) do moderowania treści, zalecając, aby operatorzy platform szyfrowanych używali dowodów zerowej wiedzy w połączeniu z ANN do identyfikacji treści przedstawiających wykorzystywanie seksualne dzieci.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Lactuca virosa

Rodzina Compositae - złożoneRodzaj Lactuca L.- Sałata


Rodzaj Lactuca L. - Sałata


1 Liście poziomo odstające, kolczasto ząbkowane. Owoc szeroko obrzeżony.

1059. L. virosa - S. jadowita1* Liście pionowo ustawione, z ząbkowanymi odcinkami. Owoc wąsko obrzeżony.

1060. L. serriola - S. kompasowa

  • 2C-I


Mimo ze ostatnio czuje ogromna niechec do TRow, w przypadku research

chemicals postanowilem zrobic wyjatek. Przyjdzie jeszcze czas na

opisanie 5-meo-dmt, tymczasem 2ci:


Dawka: 35-40mg

  • Dekstrometorfan

Set & Settings - Nudne jesienno zimowe wieczory w internacie. Jesteśmy razem z 6 kumplami w małym pokoju. Melancholia i stagnacja. liczmy na naprawde niezła banie:P Mamy do dyspozycji 6 paczek acodinu, zakupiliśmy sprzęcik w aptece w Tesco:O

Dawkowanie - średnio po 20 małych białych komandosów z gorzkimi minami:D

Wiek i doświadczenie - wszyscy po 17 lat, łykaliśmy ładny miesiąć dzień w dzień. DXM,tytoń,alko,marihuana,space diamond(i inne dopalacze)

  • Amfetamina
  • Uzależnienie

rano, w południe, wieczorem, w nocy, o każdej porze

Amfetamina. O czym pomyślałeś, mój niegrzeczny przyjacielu? Balety, nieprzespane noce, rozpierająca energia, niekończące się rozmowy? Kreski w kiblu na imprezach? Ciężkie zjazdy, paranoje i psychozy, nienawiść do słońca, palpitacje serca? No tak, zazwyczaj są to elementy nieodłączne wciągania. Ale ja chciałam porozmawiać o kablarstwie.

randomness