REKLAMA
Ruch „Free Ross” wynajął billboard na Times Square

Czy w końcu uda się uwolnić założyciela Silk Road?

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

comparic.pl
Jacek Walewski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

199

Ruch „Free Ross” wynajął billboard na Times Square w Nowym Jorku. Wszystko w ramach kampanii na rzecz uwolnienia założyciela darkwebowego rynku Silk Road, Rossa Ulbrichta.

Ruch Free Ross

Według konta na Twitterze ruchu na billboardzie jest wyświetlany komunikat “Free Ross” i zdjęcie Ulbrichta. Ma on wisieć w tym miejsce przez kilka miesięcy. Billboard został sfinansowany przez „hojnego fana”, a nie z darowizn, jakie trafiają na organizację

Ulbricht obecnie odsiaduje już siódmy rok za kratkami. Otrzymał jednak podwójny wyrok dożywotnia. Bez łaski władz nigdy nie zostanie uwolniony.

Wina Rossa

Ulbricht został uznany za winnego siedmiu zarzutów. Chodzi o handel narkotykami, pranie pieniędzy, hakowanie komputerów, działalność przestępczą oraz pomoc w dystrybucji narkotyków w Internecie.

Ruch jego uwolnienia może jednak wskazywać na to, co zauważył już np. Tim Draper. Miliarder twierdzi, że geniusz komputerowy, jakim jest ponoć Ross, powinien być na wolności i współpracować z rządem. Innymi słowy, jego wiedza powinna być wykorzystywana dla dobra społeczeństwa.

Tym bardziej, że nawet zza krat więzienia i bez dostępu do Internetu Ulbricht nadal działa na rzecz społeczności kryptowalut. Robi to za pośrednictwem znajomych, którzy publikują jego pisma w sieci.

20 maja opublikowano np. jego artykuł proponujący rozwiązanie „problemu z treścią” na zaszyfrowanych platformach. Chodzi o automatyczne usuwanie szkodliwych treści, które nie wymaga ręcznego ich przesiewania.

Ulbricht pisze, że wiele dużych platform już stosuje algorytmy, takie jak sztuczne sieci neuronowe (ANN) do moderowania treści, zalecając, aby operatorzy platform szyfrowanych używali dowodów zerowej wiedzy w połączeniu z ANN do identyfikacji treści przedstawiających wykorzystywanie seksualne dzieci.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana


300 mg DXM + 2 buchy MJ :D
16.02.05r.

  • Dekstrometorfan

Swój własny przytulny dom. Za oknem cisza i piękny zapach unoszący się po deszczu

Siemanko!

Dawno mnie tutaj nie było, a bardzo miło odwiedza mi się to miejsce, więc dlaczego nie wykorzystać sytuacji i coś skrobnąć od siebie.

Waga:61
Wzrost: 180
Wiek: 25

Prawie klasyka - na rozbieg 200 mg, na peak'u (wiem powinno być na zejściu - już nie mogłem wytrzymać) 600 mg. Łącznie 800 mg DXM. Zakręciłem się dziś trochę bo jeszcze syrop Acodin 300 mam. Ale dawno z dyso do czynienia nie miałem i powiem szczerze, że się boję. 800 będzie w sam raz. Są klony na ratunek...

  • Bromo-DragonFLY
  • Marihuana

Set & Setting- dobre nastawienie, nie brzydka pogoda, zaufani towarzyszący podróżnicy, godz.13 centrum miasta

Dawka- 1 papierek Bromo-DragonFly + marijuana kilka godzin później +pół piwa też kilka godzin później

Wiek- 18lat

Doświadczenie- Alkohol, Marihuana, Kodeina, Pseudoefedryna, DXM, Benzydamina, 4-HO-Met, Extasy, Mieszanki ziołowe, Bromo-DragonFly, Grzyby cubensis b+

  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Spontan na mieście z dawno niewidzianym ziomkiem, potem na jego osiedlu, jego dom, potem mój, a później galaktyka kurwix.

Na wstępie słów kilka.  

   Po ostatnich przygodach ( 10 dniowy ciąg na mxe), zauważyłem u siebie dziwny efekt. Po małych dawkach rzędu 50 - 60 mg dziennie, miewałem zaburzenia osobowości, nawet rozdwojenie jazni. Jazdy na mxe nieco mnie odrealniły. Jednak mimo to nadal prowadziłem w miare normalne życie.

Częśc pierwsza.