Rozbito gang nieletnich handlarzy narkotyków

Policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową i wydziału ds. nieletnich komendy powiatowej policji w Lubinie wykryli szajkę.

Anonim

Kategorie

Odsłony

2959
wp.pl/PAP 2001-11-22

Rozbito gang nieletnich handlarzy narkotyków

Gang nieletnich handlarzy narkotyków, którzy rozprowadzali środki odurzające wśród lubińskiej młodzieży rozbiła tamtejsza policja - poinformował w czwartek Krzysztof Olszowiak, rzecznik prasowy lubińskiej policji.
Kilkunastoosobowa grupa nastolatków zajmowała się sprzedażą i tzw. użyczaniem, czyli darmowym rozdawaniem w celu uzależnienia od narkotyków takich jak amfetamina, marihuana i leki psychotropowe.
Szajkę wykryli, przy okazji postępowań toczących się w innych sprawach, policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową i wydziału ds. nieletnich komendy powiatowej policji w Lubinie. Pomogła także dyrekcja jednej z lubińskich szkół, w okolicach której młodzi przestępcy byli najaktywniejsi.
13 osobom w wieku 14 i 15 lat zarzucono posiadanie, sprzedaż i udzielanie innym nieletnim narkotyków i leków psychotropowych. Udowodniono m.in., że w okresie od grudnia 1998 roku do października tego roku w rejonie jednej z lubińskich szkół rozprowadzili narkotyki o wartości co najmniej 30 tys. zł - powiedział Olszowiak.
Policjanci ustalili źródło zaopatrzenia nieletnich w narkotyki. Ich hurtownikami okazali się trzej dorośli handlarze, mieszkańcy Lubina, w wieku od 19 do 25 lat. Mężczyźni ci zostali aresztowani.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji- Extasy;


poziom doświadczenia użytkownika- kiedyś dużo mj, teraz dużo

XTC, amfetaminy;


dawka- dwie wiśnie, pół grama pyłu zjedzone (połówka dilerska,

nie ważona);


metoda zażycia- doustnie;


stan umysłu- pozytywne nastawienie, jak zawsze w klubach;


intencje- zajebista jazda ze znajomymi, jak zawsze :D;


miejsce spożycia- duży klub w moim mieście zwanym Bydgoszcz;

 • Grzyby halucynogenne
 • Retrospekcja

Planowane od kilku dni naćpanie się w stałym gronie. Przyjazd do innego miasta w celu odwalenia obowiązków rodzinnych i szybka ucieczka w celu tripowania.

Historia ta stanowi zapis wspomnień z etapu mojego życia, który z perspektywy oceniam jako dość wartościowy, ale jednocześnie pouczający. Nie będzie tu alfy pvp dożylnie i popalonych kabli, bo od zawsze uważałem ten rodzaj zabawy za nic nie warte, krótkodystansowe gówno dla przygłupów, którym nie zależy na życiu. Preferowałem psychodeliki - marię, która działała na mnie za mocno i czasem psychotycznie, a od niedawna lsd i grzyby, których to spróbowałem pierwszy raz już około 3 lata wcześniej.

 • Benzydamina
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie

Domówka ze znajomymi, zaufane towarzystwo. Chęć przeżycia czegoś nowego i wyciągnięcia od benzy więcej.

Z benzydaminą miałem już kilka "wycieczek" wcześniej, jednak to czego doświadczyłem ostatnio było czymś innym. Bez zbędnego owijania w bawełne lecimy!

 • Dekstrometorfan
 • Gałka muszkatołowa
 • Katastrofa
 • Kodeina

Moj pokoj, spokoj. Bylam chora, mialam katar, zatkane zatoki i bol gardla, przecenilam swoje mozliwosci. Nastawienie jak zawsze przy g m pozytywne, oczekiwalam najmocniejszego z dotychczasowych tripow z ta substancja.

Godzina 0 - Przed chwila wypilam gesta breje skladajaca sie ze startej galki muszkatolowej w ilosci trzech orzechow oraz wody. Miksture przegryzlam fantastycznym jogurtem malinowym. Jest godzina 19:05, a ten trip report zamierzam pisac na biezaco, co wlasnie robie.