Rosja: zatrzymano narkotyki warte 4,5 mln dolarów

Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa przechwyciła 120 kg afgańskiej heroiny oraz 5 kg marihuany.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

2032
Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) przechwyciła we wtorek w Astrachaniu na południu Rosji 120 kg afgańskiej heroiny, wartej 4,5 mln dolarów. Cały przemyt miał trafić tranzytem przez jeden z ukraińskich portów do Niemiec.
Jednocześnie zatrzymano pięciu podejrzanych o przemyt obywateli Tadżykistanu. Rosjanie przeprowadzili operację we współpracy z tadżyckimi służbami do walki z przemytem narkotyków.
Heroina była ukryta w schowkach w pociągu towarowym. Oprócz niej znaleziono też pięć kilogramów marihuany i nieokreśloną liczbę kamieni szlachetnych.
W 2000 r. w Tadżykistanie skonfiskowano ponad 7 ton narkotyków z Afganistanu, w tym prawie 2 tony heroiny. Granica tadżycko-afgańska jest jednym z najczęstszych miejsc przerzutu narkotyków. Z Afganistanu trafiają one do Rosji i później do zachodniej Europy.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Katastrofa
  • LSD-25
  • Metamfetamina

Chyba nikt nigdy czegoś takiego nie przeżył.

 

Godzina 16:00

Pojechaliśmy na jakiś stary opuszczony budynek. Każdy wali po szczurze około 100 MXE. Pizda niesamowita czułem się jak ćpuny w filmie. Na początku chciałem się przytulić do każdego kto był.

Godzina 17:00

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Własny pokój, spokój i cisza...

Jest godzina 12:30. Wstałem i wpadło mi do głowy, że zarzucę dziś mieszankę kody i DXM. Wczoraj próbowałem ale za małe dawki wziąłem więc powtarzam to wszystko pisząc ten TR. Napisałem nawet pokażnego TR ale komp postanowił się zaktualizować i wszystko poszło w dupę... Więc dziś od nowa to samo. Może nawet lepiej, ze tak się stało bo mam bardziej poukładane w głowie co i jak. Dziś przede wszstkim robię co jakś czas kopię w pliku TXT tego co napisałem.

No to jedziemy...

Godzina 13:00.

Wziąłem 300 mg Kody + 300 mg DXM na pusty żołądek. Zapiłem zimną Colą.

  • Efedryna

Tussipect


palę od czasu do czasu mj od 2 lat, bywają miesiące dzień w dzień; nie ruszam amfy; grzyby raz; kwasa pół raz-nieudany; ecstacy raz-nieudany; sd raz; virola raz; virola theidora-raz nieudany; Calea zacatechichi kilka razy;


Akt 1.

mój PIERWSZY RAZ Z NIĄ(efedryną)a była to jesień...

  • Grzyby halucynogenne
  • Szałwia Wieszcza
  • Tripraport

Spotkanie z przyjacielem w moim domu. Nastrój miałem przedni. Czułem lekki strach pre

Witam, opiszę tutaj dwa tripy. Jeden na Szałwii Wieszczej, a drugi na grzybkach.
Postaram się, aby opisy były w miarę wyczerpujące. Nie będzie to łatwe, ze względu na substancje
i ich dawki. W szczególności grzybków. Ekstrakt Szałwii x20, natomiast porcja kosmitów wyniosła dokładnie 6,35 gramów po zważeniu.

randomness