Rosja: milicja przechwyciła rekordowy transport heroiny

220 kilogramów czystej heroiny

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP 2003-07-31

Odsłony

1487
Rosyjska milicja przejęła transport 220 kilogramów czystej heroiny - poinformował w środę minister spraw wewnętrznych Rosji Borys Gryzłow.

Jest to największa ilość tego narkotyku, jaką udało się przechwycić w historii rosyjskiego MSW. Jego czarnorynkową wartość szacuje się na 2-2,5 mln dolarów.

Narkotyk znaleziono w czasie rutynowej kontroli drogowej na terenie obwodu moskiewskiego. Zatrzymana ciężarówka kamaz, którą prowadził obywatel Tadżykistanu, miała za kabiną kierowcy dodatkowy zbiornik na benzynę. Właśnie w nim - jak poinformował minister Gryzłow - znaleziono heroinę.

Z 220 kilogramów heroiny można przygotować - zdaniem szefa rosyjskiego MSW - 1,1 mln działek.

Gryzłow poinformował, że w związku z przejęciem narkotyku zatrzymano trzech obywateli Tadżykistanu. Trwa śledztwo.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

wujek (niezweryfikowany)
hehehe, "milicja ":DDD HWDM :PPP
Anonim (niezweryfikowany)
<p>nie ma to jak rosyjska milicja :)</p><p>&nbsp;</p><p>pozdro</p>
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25

Substancje: amfetamina - dwie kreski - tak akurat, marihuana - dwa blanty, 0,5 kartona - nie jestem pewna, czy to było LSD, może ważka, może DOC. W każdym razie sprzedane jako kwas, więc niech będzie.

S & S: zima, mieszkanie kumpli/krakowskie knajpy/wielki kawał krakowa [z buta]

Współtripujący: M. i G.

Wiek, waga: 19 lat, 63 kg

Doświadczenie (wtedy): Marihuana, haszysz, amfetamina, DXM, extasy, M. - tak jak ja, G. - więcej

 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Pierwszy raz
 • Tytoń

Pierwsze przyjęcie dawki MDMA zdarzyło się w piątek około godziny 21:00. Talerz podzielony na dwie części, obie zostały wzięte w przeciągu 15 minut. Posiadówka na około 10 osób, na noc zostały 4 osoby. Miejsca to mieszkanie znajomego w dobrze wyglądającej kamienicy. Przyjęcie dawki LSD-25, sobota, godzina około 11:00. Towarzystwo kolegi z klasy, jego dziewczyny, którzy byli trzeźwi oraz kolegi, z którym zarzucałem karton. Miejsca; Park w dużym Polskim mieście, centrum dużego miasta, moje mieszkanie, kolejna impreza. Generalnie bardzo dobry stan psychiczny, ze względu na ostatnie przeżycia. Nastrój bardzo przyjemny, w gronie bliskich znajomych, brak większych oczekiwań ze względu na poprzednie przeżycie z tym samym kartonem, lecz w 2x mniejszej dawce. Setting można uznać za dość spokojny podczas piątkowej nocy z MDMA i ogromnie intensywny podczas soboty.

Wstęp (piątek):

 

Wiek: 18 lat

Wzrost: Około 175cm

Waga: Około 60kg

 

 • Alprazolam
 • Dekstrometorfan
 • Kodeina

To mój pierwszy trip-raport, więc proszę o wyrozumiałość :)Set & Setting: miasto, mój dom, dom dziewczyny

Wiek: 17 lat

Doświadczenie: maryśka, benzodiazepiny (prawie wszystkie), leki psychosomatyczne i antydepresyjne, kodeina, morfina, mieszanki ''ziołowe'', efedryna, pseudoefedryna, dxm, kofeina, alkohol, tytoń

Substancje: kodeina, dxm, alprazolam

Dawkowanie: łącznie: ok 300 mg kodeiny, 435 mg dxm, 1 mg alprazolamu (w ciągu całego dnia)


 • Grzyby halucynogenne
 • Tripraport

Późny wieczór, dobre nastawienie, organizm wypoczęty po kilkugodzinnej drzemce, w ciągu dnia sporo ruchu, przed chwilą jeszcze wieczorny spacer i rozmowa telefoniczna z dziewczyną, której mogłoby nie być (rozmowy oczywiście), gdyż wyprowadziła mnie nieco z równowagi. Szklanka soku porzeczkowego z własnoręcznie przygotowanego koncentratu z ubiegłego lata.

23:30

Dobre nastawienie, organizm wypoczęty po kilkugodzinnej drzemce, w ciągu dnia sporo ruchu, przed chwilą jeszcze wieczorny spacer i rozmowa telefoniczna z dziewczyną, której mogłoby nie być (rozmowy oczywiście), gdyż wyprowadziła mnie nieco z równowagi. Półtorej godziny temu szklanka soku porzeczkowego z własnoręcznie przygotowanego koncentratu z ubiegłego lata. 

randomness