Raptor pogrążył Polaka, który wracał z Holandii z 12 kg marihuany

Pies Raptor, na etacie urzędu celnego w Osnabrück, ponownie pogrążył polskiego przemytnika. Tym razem wywąchał skrytkę z tyłu auta naszego rodaka, w której znajdowało się 12 kg marihuany. W zeszłym roku Raptor pomógł znaleźć 232 tys. euro w gotówce, ukrytą w innym aucie z polskimi numerami rejestracyjnymi.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO/ pr, mnie
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

88

Pies Raptor, na etacie urzędu celnego w Osnabrück, ponownie pogrążył polskiego przemytnika. Tym razem wywąchał skrytkę z tyłu auta naszego rodaka, w której znajdowało się 12 kg marihuany. W zeszłym roku Raptor pomógł znaleźć 232 tys. euro w gotówce, ukrytą w innym aucie z polskimi numerami rejestracyjnymi.

Niemieccy celnicy zabrali przemytnikom z Polski równowartość ponad miliona zł

Trzy litry płynnej amfetaminy oraz ponad 232 tys. euro w gotówce stracili w ciągu dwóch dni przemytnicy z Polski wracający do kraju z Holandii...

Niemiecka autostrada nr 30, wiodąca z Holandii, jest jedną z najpopularniejszych tras przemytu narkotyków i pieniędzy. Z tego powodu patrolują ją regularnie specjalne grupy mobilne służb celnych z Osnabrück.

Uwagę funkcjonariuszy zwrócił samochód z polską rejestracją, którym jechał tylko kierowca. Skierowali pojazd na pobliski parking i rozpoczęli kontrolę.

Kierowca z Polski powiedział celnikom, że pracował w Hengelo (holenderskie miasteczko przy granicy z Niemcami) jako glazurnik, a po skończonej robocie wraca do ojczyzny na urlop. Zdecydowanie zaprzeczył, aby wiózł jakąkolwiek kontrabandę.

Pieskie szczęście polskich narkoprzemytników w Niemczech

Niemieccy celnicy najwyraźniej nie dali mu do końca wiary, ponieważ postanowili dokładnie sprawdzić pojazd. I tu na scenie pojawił się Raptor.

Ten pies pogrążył już wielu przemytników, w tym także naszych rodaków. Jesienią ubiegłego roku wywąchał w aucie z Polski skrytkę, w której znajdowało się ponad 232 tys. euro w gotówce.

Tym razem Raptor wskazał na tył auta. Celnicy zdjęli plastikowe osłony, pod którymi natrafili na hermetycznie zapakowane torby.

Znajdowało się w nich 12 kg marihuany, której wartość służby wyceniły na około 120 tys. euro. 37-letni Polak został aresztowany.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Diazepam
 • Kodeina
 • Lorazepam
 • Retrospekcja
 • Zolpidem
 • Zopiklon

Przedmowa

Piszę ten raport będąc pod wpływem Diazepamu 20 mg i fosforanu Kodeiny 300 mg.

Jestem sam w domu. Jest godzina 20:27. Spisuję moje myśli na bieżąco, ponieważ jutro najprawdopodobniej nie będę tego pamiętał. Mój raport nie będzie typowym opisem tripu, lecz wyznaniem z ostatnich lat mojego zycia.

 

Treść właściwa

 • LSD-25
 • Tripraport

Przeklinam matkę moją, Słońce

Myślę, że spora większość z nas odbyła chociaż jeden trip, który można określić jako 'Skrajnie Nieodpowiedzialny'. Zapraszam więc do zapoznania się z moim.

Siedziałem u mojego dobrego kolegi, choć w tamtych czasach właściwie przyjaciela. Jego mały domek otoczony polami i lasami był naszą bazą matką w okresie największej degeneracji. Wpadliśmy tam raz na jakiś czas, między spaniem na pustostanach i graniem małych koncertów żeby zażyć kąpieli albo zjeść coś bardziej tresciwego niż kolejna piguła albo frytki.

 • MDMA (Ecstasy)
 • Pierwszy raz

Miejsce : Moje mieszkanie. Mieszkam sam, więc niczym się nie martwiliśmy. Nastawienie: Byłem bardzo podekscytowany, że w końcu spróbuję. Czekałem na to prawie 2 tygodnie.

 

 

Produkty : Coca Cola, Myszka Mickey

 

Ja : 20 lat, ok 170cm, 60 kg, raczej szybki metabolizm.

 

Miejsce : Moje mieszkanie. Mieszkam sam, więc niczym się nie martwiliśmy.

Nastawienie: Byłem bardzo podekscytowany, że w końcu spróbuję. Czekałem na to prawie 2 tygodnie.

 

Doświadczenie : prawie codziennie jaram zioło. Raz wziąłem amfetaminę.

 

 

 

 • GBL (gamma-Butyrolakton)


Boje sie, ze zostane posadzony o pisanie kolejnego trip

reportu z zazycia liscia laurowego czy wypalenia pol

papierosa mentolowego, ale co tam. Subiektywnych opisow

dzialania GBL ci u nas niedostatek, to sprobuje cos

splodzic.Wczoraj mialem okazje przywalic troche GBL. A wygladalo

to tak:


 • 16:40 2ml

 • 17:00 1ml