REKLAMA
Przez uprzedzenia wobec marihuany Elon Musk straci rządowy kontrakt?

O skręta za dużo?

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

instalki.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Tytuł jak widać zmieniliśmy

Odsłony

393

O skręta za dużo.

Nie milkną echa wywiadu z Elonem Muskiem w podcaście Joe Rogan Experience. Tym razem sprawą zajęli się przedstawiciele armii USA, co może mieć opłakane skutki z biznesowej strony funkcjonowania firm Muska.

Przypomnijmy - podczas rozmowy z Joe Roganem Elon Musk zapalił skręta z marihuaną, co wzburzyło dość sporą publiczność odsłuchującą podcast i rozpoczęło publiczną debatę na temat uzależnienie od narkotyków twórcy Tesli oraz SpaceX. Sam Elon bagatelizuje te oskarżenia, ale inni - wcale nie.

Przedstawiciele amerykańskich sił powietrznych US Air Force poinformowali, że wszczęli postępowanie na temat używania narkotyków przez Muska - kłóci się to oczywiście z zasadami pracowników tej służby, którzy mają bezwzględny zakaz korzystania z takich używek.

Zważywszy na to, że SpaceX zajmuje się wystrzeliwanie satelit na potrzeby amerykańskiej armii i jest głównym dostawcą rozwiązań tego typu, wydaje się oczywiste, że taka sytuacja musi wzbudzać kontrowersje.

Na razie postępowanie jest dopiero na wczesnym etapie jeśli chodzi o jego planowanie, ale można się spodziewać, że nowe informacje na ten temat pojawią się w przyszłym tygodniu. Musk znów więc ściąga nad siebie czarne chmury, i to tylko na własne życzenie.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Jprdl (niezweryfikowany)
Ja PIER-DO-LĘ. Typ się nawet nie zaciągnął, o mj powiedział prawdę, że odbiera chęci do pracy, a nagonka i tak trwa :E Pan co nie wiedział czy marihuana jest z konopii obrał chyba najlepszą taktylę PRowską :E
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Pierwszy raz

Wstaję o godzinie 9:45. Rozciągam się po czym idę do salonu pogadać z kumplem P. Nie jem nic.

 

10:10

Wrzucam pół białego, bezsmakowego blottera.

10:17

Chyba czuję pierwsze efekty, idę się wykąpać. Podczas kąpieli wydaje mi się, że mam podwyższony nastrój ale to może placebo, podnieta. Bo w sumie dawno nic nie ładowałem. Czuję specyficzny ucisk w czole i delikatną ciężkość ciała.

10:30 

Widoczna poprawa humoru. Śmieję się z pokruszonej, wymagającej operacji kostki znajomego. 

10:35

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa
  • Odrzucone TR

nastawienie bardzo pozytywne, oczekiwanie na nowe przeżycie w towarzystwie super ludzi, wolny dzień i urodziny najlepszego kumpla

T: 0+

Po przejściu 6 aptek w których '' nie było '' acodinu zdesperowani postanowiliśmy odwiedzić ostatnią aptekę, jeśli sprzeda to biorę jeśli nie to nie, sprzedała! W tym czasie szliśmy na nasze ulubione miejsce do takich '' zabaw '' tak zwany '' jebak '' Rozpoczynam konsumpcję 20 tabletek Acodinu, są ze mną:

MŻ ~ jego urodziny, najlepszy kumpel, w życiu próbował jedynie nikotyny, thc ale preferuje alkohol

M ~ koleżanka, preferuje alkohol

P  ~ koleżanka, również alkohol

  • Yerba mate

zrobiłem, wypiłem, było fajnie