Proszek z THC ma pomóc zestresowanym pracownikom. "Do kanapki i do brownie"

Z pomocą wszystkim zestresowanym pracownikom, przychodzi kalifornijska firma Mondo – producent pierwszego preparatu z jadalną marihuaną w proszku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Noizz.pl
Daniel Arciszewski

Odsłony

178

Po lunchu z dodatkiem tego wynalazku, szybko będzie się mieć ochotę na następny. O co chodzi z amerykańskim "proszkiem dla zestresowanych"?

Z pomocą wszystkim zestresowanym pracownikom, przychodzi kalifornijska firma Mondo – producent pierwszego preparatu z jadalną marihuaną w proszku. Co czyni ten produkt wyjątkowym? Jeśli wierzyć zapewnieniom twórców, ich specyfik zapewni ci "szybko działający, subtelny haj, umożliwiający funkcjonowanie i wzmagający produktywność". Firma zapewnia także, że rośliny, z których otrzymano produkt, nie były chemicznie nawożone ani uzyskiwane przy użyciu GMO.

Do zakupionego proszku, firma dodaje także łyżeczkę dawkującą porcje, z której każda ma 6 kalorii i 5 mg czystego THC. Proszek zrobiony jest na bazie masła kakaowego i oleju z kokosa. Poleca się używać go do kawy, smoothies i wypieków.

Czy Modo zrewolucjonizuje kalifornijskie biura? O tym dowiemy się, śledząc, czy wytwórnie z Hollywood będą wypuszczać swoje premiery filmowe w zapowiedzianych terminach. My jednak musimy obejść się smakiem i jak zwykle czekać do wieczora, by wyjść na piwko.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

Z góry przepraszam za błędy i surową formę ale mam właśnie zwała, a chce to napisać póki jeszcze pamiętam.


  • 2C-D
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie, spokój, branie w domu, trip w lesie.

 

  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji- Extasy;


poziom doświadczenia użytkownika- kiedyś dużo mj, teraz dużo

XTC, amfetaminy;


dawka- dwie wiśnie, pół grama pyłu zjedzone (połówka dilerska,

nie ważona);


metoda zażycia- doustnie;


stan umysłu- pozytywne nastawienie, jak zawsze w klubach;


intencje- zajebista jazda ze znajomymi, jak zawsze :D;


miejsce spożycia- duży klub w moim mieście zwanym Bydgoszcz;

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Średni nastrój, lekkie poczucie samotności, szybkie tętno, brak odprężenia. Rodzice w domu, ale godzina zbyt późna by podejrzewać, że wstaną. Pierwsze samotne palenie, niepewność i ciekawość.

Nie sądziłam, że sklejenie swoich rozdziabanych myśli w zwięzłą kulę informacji będzie takie trudne. Zastanawiam się czy powinnam najpierw napisać jakiś wstęp. Może od razu przejść do rzeczy?

randomness