Polski raper usłyszał wyrok. Miał przy sobie narkotyki

Adi Nowak został skazany za posiadanie narkotyków, co obwieścił na Instagramie. 28-letni raper udostępnił internautom treść wyroku sądu, a całą sprawę wykorzystał do... autopromocji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

plejada.pl | SGK
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

79

Adi Nowak został skazany za posiadanie narkotyków, co obwieścił na Instagramie. 28-letni raper udostępnił internautom treść wyroku sądu, a całą sprawę wykorzystał do... autopromocji.

Adi Nowak jest jednym z obecnie najpopularniejszych polskich raperów, a jego kawałki mają po kilkanaście milionów wyświetleń na YouTubie. Niedawno raper stanął przed sądem, gdzie odpowiadał jako oskarżony o posiadanie MDMA, substancji zaliczanych do narkotyków miękkich. 28-latek złożył zeznania wierszem. Teraz podzielił się z internautami treścią wyroku sądu.

Jak czytamy w dokumencie sądowym, Adrian Nowak został uznany za winnego dokonania zarzucanego mu czynu, tj. posiadania MDMA. Szczegółowy wyrok brzmi:

[Nowak] w dniu 1 stycznia 2022 r. w Warszawie (...) posiadał wbrew obowiązującej ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 29 lipca 2005 r. substancje psychotropowe grupy I-P w postaci 3,4 metylenodioksymetamfetaminy (MDMA) w postaci skrystalizowanej substancji koloru białego o wadze 1,36 g netto.

Na 28-latka nałożono karę finansową wynoszącą 120 stawek dziennych grzywny przy wysokości poszczególnej stawki dziennej w kwocie 10 zł. Pisząc krótko, Adi Nowak musi zapłacić 1,2 tys. zł grzywny. Musi też ponieść 536,05 zł kosztów postępowania.

Raper po ujawnieniu treści wyroku przypomniał, że wkrótce wydaje nowy kawałek. Poprosił fanów, by nabijali mu wyświetlenia pod klipem, bo "terapeutyzował się dla nich". Adi Nowak w relacji na Instagramie dodał:

"W teorii jest wolność, więc w przyszłym tygodniu singiel sprzed krat"

Adi Nowak chwilę później odniósł się do tego, że z jego instagramowego profilu zniknęły mu wszystkie posty.

Adi Nowak o swoich doświadczeniach z używkami opowiedział m.in. rok temu w wywiadzie dla Damiana Sobczyka, influencera znanego jako "Mestosław". Nagrał z nim także kawałek "Wiem, co ćpiem".

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Zaznaczam, że tekst ten nie ma na celu namawiania nikogo do zażywania narkotyków ani instruowania jak to robić. Tekst ten służy wyłacznie celom edukacyjnym i doinformowaniu.

Postanowiłem opisać jedno z moich najgorszych doświadczeń z narkotykami, którego nigdy nie chciał bym powtórzyć a jednocześnie patrząc na to z perspektywy czasu dużo mnie to nauczyło i pomogło mi zmienić moje nastawienie do życia. Nikomu też nie polecam powtarzania mojego czynu gdyż sam nigdy nie odważyłbym się zrobić tego ponowanie może to zaowocować chorobą psychiczną lub samobójstwem.

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Dom i własny pokój na piętrze. Na parterze rodzice, którzy spali i nie wiedzieli co będę robił. Nastawienie pozytywne. Ciekawość co się wydarzy. Chęć odpowiedzi na pytania i poznania prawdy.

 Jak opisać coś, czego opisać się nie da?

 

  • Pierwszy raz
  • Szałwia Wieszcza

Wstęp:

Na szybko opiszę efekty działania przed wczorajszym doświadczeniem z boską szałwią, lepiej będzie się czuło TR, a mnie zadowoli to, że zbiorę opis w jedną całość.
Podróż była raczej krótka, więc nie będzie długo.

Testowałem susz szałwii wieszczej (pięć prób, mogę złączyć w jeden miesiąc), były to nabicia metalowej fajki (średni cybuch), podpalane zapalniczką żarową (wysoka temp.)

Efekty zawsze były te same, trwające kilka minut.

  • Marihuana

nazwa substancji : bromowodorek dekstrometorfanu

poziom doświadczenia użytkownika : ganja haszysz amfetamina benzydamina efedryna dxm

dawka : 675 mg (45 tabletek) doustnie

DXM brałem już wiele razy ale dopiero teraz zmobilizowałem się żeby opisać trip