REKLAMA
Polscy komandosi przemycili marihuanę z Kosowa.

Żołnierz też człowiek...

Anonim

Kategorie

Źródło

IAR/ZG/poland.com

Odsłony

2820

Wrocławska prokuratura garnizonowa przejęła śledztwo w sprawie narkotyków zarekwirowanych w ubiegłym tygodniu przez policjantów z Bolesławca. Okazało się, że 2,5 kilograma marihuany wartości około 90 tysięcy złotych przemycili z Kosowa stacjonujący na Bałkanach żołnierze elitarnej jednostki sił szybkiego reagowania NATO ze Swiętoszowa.

Trzej wojskowi służyli na Bałkanach przez kilka miesięcy - powiedział Radiu Wrocław wiceszef prokuratury wojskowej, major Longin Kulik. Zostali aresztowani na trzy miesiące za posiadanie narkotyków. Są mieszkańcami województw: dolnośląskiego, lubuskiego i opolskiego. W środę, podczas kontroli drogowej koło Bolesławca, policjanci znaleźli w samochodzie 1, 5 kilograma marihuany; kolejny kilogram odkryli podczas przeszukania jednostki w Swiętoszowie.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Cudowny dzień, cudowny nastrój oczekiwania Miejsce- wpierw niewygodny dom, potem cudowna natura

Życie jest piękne! Boże, gdybyśmy tylko mogli to zrozumieć równie łatwo, co napisać na klawiaturze... Boże, gdyby tak móc krzyczeć to głośno i szczerze, z sercem przepełnionym empatią do każdego fragmentu materii... Gdyby tak zapomnieć o każdej minionej sekundzie i raz w życiu.... raz w życiu topić się w chwili jak w basenie przyjemności....

----------------------------------------------------------

  • Gałka muszkatołowa

Spróbuję streścić tę całą historię jak tylko się da. O gałce muszkatołowej wiedziałem tyle że trzeba zjeść tego dużo i że jest coś na kształt LSD tripu.


Tak więc było to na wyjeździe ze znajomymi do Czech (nie załatwiłem kwasu) i postanowiliśmy z kolesiem zarzucić gałę. Poprosiliśmy więc dziewczyny żeby kupiły nam 10 opakowań. Te spełniły naszą prośbę i kupiły 10 x 15 gram czeskiej gałki.


  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Nastawienie pozytywny. Normalny weekendowy rejw, jedna znajoma dla towarzystwa. Wiekszość akcji dziala sie w zasadzie na malym placyku tuż obok ,,Clubu"

Jak tytuł mówi - standardowa miłośc i niemałe zaskoczenie. A więc od początku

- jako stały bywalec i fan muzyki elektronicznej udałem się na rejw z zamiarem dobrej wkętki po Emce. Zazwyczaj nie chodzę sam więc przygarniam kumpele, której cele sa identyczne do moich.

Standardowe procedury, odprawienie, bilety, szatnia (czas cos wrzucic)

Godzina 00.00 - 0,5 tabletki, na poczatek (zaznaczajac, ze mam bardzo niska tolernacje do wszelakich uzywek) 

  • Dekstrometorfan


SUBSTANCJA:Dekstrometorfan (DXM)

POGODA: neutralna

DOŚWIADCZENIA: trawa, bialko, grzybki

ZDARZENIE 1: niewiele ponad 200mg, ZDARZENIE 2:niewiele ponad 300mg.

DRAMATIS PERSONAE: ja, Duch Gaji i kolega K.S.

OTOCZENIE: mieszkanie, wieczór

NASTRÓJ: niezadeklarowany.