Policja zlikwidowała plantację marihuany

Plantację marihuany na posesji pod Biskupcem (Warmińsko-Mazurskie) zlikwidowali policjanci z Centralnego Biura Śledczego i wydziału kryminalnego warmińsko-mazurskiej policji - poinformowała rzeczniczka policji Anna Siwek

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

1698
- Oprócz sadzonek nielegalnych roślin, u mężczyzny uprawiającego na co dzień truskawki, zabezpieczono narkotyki, amunicję i naszpikowany śrubami materiał wybuchowy. Według właściciela, miał on służyć do rzekomego odstraszania wydr - powiedziała Siwek.

Policjanci przeszukali posesję, ponieważ podejrzewali, że magazynowane są na niej papierosy i alkohol bez akcyzy.

Na poddaszu domu odkryli profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Pod specjalnymi lampami zapewniającymi odpowiednie naświetlenie rosło 17 40-centymetrowych krzaków. W pomieszczeniu była zapewniona i kontrolowana temperatura i wilgotność.

Na parterze domu policjanci zabezpieczyli marihuanę i pełną dokumentację dotyczącą właściwego prowadzenia uprawy nielegalnych roślin. Znaleźli też tłumik do pistoletu, 16 sztuk amunicji różnego kalibru, nasiona oraz oklejoną taśmami i naszpikowaną śrubami 15-centymetrową petardę fabryczną. Właściciel posesji stwierdził, że była mu ona potrzebna do odstraszania wydr.

Podczas przeszukania chłodni owocowej znaleziono instalację do uprawy konopi indyjskich. Było tam 20 lamp, części instalacji wodnej i elektrycznej, wentylatory. Ściany tego pomieszczenia, jako jedyne w całym gospodarstwie, były wyłożone 10-centymetrową warstwą ocieplającą.

45-letni właścicielowi posesji, któremu może być postawiony zarzut uprawy i posiadania narkotyków, a także nielegalnej amunicji, grozi do 8 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Jam Łasica (niezweryfikowany)
A ja w szafce mam c4 na niesforne ujadajace psy w piewnicy ak47 na wredne koty a pod poduszka gloka na zle duchy przychodzace w snach :D To se znalazl wytlumaczenie na wydry hahahahaha
Perdonek (niezweryfikowany)
coto jest petarda fabryczna?
psycho! (niezweryfikowany)
taka hodowla to powinna byc zanotowana jako: na wlasny uzytek . przeciez to tylko 17 krzakow, tyle, by zime i wiosne przetrwac na swoim, a nie wynosic pieniadze dilerom, mafii i innym czerpiacym krocie z tej wspanialej rosliny.
pytanie (niezweryfikowany)
coto jest petarda fabryczna?
GRipeN (niezweryfikowany)
coto jest petarda fabryczna?
Andreas (niezweryfikowany)
coto jest petarda fabryczna?
KaCzy (niezweryfikowany)
Rozumiem, że te wydry mu truskawki wyżerały... hihihihi... ale sobie wymówkę wymyślił...lol!
Zajawki z NeuroGroove
  • Lophophora williamsii (meskalina)
  • Przeżycie mistyczne

Urodziny, ciepły, jesienny dzień, dwa tygodnie po rzuceniu pracy, brak pieniędzy, duża potrzeba poukładania w głowie narastających problemów

Opisane doświadczenie było moim drugim z trzech poważnych przeżyć mistycznym pod wpływem substancji psychoaktywnych. Było o wiele bardziej klarowne i o wiele dłuższe od pozostałych. Miałem wcześniej raz do czynienia z tą substancją, jednak wtedy nie do końca zrozumiałem ten stan i dodatkowo wydawał mi się płytszy z powodu okoliczności w jakich go doświadczyłem (ja na mesce, grupa znajomych na grzybach które nie bardzo ich porobiły).

  • Gałka muszkatołowa
  • Pozytywne przeżycie

Piątek. 15-02-2013 Godzina 15.00. Dzwoni ziomek z którym umówiliśmy się na palenie słodkiej baczki. Cały uśmiechnięty mimo złej pogody wyszedłem na spotkanie. Chociaż na zewnątrz było bardzo wilgotno i deszczowo w naszych okolicach okazało się być bardzo SUCHO. Zupełnie tak jak by dzień wcześniej cały świat wypalił stuff od wszystkich pobliskich zielarzy . Zdemotywowani tym faktem poszliśmy w strone sklepu celem wypicia napoju gazowanego, z dodatkiem chmielu oraz 6% zawartością etanolu. Po krótkiej przechadzce pomiędzy żelbetonowymi blokami, które rażą swoimi pstrokatymi kolorami wpadłem na pomysł odwiedzenia słodkiej krainy. Udaliśmy się więc do sklepu samoobsługowego, w którym zakupiłem dwa opakowania Indonezyjskiej gałki KAMISIA, oraz bardzo pyszny jogurcik o smaku wielu owoców leśnych. Kilka chwil później siedziałem w swoim cieplutkim pokoju mieszając drinka na wieczór, w proporcjach jedna paczka uśmiechu do połowy szklanki jogurtu. Zjedzenie tego zajęło mi mniej więcej 20 minut, ponieważ ten smak skutecznie mnie odrzuca od tego specyfiku, ale nie dałem się, zjadłem całą paczkę. Została mi jeszcze jedna, którą zalałem wrzątkiem a do kubka wpakowałem dwie saszetki czarnej herbaty. Tym razem wypiłem sam wywar, plus mniej więcej dwa łyki pestkowej mielonki. Smak herbaty dość dobrze zamaskował smutną i gorzką stronę gałki.

Godzina 21:00

Mija druga godzina odkąd wypiłem wywar. Czułem się dużo lepiej niż wcześniej, stawało mi się coraz cieplej na ciele jak i na duszy. Humor znacznie mi się poprawił. Przez cały czas rozmawiam z moim bratem na skype. On też zaczyna zauważać zmiany w moim sposobie mówienia oraz zachowaniu.

Godzina 22:20

  • Dekstrometorfan

S&S – zmęczony po powrocie z zakupów, ledwo żywy, ostra gastrówa ale brak sił na jedzenie, nastawiony pozytywnie, mój pokój, praktycznie sam w domu (do czasu)

Substancja - 225mg DXM

Doświadczenie – THC, alkohol, szlugi

Godzina ~16, powrót z zakupów do domu, ztyrany (caly dzień od 8 rano na nogach zapierdalałem po obcym mieście) paczuszka Acodinu w kieszeni. O 18:30 ojciec wychodzi do pracy, a więc aby niczego po mnie nie zczaił zaplanowałem aplikację o 17:00, akurat wkręciło by się po wyjściu ojczulka.

  • 4-ACO-DMT
  • Pierwszy raz

Zimne, deszczowe i gnuśne popołudnie w domciu. Pomimo tego, że wszystko dookoła od rana chciało mi popsuć nastrój to na samą myśl o tripie od razu miałem banana na ryju. Także nastawienie całkiem dobre. Żadnych konkretnych oczekiwań- i tak wiedziałem, że nie ma sensu tworzyć sobie w głowie jakiś schematów co może się stać. Domowników, przynajmniej na początku, nie było.

Godzina około 17.00.

Wysupuję substancję na kartkę papieru. Dzielę pierw na połowe, potem połowe na połowę, wsypuję do szklanki z wodą i zdrówko! Resztki substancji, które pozostały na kartce czy kartoniku, którym starałem się usypać równą kupkę również konsumuje.

15 minut później