REKLAMA
Piwo z pralki u księdza

Pewien niemiecki ksiądz wymyślił nowe zastosowanie dla swojej starej pralki. Obecnie służy mu ona do... wyrobu piwa.

Anonim

Kategorie

Źródło

bbc.internetia.pl

Odsłony

2838
45-letni Michael Fey pracuje w jednej z katolickich parafii w Diusburgu w Zachodnich Niemczech. Pewnego dnia stwierdził, że jego stara, ładowana od góry pralka nie nadaje się już do ubrań, jednak świetnie sprawdzi się w warzeniu piwa.

"W pralce mam wszystko czego mi trzeba - ogrzewanie i możliwość mieszania mikstury" - zapewnia zaradny ksiądz, który swoim produktem częstuje podczas parafialnych spotkań. Jak twierdzi, w ciągu 10 godzin jest w stanie wyprodukować 20 litrów złocistego płynu.

Ksiądz Fey zapewnia, że na pralce nie zaprzestanie swoich eksperymentów z piwem. Ostatnio eksperymentuje ze smakami - wkrótce zamierza wyprodukować napój o posmaku chilli.

(BBC bz _pc_)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

TOFFI (niezweryfikowany)
U nas pewnie nałozyliby na niego klątwe.
loczek (niezweryfikowany)
powinien pomyslec co zrobic z nieuzywanym zagonem ziemi za kosciolem ;-)
turtles (niezweryfikowany)
Ja poproszę o szczegóły
Vico (niezweryfikowany)
Jak otrzymać piwo reeds? <br>Albo piwo smakujące jak piwo reeds o posmaku czegoś innego? <br> <br>Zakupić - okocim mocne w puszce. <br>Zakupić - wódka żołądkowa gorzka 100ml. <br>Zmieszać <br>Dolewać do tego sprite według uznania do uzyskania pożądanego smaku. <br> <br>-------- <br>dodatkowo można dodać szczyptę czili, <br>dla uzyskania redsa o posmaku czili. ;) <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-P
  • Marihuana
  • Tripraport

Impreza Psycho-Infinity z Aired, Greenboyem, Pokutnicą i kolegą, którego imienia nie znam. Byłem trochę zmęczony, ale o pozytywnym nastroju.

Trip raport z 2C-P.

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Urlop we własnym domu, partnerka w pracy. Znudzony, pełen chęci spróbowania czegoś nowego.

Był piękny pierwszosierpniowy dzień...

Piękne plany na urlop pokrzyżowane nową pracą partnerki. Brak urlopu - brak wyjazdu. Rano odwoziłem ją na dworzec autobusowy, wracałem do pustego domu i zastanawiałem się jak wypełnić czas do wieczora. Przez pierwszy tydzień popijałem browary i popalałem MJ, ale i ta kombinacja, skąninąd moja ulubiona może się w końcu znudzić.

  • Marihuana
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Jak wszystko w tym TR imiona i ksywki wymyślone 12:00

  • 4-HO-MET

A więc zgodnie z wpojoną mi w liceum zasadą która okazuje się niezłym kwasem dobrym zwyczajem jest zacząć od szczegółu po czym przejść do ogółu.

Od kilku dni miałem pewien problem. Nie mogłem się porządnie wypróżnić. Fajnie się zaczyna trip report, nie? Ale to niech sobie tam tkwi w podświadomości bo zabieram Cię drogi czytelniku na wycieczkę! ;) Oczywiście w odpowiednim momencie z tej podświadomości problemik zostanie wyciągnięty ale o tym później.

Jedziemy!

randomness