Para z Kalifornii oskarżona o przemyt narkotyków do 5 stanów

Para z Północnej Kalifornii nie tylko przemycała narkotyki do pięciu innych stanów, ale także wielokrotnie podszywała się pod federalnych funkcjonariuszy organów ścigania w ramach ogólnokrajowego programu, jak twierdzi wielka ława przysięgłych Stanów Zjednoczonych w tym tygodniu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

aktualnosci.news
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

26

SACRAMENTO, Kalifornia (AP) — Para z Północnej Kalifornii nie tylko przemycała narkotyki do pięciu innych stanów, ale także wielokrotnie podszywała się pod federalnych funkcjonariuszy organów ścigania w ramach ogólnokrajowego programu, jak twierdzi wielka ława przysięgłych Stanów Zjednoczonych w tym tygodniu.

W czwartek federalna wielka ława przysięgłych w Sacramento oskarżyła Quintena Giovanniego Moody’ego, znanego również jako Christano Rossi (37 l.) i Myra Boleche Minks (46 l.), pod zarzutami handlu narkotykami, podszywania się pod federalnych funkcjonariuszy organów ścigania, oszustw pocztowych, kradzieży tożsamości i utrudniania sprawiedliwość.

Używali kurierów, pracowników linii lotniczych i firmy spedycyjnej, aby wysyłać kalifornijską marihuanę do Georgii, Illinois, Michigan, Nevady i Teksasu od 2017 do bieżącego roku, powiedzieli prokuratorzy. Doniczka kupiona za 1500 dolarów za funt w Kalifornii w 2017 roku zostanie sprzedana za 2500 dolarów za funt w Gruzji, zgodnie z oświadczeniem FBI.

A od zeszłego roku do wiosny mówiono, że Minks wielokrotnie podszywał się pod różnych agentów federalnych, próbując dowiedzieć się o śledztwie lub go zakłócić. Podawała się również jako pracownik linii lotniczych, próbując przekonać innych pracowników, aby pozwolili kurierowi dokończyć dostawę leków, mówi oświadczenie.

Urzędnicy starają się aresztować Minks i nie znali adwokata, który mógłby mówić w jej imieniu.

Przy sześciu różnych okazjach twierdzą, że Minks różnie udawał agenta specjalnego Drug Enforcement Administration; asystent adwokata z USA; agent specjalny FBI; pracownik US Secret Service; oraz pracownik Departamentu Sprawiedliwości USA.

Podstępy obejmowały podszywanie się pod agenta DEA w oświadczeniu pod przysięgą, które było próbą uzyskania informacji poufnych z śledztwa w sprawie strzelaniny między dwoma pojazdami na autostradzie międzystanowej w Oakland w Kalifornii w kwietniu 2020 r., w której zginęła jedna ofiara.

Śledczy odzyskali prawie 375 000 dolarów w gotówce zapakowanej w dwie walizki z pojazdu zmarłego.

Para rzekomo złożyła również fałszywe federalne nakazy przeszukania firmie telefonicznej w celu uzyskania informacji o lokalizacji telefonu komórkowego, a także wydała dwóm różnym firmom holowniczym fałszywe nakazy sądu federalnego w ramach wielokrotnych prób odzyskania dwóch pojazdów Moody’s. strzeżony parking przy biurze terenowym FBI w Atlancie.

Wreszcie, para, wraz ze współoskarżoną, Jessicą Tang z Sacramento, rzekomo wykorzystała tożsamość skradzioną niczego niepodejrzewającym osobom do złożenia wniosku o ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, co skłoniło Departament Rozwoju Zatrudnienia w Kalifornii do wypłaty ponad 120 000 USD.

„SM. Tang jest 48-letnią matką bez rekordu. A potem poznała Myrę Minks i teraz została oskarżona” – powiedział adwokat Tanga, Thomas A. Johnson.

Wielokrotne zarzuty wiążą się z różnymi maksymalnymi karami, w tym do 20 lat więzienia za spisek i oszustwa pocztowe.

Adwokat Moody’s, Adam Gasner, powiedział, że jego klient nie przyzna się do winy i utrzymuje swoją niewinność.

„Prosimy, aby nie było pośpiechu z wydaniem wyroku i aby pan Moody mógł bronić się w sądzie i skorzystać z należytego procesu prawnego” – powiedział Gasner w e-mailu.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Przeżycie mistyczne

Oczekujące, dobre, mistycznie, straszne, mocne

Dzień przed planowaną nocka. Ja D i moi kumple K i R Postanowiliśmy zrobić sobie nockę, podczas kwarantanny tylko na dworze. Tak całe haluny na dworze. Kupiliśmy zgrzewke wód i sporo jedzenia. 
Godzina 19
Czas zażyczycia, R i K wsypali do buzi i popili, ja rozpuszczone w wodzie 2 saszetki (2 na łebka). Poszliśmy na schody przed wejściem do szkoły. Siedzimy i czekamy.
Około 19:45

  • Bad trip
  • LSD-25

Set: stan psychiczny - stabilność psychiczna/emocjonalna raczej poniżej przeciętnej, nastrój - neutralny, myśli i oczekiwania - żadnych, kwas jak kwas, biorę fazę taką jaka jest. Setting: miejsce - mieszkanie przyjaciela, w którym czuję się na maxa komfortowo ludzie - grono najbliższych przyjaciół, z którymi przerobiłem dziesiątki kwasów i masę innych substancji eksperymentalnie.

Witam,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że piszę ten badtrip raport głównie dla moich przyjaciół, bo nie podzieliłem się z z nimi jeszcze wrażeniami po tym tripie i chcę być z nimi otwarty, a w formie pisanej mogę zawrzeć o wiele więcej szczegółów niż w przypadku opowiedzenia im tego na poczekaniu.

  • 2C-B
  • Tripraport
  • Tytoń

Set: Pozytywne emocje wracają do mojego życia. Część moich problemów psychicznych została rozwiązana, świat jest lepszy niż mój umysł potrafił go postrzegać, spłacam swój dług senny i chętnie postałbym dłużej lecz jestem w miarę wyspany. Mam za sobą parę problemów emocjonalnych, egzystencjonalnych i rodzinnych, lecz czuję że jestem po pozytywnej stronie energii teraz :), choć dalej czuję takie zamulenie, niechęć do działania i lekki chaos. Setting: Na mieszkaniu matki mojej przyjaciółki na której opiekuję się 2 kotami. Przybyłem wczoraj, jestem tu 2 dzień, mieszkanie całe dla mnie jest dzisiaj.

Substancje: 2C-B 15 mg(mała dawka) + tytoń(codzienne uzależnienie)

  • Dekstrometorfan
  • Dimenhydrynat
  • Tripraport

Żadne

Rzecz dzieje się już długo po utracie magii. Ostatnie 10-15 "tripów" z dawkami, które kiedyś powodowały mi znane z poprzednich raportów akcje z kosmitami, nie wywoływały żadnych efektów (oprócz ogłupienia i strucia).

Jakiś czas temu głupota znowu wzięła górę i uznałem, że zażyję 300 mg oraz 2 sztuki Aviomarinu, żeby sprawdzić jego cudowne właściwości przeciw nudnościom. Po dwóch godzinach byłem już pewien, że i tym razem nie zadziała ,bowiem czułem już to samo, co ostatnie kilkanaście razy — wrażenie bycia strutym i ogłupienie.

randomness