Otwarcie sklepów z marihuaną w Massachusetts może się opóźnić

Planowane na 1 lipca otwarcie sklepów z marihuaną do rekreacyjnego użytku w stanie Massachusetts może się nieco opóźnić.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.com
jj

Odsłony

37

Planowane na 1 lipca otwarcie sklepów z marihuaną do rekreacyjnego użytku w stanie Massachusetts może się nieco opóźnić.

Steven Hoffman, przewodniczący stanowej Cannabis Control Commission, stwierdził, że nie chce się spieszyć i woli, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Dlatego nie wykluczył, że wspomniany termin nie zostanie dotrzymany. Żadnego innego póki co nie wskazał.

– Od początku mówiliśmy, że 1 lipca to nie jest wymóg legislacyjny, tylko nasz cel. Spróbujemy go osiągnąć, ale musimy wszystko zrobić w odpowiedni sposób – oznajmił.

W wielu przypadkach komisja wciąż czeka, aż zewnętrzny kontrahent określi, czy podmioty wnioskujące o otwarcie sklepów spełniają wymogi. Komisja nadal czeka również na więcej informacji od władz poszczególnych miejscowości co do tego, gdzie miałyby się znajdować sklepy.

W sumie, począwszy od 1 lipca, w całym Massachusetts złożono 1,145 wniosków o otwarcie sklepów z marihuaną, ale tylko 53 z nich są kompletne i gotowe do ostatecznej oceny

Oceń treść:

Average: 8 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-E

Mówiłem coś ostatnio miesiąc temu o spełnieniu psychodelicznym? Heheh... cóż, to nie ma granic.

Set & Setting : Park leśny, samochód, torowisko

Substancja : ~25mg 2C-E oralnie

Wiek/waga : 20/80kg

Doświadczenie : Alkohol, Avio, Efedryna, Kodeina, DXM (maks. 900mg), THC, nikotyna, dragonfly, LSD, LSA, Salvia Divinorum, Psylocybina, 4-HO-MET, 2C-E

  • Benzydamina


  • nazwa substancji: DXM (Tussidex), Benzydamina (Tantum Rosa)

  • poziom doświadczenia użytkownika: poczatkujacy - mj, hasz, efka, xtc, galka, dxm, benza, relanium, absynt, etanol, guarana.

  • dawka, metoda zażycia: DXM - 450 mg, benzydamina 0,5 g - doustnie

  • set & setting: wolna chata, chec spozycia mixa dwoch w/w substancji


  • Kodeina
  • Mefedron

„Noc jak każda inna”

Zażyte substancje: 10 mg Klorazepanu, około 250 mg Mefedronu HCl, 150 mg Kodeiny, 40 mg Prometazyny, 7.5 mg Zopiklonu

Wiek: 17 lat

Waga: 65 kg

Doświadczenie: dekstrometorfan, benzydamina, mieszanki ziołowe, pseudoefedryna, metylokatynon, mefedron, opium, makiwara, kodeina, klorazepan, alprazolam, midazolam, 4-AcO-DIPT, zolpidem, zopiklon, moklobemid, paroksetyna, buspiron, baclofen, alkohol, nikotyna, kofeina.