REKLAMA
Olsztyńska policja zatrzymała członków zbrojnego gangu.

Centralne Biuro Śledcze w akcji - zatrzymana grupa narkotykowa.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP 18.01.01

Odsłony

2656

Olsztyńska policja zatrzymała czterech mężczyzn - członków zorganizowanej grupy zbrojnej, którzy chcieli wprowadzić na miejscowy rynek duże ilości narkotyków, w tym hurtowe ilości UFO. Czterech mężczyzn - mieszkańców Olsztyna w wieku od 25 do 39 lat - zatrzymała po pościgu samochodowym brygada antyterrorystyczna - poinformował w środę PAP Paweł Niebrzydowski, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Według policji, Piotr M., Sebastian Rz., Andrzej Z. i Wojciech B. zostali zatrzymani, po tym jak policja otrzymała informację, że grupa ta przed kilkoma dniami przejęła rynek narkotykowy w województwie warmińsko-mazurskim. Przy zatrzymanych znaleziono dwa automatyczne pistolety maszynowe 15-strzałowe CZ oraz kokainę, łamaki samochodowe, kamizelki kuloodporne i noże sprężynowe. Te zatrzymania to dalszy ciąg działań Centralnego Biura Śledczego. Wcześniej olsztyński oddział CBŚ zatrzymał Jarosława R. ps. Orzełek - właściciela największej w Olsztynie agencji towarzyskiej oraz Mariusza Ch. ps. Świniak, na którego przygotowywano zamach bombowy. Jak poinformował PAP prokurator Mieczysław Orzechowski, wydział do spraw przestępczości zorganizowanej Prokuratury Okręgowej w Olsztynie prowadzi śledztwo w sprawie posiadania broni palnej bez zezwolenia oraz działania w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

kula (niezweryfikowany)
moim zdDANIEN NIE DAJECIE LUDZIOM ZAROBIĆ DLATEGO NIE JESTEŚCIE LUDZMI WY PEDAŁY
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT
  • Pierwszy raz

Zimne, deszczowe i gnuśne popołudnie w domciu. Pomimo tego, że wszystko dookoła od rana chciało mi popsuć nastrój to na samą myśl o tripie od razu miałem banana na ryju. Także nastawienie całkiem dobre. Żadnych konkretnych oczekiwań- i tak wiedziałem, że nie ma sensu tworzyć sobie w głowie jakiś schematów co może się stać. Domowników, przynajmniej na początku, nie było.

Godzina około 17.00.

Wysupuję substancję na kartkę papieru. Dzielę pierw na połowe, potem połowe na połowę, wsypuję do szklanki z wodą i zdrówko! Resztki substancji, które pozostały na kartce czy kartoniku, którym starałem się usypać równą kupkę również konsumuje.

15 minut później

  • Lactuca virosa

Rodzina Compositae - złożoneRodzaj Lactuca L.- Sałata


Rodzaj Lactuca L. - Sałata


1 Liście poziomo odstające, kolczasto ząbkowane. Owoc szeroko obrzeżony.

1059. L. virosa - S. jadowita1* Liście pionowo ustawione, z ząbkowanymi odcinkami. Owoc wąsko obrzeżony.

1060. L. serriola - S. kompasowa

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Piękne

Puk puk! Kto tam? Znowu ja!

Tylko nowe konto... ale to samo ego! Wymyślanie hasła wtedy na kwasie nie było dobrym pomysłem. No nic, konieczność to konieczność- zakładam nowe.

Specjalnie po to, by gdzieś wrzucić te uczucia... znaki... myśli... słowa.

Przed państwem moje stare zapiski o PH mniejszym niż 1. Poprawione i ułożone we względnie nielogiczną całość.

  • Ayahuasca

Cięzko było mi się zabrać za pisanie tego TR ponieważ ajałaskowe doświadczenie jescze do tej pory nie zostało przezemnie ogarnione. Być może ogarnięte nie zostanie jeszcze przez długi czas. Może nie stanie się to nigdy. Z tego względu robie to pare dni po całym wydarzeniu, kiedy jeszcze nie zostało ono zatarte w mojej szwankującej pamieci.

randomness