Odwołać Balickiego?

Komisja Krajowa „Solidarności” chce odwołania ministra zdrowia Marka Balickiego. Zdaniem związku działalność ministra doprowadziła do katastrofalnej sytuacji w służbie zdrowia i degradacji pozycji jej pracowników.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

3103

Solidarność na obradach w Gdańsku, wystąpiła z apelem o odwołanie ministra do parlamentarzystów.

Zdaniem szefowej Sekretariatu Ochrony Zdrowia Komisji Krajowej Solidarności, dodatkowym powodem do odwołania Balickiego jest lobowanie na rzecz legalizacji narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

jan (niezweryfikowany)
Co ja w tej Polsce robie.... co tu sie dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie :/
kasztan (niezweryfikowany)
taaaka jestes madra solidarności ? <br>to moze zaczniemy zbierac podpisy zeby marek balicki został na swoim stanowisku ?
lewy (niezweryfikowany)
taaaka jestes madra solidarności ? <br>to moze zaczniemy zbierac podpisy zeby marek balicki został na swoim stanowisku ?
FidoDido (niezweryfikowany)
Jestem prawie pewien, że Balicki nie odejdzie. Solidarność jak na razie może sobie pokrzyczeć... i nic poza tym, To związek zawodowy a nie partia polityczna, która mogła by spróbować (jak PiS) wyrzucić go z resortu.
bitoto (niezweryfikowany)
zostawcie mi kurwa Mareczka co on wam zrobił dopry chłopak jest pszynajmniej stara się cos zrobić doprego a nie tylko wkurwiać ludzi &lt;legalize it&gt;
lokokoko (niezweryfikowany)
kurwa ciemnogrod pierdolony ... uciekam stad
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Retrospekcja

Noc, wystylizowany do podróży pokój, odpowiedni strój, podniecenie i duży niepokój związany z dawką.

No i w końcu do tego doszło, lata czytania neurogroove oraz serwisów pokrewnych wreszcie doprowadziły mnie do mojego własnego trip raportu.

 

Miał to być mój 4 raz z tryptaminami, a drugi raz z 4-ho-met i stwierdziłem, że dalsze bawienie się w próbowanie dawek traci już sens, jeśli rzeczywiście chcę zacząć DOŚWIADCZAĆ, a nie ślizgać się po powierzchni doświadczenia. Można powiedzieć, że byłem gotów na wszystko, od totalnej euforii, do najgłębszego badtripa (którego oczywiście prorok mi nie poskąpił, hehe).

 

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Pozytywne przeżycie

Od pleneru w stolicy, przez jazdę pociągiem aż po tripowanie w domu :)

Część pierwsza

  • Dekstrometorfan
  • Miks
  • Szałwia Wieszcza

Puste mieszkanie matki. Świeczki, kadzidła. Nastawienie: szeroko pojęty pozytywizm.

21.05.2008

I. WSTĘP