NY: osoby z wyrokami za posiadanie marihuany jako pierwsze mają legalnie sprzedawać używkę

Kiedy w Polsce jesteśmy całe lata świetlne za tym, żeby podjąć decyzję o legalizacji marihuany i porzucić fatalną politykę wsadzania do więzień weekendowych palaczy, USA zrobiły kolejny krok w celu normalizacji tej używki oraz naprawienia błędów przeszłości.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

muno.pl
Kamil Downarowicz
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

63

Marihuana – osoby z wyrokami będą sprzedawać legalne zioło

Kiedy w Polsce jesteśmy całe lata świetlne za tym, żeby podjąć decyzję o legalizacji marihuany i porzucić fatalną politykę wsadzania do więzień weekendowych palaczy, USA zrobiły kolejny krok w celu normalizacji tej używki oraz naprawienia błędów przeszłości.

Nowojorczycy, którzy zostali skazani za posiadanie marihuany, a także ich krewni, jako pierwsi otrzymają licencje na sprzedaż detaliczną zielonej roślinki. Plany otwarcia punktów sprzedaży marihuany w Nowym Jorku, nazwane Seeding Opportunity Initiative, rozpoczną się do końca roku, dzięki czemu wnioskodawcy będą mogli sprzedawać narkotyk uprawiany przez lokalnych rolników. Urzędnicy zarezerwują pierwsze 100 lub więcej licencji detalicznych dla osób z wyrokami skazującymi.

"Stan Nowy Jork tworzy historię, wprowadzając pierwsze w swoim rodzaju podejście do przemysłu konopi indyjskich, które stanowi duży krok naprzód w naprawianiu krzywd z przeszłości"

– powiedziała gubernator Kathy Hochul, która ogłosiła nowinę w czwartek.

Marihuana – gubernator jest dumna

Hochul dodaje, że: „Przepisy zaproponowane dziś przez Cannabis Control Board będą traktować priorytetowo lokalnych rolników i przedsiębiorców, tworząc miejsca pracy i możliwości dla społeczności, które zostały pominięte i pozostawione w tyle. Jestem dumna, że Nowy Jork będzie krajowym wzorem dla bezpiecznego, sprawiedliwego i integracyjnego przemysłu, który teraz budujemy”.

W marcu 2021 r. prawo w Nowym Jorku zmieniło się, aby zezwolić na posiadanie i rekreacyjne używanie marihuany w ograniczonej ilości przez osoby dorosłe.

Przepisy zezwalają mieszkańcom powyżej 21. roku życia na zakup do trzech uncji narkotyku i uprawę do sześciu roślin na własny użytek.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA
 • MDMA (Ecstasy)
 • Tripraport

Błękitne pigułki szkotów nie zawiodły.  Pierwsza uderzyła standardowo po upływie godziny bez trzydziestu minut.  Euforia rozpływała się po naszych ciałach. Świat nabrał przyjemnego kontrastu, intensywniejsze kolory są atutem w pokrytej ciemnością przestrzeni klubu.  Dobrze mi.

 • Dekstrometorfan


Raport jest podzielony na dwie części...

1 zwykłą (pisaną wczoraj, przed) 2 niezwykłą (pisaną dzisiaj, po).

Jak ktoś chce to może od razu przejść do części drugiej (esencja tripu)Po drugie...wybaczcie długość, ale była to na razie najlepsza,

najbardziej wykręcona i najbardziej nierealna z moich jazd.
-------------------------------PART ONE: ENTER THE

MATRIX-------------------------------


 • Anadenathera peregrina

Anadenanthera Columbrina

Wstęp


 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Miks
 • Pseudoefedryna

Późny wieczór przy komputerze, psychodeliczny nastrój i oczekiwanie na pobudzenie.

Nie zachęcam do powtarzania mojego czynu. Wręcz przeciwnie, odradzam, to może się naprawdę źle skończyć.

 

 

 

O godzinie 18 przyjąłem DXM z Pseudoefedryną, o 20 przyjąłem THC.

Pierwsze efekty nadeszły szybko, tuż po spaleniu (tj. o godzinie 20:15) poczułem lekkie pobudzenie i chęć do słuchania muzyki. Czas mijał strasznie wolno, wydawało mi się że mijają godziny i niedługo będzie rano, lecz w rzeczywistości była 20:30.

 

Godzina 20:45.