Nowojorskie kłopoty z marihuaną: brak miejsca na składowanie skonfiskowanego towaru

Policjanci z Nowego Jorku skonfiskowali tak dużo nielegalnej marihuany, że mają trudności ze znalezieniem miejsca do jej przechowywania, donosi NY Daily News.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie Fakty Konopne! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

29

Policjanci z Nowego Jorku skonfiskowali tak dużo nielegalnej marihuany, że mają trudności ze znalezieniem miejsca do jej przechowywania, donosi NY Daily News.

Nowojorscy zastępcy szeryfa stoją w obliczu rosnącego problemu z przechowywaniem dużych ilości skonfiskowanej marihuany. Operacja „Operation Padlock to Protect” zainicjowana przez burmistrza Erica Adamsa w celu zwalczania nielegalnych sklepów z marihuaną doprowadziła do zamknięcia setek takich punktów, a ilość przechwyconego towaru przekroczyła dostępne możliwości magazynowe.

Początkowo skonfiskowaną marihuanę przechowywano w sześciu 6-metrowych kontenerach umieszczonych w garażu biura szeryfa na Long Island City. Szybko jednak okazało się, że to rozwiązanie jest niewystarczające. „Zaczęliśmy składować marihuanę w różnych biurach,” powiedziała Ingrid Simonovic, prezes Stowarzyszenia Zastępców Szeryfa Nowego Jorku. „Potem zaczęliśmy używać pojazdów.”

Wzrost ilości skonfiskowanego towaru przyniósł również problemy zdrowotne dla pracowników biura szeryfa. Intensywny zapach marihuany, który przenikał przez miejsca pracy, powodował bóle głowy, nudności i inne dolegliwości. „Zaczynało się robić tak, że moje ubrania pachniały marihuaną,” skarżył się były pracownik. „Czułem, jakbym palił marihuanę przez cały czas.”

Skargi na niewłaściwe przechowywanie marihuany pojawiły się już w grudniu 2022 roku, a inspekcje przeprowadzone przez Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Krytyka spadła również na szeryfa Anthony’ego Mirandę, którego zarządzanie problemem spotkało się z dezaprobatą zarówno ze strony pracowników, jak i związków zawodowych.

W odpowiedzi na te problemy biuro szeryfa podjęło kroki mające na celu poprawę sytuacji. Wprowadzono ulepszenia systemu wentylacyjnego oraz standardy dotyczące magazynowania skonfiskowanego towaru. Pomimo tych działań, pracownicy nadal zgłaszają problemy związane z zapachem i zdrowiem.

Równocześnie zamknięte sklepy z marihuaną wniosły pozew zbiorowy, twierdząc, że działania władz są niekonstytucyjne. Sprawa jest w toku, a wynik może mieć znaczący wpływ na przyszłość walki z nielegalnym handlem marihuaną w Nowym Jorku.

W międzyczasie gubernator Kathy Hochul ogłosiła, że ​​dzięki tym działaniom legalna sprzedaż marihuany wzrosła o 27%. „Jesteśmy zobowiązani do budowy najsilniejszego i najbardziej sprawiedliwego rynku konopi w kraju,” powiedziała gubernator Hochul. „Aby osiągnąć ten cel, przyspieszyliśmy zamykanie nielegalnych sklepów.”

Problemy związane z przechowywaniem skonfiskowanej marihuany wciąż pozostają wyzwaniem dla nowojorskich władz. Wprowadzenie nowych rozwiązań i dalsza standardyzacja procedur mogą pomóc w zaradzeniu tej sytuacji, ale na razie pracownicy muszą zmagać się z trudnymi warunkami pracy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 3-CMC
  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Koniec miesięcznego detoksu , chęć mocnego nakwaszenia , dom/las/miasto

Siemano kolano . Tu znowu ja , mazur i moje narkotykowe spierdolenie . Chcę wam dziś opisać mojego niecodziennego tripa z 600 μg kwasa . Od razu przepraszam za błędy ortograficzne i inne niedociągnięcia ale siedzę teraz nafurany że JA PIRDOLE , kamienie mam więc wena mi się nie skończy . Jarek też wpadł ale nie mam ani szkła ani bletek więc idę zrobić bongo z jabłka i bez dłuższego przedłużania zaczynam . ( dodam że trip miał miejsce 10.12.2020 )

 

  • Benzydamina

Dawka: 3 saszetki do podzielenia miedzy mnie a E.Miejsce: miasto nad naszym morzem- typowo

turystyczne (niemalo ludu na ulicach), cieply, letni, wakacyjny

dzionek :).O nas: dwie postrzelone osiemnastki, kochamy

facetów, imprezy a przede wszystkim wakacje (kiedy mamy szanse razem

gdzies wyjechac- niestety nie mieszkamy zbyt blisko siebie)


  • Benzydamina

Moje mieszkanie, od niecałych 2 miesięcy wolne od rodziców, mała posiadówka, zero jakichś większych komplikacji :)

Kilka godzin wcześniej....

  • Dekstrometorfan

Postanowilam, ze sobie zapodam ten caly dxm z czystej ciekawosci,jako

uzytkownik alkoholu i gandzi coby tak zobaczyc jako to tam jest. Poczytalam

sobie, poczytalam, kumple tez sie w to bawili, OK. Moge sprobowac. Nie

chodzilo mi o jakas straszna bania, tylko o "zamoczenie nog" coby tak

zobaczyc jaka jest woda i czy mozna sie w niej kompac.

randomness