REKLAMA
Nauczycielka dała 13-letniemu uczniowi żelki z marihuaną. Potem uprawiała z nim seks

33-letnia Sara Damyan została oskarżona o wykorzystanie seksualne 13-letniego chłopca. Nauczycielka miała podać uczniowi herbatę i żelki z marihuaną, a potem uprawiać z nim seks.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Wprost
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

432

33-letnia Sara Damyan została oskarżona o wykorzystanie seksualne 13-letniego chłopca. Nauczycielka miała podać uczniowi herbatę i żelki z marihuaną, a potem uprawiać z nim seks.

33-letnia nauczycielka Sara Damyan z Chicago została aresztowana w związku z zarzutami o wykorzystanie seksualne nieletniego chłopca pomiędzy 15 stycznia a 8 marca 2019 roku. Z ustaleń śledczych wynika, że kobieta poznała nastolatka w szkole podstawowej Alessandro Volta w Albany Park. Chłopiec nie był jej uczniem. Po tym jak zdobyła jego numer telefonu, 13-latek i 33-latka mieli wymienić ponad 12 tysięcy wiadomości.

13-latek dał się zaprosić kobiece do jej mieszkania. Według śledczych Sara Damyan miała podać mu herbatę z marihuaną oraz misie żelki również z dodatkiem konopii indyjskich. Chwilę później kobieta miała zacząć całować ucznia i uprawiać z nim seks. Dzień później doszło między nimi do kolejnego zbliżenia. Chłopiec prosił kobietę, aby nikomu nie mówiła o ich relacji. Sprawa ujrzała jednak światło dzienne po tym, jak nauczycielka zwierzyła się swojej przyjaciółce a w rozmowie określiła ucznia mianem swojego chłopaka. Kobieta powiadomiła o wszystkim organy ścigania.

Sarze Damyan grozi kara od 4 do 15 lat pozbawienia wolności. Została również dyscyplinarnie zwolniona z pracy.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)

Komentarze

Termos789
No i macie tą swoją legalizacje xD
Spaniały Polski... (niezweryfikowany)
Wygląda jak Durczok.
Zajawki z NeuroGroove
  • Heroina

marie claire nr 6/2002 - str 83-85 - kronika życia narkomanki

  • Bad trip
  • Benzydamina

Zaczeło się o godzinie 18, poszedłem do apteki i kupiłem 3 saszetki Tantum Rosa.

Nie bawiłem się w oddzielanie benzydaminy tylko wsypałem proszek do butelki wody i całość wypilem na 3 razy.

Zbierało mi sie na wymioty ale się powstrzymałem, żeby nie zmarnować wysiłku jakim bylo wypicie tego (smak naprawde ochydny).

Około godziny 19 zaczołem mieć problemy ze wzrokiem, rozmazanie podczas obracania głowy, opóźniona reakcja oczu na światło.

  • Anadenathera peregrina

Autor: Adam Selene, 29.04.2007

Substancja: tryptaminy zawarte w yopo, głównie DMT, 5-MeO-DMT i bufotenina

Doświadczenie: alkohol, marihuana, kofeina, LSA, tatarak, calea zacatechichi, salvia divinorum, DXM, benzydamina, jaskółcze ziele i pewnie jeszcze pare rzeczy, których teraz nie pamiętam

  • Amfetamina

To już mój kolejny raport w ostatnim czasie, ale tak się jakoś złożyło :-)
Zatem jedziem!

randomness