Nauczycielka dała 13-letniemu uczniowi żelki z marihuaną. Potem uprawiała z nim seks

33-letnia Sara Damyan została oskarżona o wykorzystanie seksualne 13-letniego chłopca. Nauczycielka miała podać uczniowi herbatę i żelki z marihuaną, a potem uprawiać z nim seks.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Wprost
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

507

33-letnia Sara Damyan została oskarżona o wykorzystanie seksualne 13-letniego chłopca. Nauczycielka miała podać uczniowi herbatę i żelki z marihuaną, a potem uprawiać z nim seks.

33-letnia nauczycielka Sara Damyan z Chicago została aresztowana w związku z zarzutami o wykorzystanie seksualne nieletniego chłopca pomiędzy 15 stycznia a 8 marca 2019 roku. Z ustaleń śledczych wynika, że kobieta poznała nastolatka w szkole podstawowej Alessandro Volta w Albany Park. Chłopiec nie był jej uczniem. Po tym jak zdobyła jego numer telefonu, 13-latek i 33-latka mieli wymienić ponad 12 tysięcy wiadomości.

13-latek dał się zaprosić kobiece do jej mieszkania. Według śledczych Sara Damyan miała podać mu herbatę z marihuaną oraz misie żelki również z dodatkiem konopii indyjskich. Chwilę później kobieta miała zacząć całować ucznia i uprawiać z nim seks. Dzień później doszło między nimi do kolejnego zbliżenia. Chłopiec prosił kobietę, aby nikomu nie mówiła o ich relacji. Sprawa ujrzała jednak światło dzienne po tym, jak nauczycielka zwierzyła się swojej przyjaciółce a w rozmowie określiła ucznia mianem swojego chłopaka. Kobieta powiadomiła o wszystkim organy ścigania.

Sarze Damyan grozi kara od 4 do 15 lat pozbawienia wolności. Została również dyscyplinarnie zwolniona z pracy.

Oceń treść:

Average: 8.7 (3 votes)

Komentarze

Termos789
No i macie tą swoją legalizacje xD
Spaniały Polski... (niezweryfikowany)
Wygląda jak Durczok.
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-P

Wiek i doświadczenie: 24; marihuana, dxm, benzydamina, gałka, amfetamina, metkatynon, mefedron, 2c-e, 4-ho-met, 4-aco-dmt, 2c-p, metylon, butylonWaga: ok 105 kgSubstancja i dawkowanie: 16.5mg 2c-p (roztwór alkoholowy); T+ 0- 14 mg

T+ 5h- 2.5 mgSet & Settings: ciepły czerwcowy dzień, który miał zostać umilony synestetycznym terrorem. Towarzyszyła mi dziewczyna (trzeźwa)
  • Grzyby halucynogenne

29 września 2001

  • Amfetamina

Witam, mam 15 lat i chciałem podzielić się..BLEH ! A było to tak...
Nazwa substancji: Amfetamina.

Poziomo doswiadczenia: W ógole, kilka razy marihuana.

Dawka: 0,5g
Skąd, gdzie i jak?!
  • Etanol (alkohol)


nazwa substancji: tramal

poziom doświadczenia użytkownika: thc, haszNiezapomniana akcja z tramalem miała miejsce 30 grudnia 2003r dokładnie dzien przed sylwestrem. Właściwie do dziś nie wiedziałem czy to rzeczywiście ten lek przeciwbólowy tak mocno wpłynął na zdarzenia z tamtego dnia.


randomness