REKLAMA
Narkoprasówka (31.05.18)

Z kraju i ze świata po naszemu

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

137

Z kraju


Rząd, walcząc z dopalaczami, chce blokady domen. Resort cyfryzacji: Facebooka też?

"Czy sensowne jest blokowanie całej domeny "facebook.com" za to, że na jednej z podstron oferuje się środki zastępcze" - pyta Ministerstwo Cyfryzacji, krytykując pomysł resortu zdrowia na kolejny rejestr domen zakazanych. Tym razem oferujących dopalacze.

Zabił na drodze 26-latka i uciekł. Policja znalazła go w dwie godziny. Palił marihuanę

Być może udałoby się uratować potrąconego przez auto mężczyznę, gdyby kierowca nie zbiegł z miejsca wypadku. Uciekł, bo wcześniej palił marihuanę.

"Zaparkował" samochód na rondzie w Sochaczewie. W kieszeni miał narkotyki

Policjanci, którzy przyjechali na rondo w Sochaczewie podejrzewali, że kierowca może być pijany. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że 28-latek ma 2,5 promila. Ale kierowanie pod wpływem alkoholu i rozbicie auta to nie jedyne problemy mieszkańca Sochaczewa.

Wsiadł do pojazdu, który czyścił studzienki burzowe i odjechał. Był pijany i miał przy sobie narkotyki...

Policjanci patrolujący pieszo teren ulicy Świętego Antoniego, zauważyli mężczyznę, który zaczepia przechodniów i jest wulgarny. Mając to na uwadze, funkcjonariusze postanowili podjąć wobec mężczyzny interwencję. Podczas legitymowania, do funkcjonariuszy podeszli pracownicy wykonujący nieopodal roboty inżynieryjno-budowlane. Wtedy okazało się, że mężczyzna wcześniej wsiadł do pojazdu robotników podczas czyszczenia studzienek kanalizacji i przejechał nim kilkadziesiąt metrów.

   

Ze świata po naszemu


Narkotykowy diler wpadł w Ridgewood

Kokaina, tysiące silnych tabletek przeciwbólowych oraz ponad 400 tys. dolarów w gotówce, pochodzących najprawdopodobniej z handlu narkotykami - to efekt naloty specjalnego oddziału Queens North Narcotics Unit NYPD na mieszkanie w Rodgewood. W ich ręcę wpadł też 49-letni diler.

Tragiczny wypadek w Birmingham, w którym zginęło 6 osób – obaj kierowcy mieli narkotyki w organizmie

Przed sądem toczy się postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn tragicznego wypadku w Birmingham, w którym zginęło 6 osób.

Donald Trump spotkał się z Kim Kardashian West. O czym rozmawiali?

Kim Kardashian West opowiada się za ułaskawieniem Alice Marie Johnson. 63-latka skazana została za przestępstwa narkotykowe na dożywocie i odmówiono jej możliwości zwolnienia warunkowego. Kobiet w więzieniu przebywa już 20 lat.

Grzyby halucynogenne w tabletce, nowy lek pomaga w leczeniu depresji i uzależnień

Nową nadzieją w walce z depresją okazują się... grzyby halucynogenne. Naukowcy w niemieckiej Jenie, którzy właśnie wyprodukowali w laboratorium syntetyczną psylocybinę, udowodnili, że nawet pojedyncza dawka pomaga w leczeniu depresji i uzależnień.


   

Ze świata po zagranicznemu


Cops Warn That Young Women Are Being Targeted As Festival Drug Mules

Australijska policja donosi o nowej tendencji: dużej liczbie młodych kobiet dorabiajacych jako przemytniczki narkotyków na teren festiwali muzycznych. (Vice AUS)


Parents Face Prison After Treating Their Son’s Seizures with Weed

Aby powstrzymać wyniszczające napady padaczki ich syna, rodzina z Georgii podawała swojemu dziecku marihuanę. Division of Family and Children Services przejęło opiekę nad chłopcem i oskarżyło rodziców o lekkomyślne zachowanie. Matthew i Suzeanna Brill nie zaprzeczają, że dali synowi trawkę. Twierdzą jednak, że niezależnie od tego, co mówi prawo, jest ona jedynym sposobem leczenie jego ataków.(High Times)


Use of Toxic Pesticides Increased in California’s Illegal Weed Farms

Kalifornia boryka się z problemem wzrostu użycia toksycznych pestycydów na nielegalnych uprawach konopi. (High Times)


Slovakian Man Busted for Ordering 970 Ecstasy Pills

Słowackie władze, po dochodzeniu o nieznanym czasie trwania, aresztowały 31-latka z Dunajskiej Stredy - miasta w północnej Słowacji - po tym, jak odebrał z poczty trzy pakiety zawierające dużą ilość ecstasy. (DeepDotWeb)


Four Ecstasy Vendors Arrested in the Netherlands

...gdy tymczasem w Holandii aresztowano czterech vendorów XTC. (DeepDotWeb)


Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa


# nazwa substancji - gałka muszkatołowa Kamis, cała

# poziom doświadczenia użytkownika - pierwszy raz

# dawka, metoda zażycia - 24 cale gałki na 4 os. w sumie po 6 na głowę

# "set & setting" - środek wakacji, słoneczny dzionek, namiot na działce w górach - "żyć nie umierać"No wiec zacznijmy od początku:
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Problemy zdrowotne

Ponad rok po napisaniu i załadowaniu tego tekstu - proszę o podejście do niego z dystansem i powstrzymanie się od osądzania mnie na jego podstawie.

Teraz jest rano (05:46) i jakoś w polowie tego TR’a jestem i wpadłem na pomysł, że dobrze by było dać znać, że ide ćpac spać nie nie nie rym. Dalej faza leci leci pięknie leci słonko jakie wstało no to tam na dole czytać raczej radze miejcie wszystko na uwadze cium ciuraczki :*)

  • Amfetamina
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Atmosfera pozytywna, jesteśmy gotowi na dobrą nockę. Mam nadzieje, że pogadamy, będzie jakaś beka. Ogólnie same pozytywne myśli. Jedyny problem, to mój komputer, który od jakiegoś czasu wolno działa.

Godzina 17, kręcimy opcje. Speedzik ogarnięty, dobry towar. Jest nas trzech, a ogarneliśmy dobrę 1,5 grama, może więcej, może nawet 2, ale nie jestem ogarnięty w ocenianiu ilości władka. 18.25 walimy dosyć dobre, długie, grube krechy. Ogólnie zajebałem opcje za 20 zł, moje ziomki też coś około, zostawiliśmy coś sobie na nocke.

  • MDMA
  • Pierwszy raz

Okoliczności bardzo sprzyjające, jeden z najlepszych jak dla mnie festiwali elektronicznych w Polsce w bardzo przyjemnym mieście nad Wisłą. Piękne miejsce, świetnie wspominam, plaża, woda, pięknie podświetlony most, świetnie światła, muzyka... Zażycie było już wcześniej przemyślane i planowane, nastrój podekscytowania połączonego ze strachem (uczucie ścisku w żołądku).

Piękny ciepły, letni wieczór, duży festiwal w pięknym miejscu, docieramy z grupką znajomych na miejsce, lekko podchmielona i już dobrze upalona cieszę się jak dziecko na myśl,że przede mną piękne chwile w pięknym miejscu z piękną ekipą! Jedynie lekkie obawy przed pierwszym zażyciem MDMA czasami sprawiają, że zastanawiam się czy powinnam. (Słabe tripy znajomych, których byłam świadkiem, lęk, niepokój i przerastająca bombka z braku wiedzy na temat dawkowania). Znajomi uspokajają mnie.