Narkoprasówka (31.05.18)

Z kraju i ze świata po naszemu

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

139

Z kraju


Rząd, walcząc z dopalaczami, chce blokady domen. Resort cyfryzacji: Facebooka też?

"Czy sensowne jest blokowanie całej domeny "facebook.com" za to, że na jednej z podstron oferuje się środki zastępcze" - pyta Ministerstwo Cyfryzacji, krytykując pomysł resortu zdrowia na kolejny rejestr domen zakazanych. Tym razem oferujących dopalacze.

Zabił na drodze 26-latka i uciekł. Policja znalazła go w dwie godziny. Palił marihuanę

Być może udałoby się uratować potrąconego przez auto mężczyznę, gdyby kierowca nie zbiegł z miejsca wypadku. Uciekł, bo wcześniej palił marihuanę.

"Zaparkował" samochód na rondzie w Sochaczewie. W kieszeni miał narkotyki

Policjanci, którzy przyjechali na rondo w Sochaczewie podejrzewali, że kierowca może być pijany. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że 28-latek ma 2,5 promila. Ale kierowanie pod wpływem alkoholu i rozbicie auta to nie jedyne problemy mieszkańca Sochaczewa.

Wsiadł do pojazdu, który czyścił studzienki burzowe i odjechał. Był pijany i miał przy sobie narkotyki...

Policjanci patrolujący pieszo teren ulicy Świętego Antoniego, zauważyli mężczyznę, który zaczepia przechodniów i jest wulgarny. Mając to na uwadze, funkcjonariusze postanowili podjąć wobec mężczyzny interwencję. Podczas legitymowania, do funkcjonariuszy podeszli pracownicy wykonujący nieopodal roboty inżynieryjno-budowlane. Wtedy okazało się, że mężczyzna wcześniej wsiadł do pojazdu robotników podczas czyszczenia studzienek kanalizacji i przejechał nim kilkadziesiąt metrów.

   

Ze świata po naszemu


Narkotykowy diler wpadł w Ridgewood

Kokaina, tysiące silnych tabletek przeciwbólowych oraz ponad 400 tys. dolarów w gotówce, pochodzących najprawdopodobniej z handlu narkotykami - to efekt naloty specjalnego oddziału Queens North Narcotics Unit NYPD na mieszkanie w Rodgewood. W ich ręcę wpadł też 49-letni diler.

Tragiczny wypadek w Birmingham, w którym zginęło 6 osób – obaj kierowcy mieli narkotyki w organizmie

Przed sądem toczy się postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn tragicznego wypadku w Birmingham, w którym zginęło 6 osób.

Donald Trump spotkał się z Kim Kardashian West. O czym rozmawiali?

Kim Kardashian West opowiada się za ułaskawieniem Alice Marie Johnson. 63-latka skazana została za przestępstwa narkotykowe na dożywocie i odmówiono jej możliwości zwolnienia warunkowego. Kobiet w więzieniu przebywa już 20 lat.

Grzyby halucynogenne w tabletce, nowy lek pomaga w leczeniu depresji i uzależnień

Nową nadzieją w walce z depresją okazują się... grzyby halucynogenne. Naukowcy w niemieckiej Jenie, którzy właśnie wyprodukowali w laboratorium syntetyczną psylocybinę, udowodnili, że nawet pojedyncza dawka pomaga w leczeniu depresji i uzależnień.


   

Ze świata po zagranicznemu


Cops Warn That Young Women Are Being Targeted As Festival Drug Mules

Australijska policja donosi o nowej tendencji: dużej liczbie młodych kobiet dorabiajacych jako przemytniczki narkotyków na teren festiwali muzycznych. (Vice AUS)


Parents Face Prison After Treating Their Son’s Seizures with Weed

Aby powstrzymać wyniszczające napady padaczki ich syna, rodzina z Georgii podawała swojemu dziecku marihuanę. Division of Family and Children Services przejęło opiekę nad chłopcem i oskarżyło rodziców o lekkomyślne zachowanie. Matthew i Suzeanna Brill nie zaprzeczają, że dali synowi trawkę. Twierdzą jednak, że niezależnie od tego, co mówi prawo, jest ona jedynym sposobem leczenie jego ataków.(High Times)


Use of Toxic Pesticides Increased in California’s Illegal Weed Farms

Kalifornia boryka się z problemem wzrostu użycia toksycznych pestycydów na nielegalnych uprawach konopi. (High Times)


Slovakian Man Busted for Ordering 970 Ecstasy Pills

Słowackie władze, po dochodzeniu o nieznanym czasie trwania, aresztowały 31-latka z Dunajskiej Stredy - miasta w północnej Słowacji - po tym, jak odebrał z poczty trzy pakiety zawierające dużą ilość ecstasy. (DeepDotWeb)


Four Ecstasy Vendors Arrested in the Netherlands

...gdy tymczasem w Holandii aresztowano czterech vendorów XTC. (DeepDotWeb)


Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bieluń dziędzierzawa

Znajomy zerwał kilka liści bielunia meksykańskiego z krzaka w ogrodzie botanicznym. Zrobił z tego wywar (najzwyklej w świecie gotując liście z wodą przez kilkanaście minut) i trochę wypił, potem wypił jeszcze trochę. Ponieważ jego doznania były dość interesujące (w jego odczuciu), ja, on i jeszcze trzy dziewczyny postanowiliśmy na drugi dzień sprobować tego co mu zostało.


  • Alprazolam
  • Bad trip

Przyjęcie środków nastąpiło w zaciszu akademika, w pozytywnym nastawieniu w oczekiwaniu na miły wyciszony wieczór przy relaksacyjnej muzyce. 3mg Alprazolam ok 0,4l wódki

Miałem już spore doświadczenie w zażywaniu różnych substancji dlatego skusiłem się na kolejną tym razem z grupy Benzodiazepin.

Moje próby zaczynały się od przeczytania na temat tego środka co polecam wszystkim szukających nowych doznań. próby podoiłem od małych dawek 0,5mg , 1mg aż doszedłem do 3 mg. Tak jak opisano nie dostarczyły one wystarczających efektów postanowiłem zmieszać je z alkoholem.

Godzina 11

  • Inne

------------------Nicotine Bomb- Fast-Trip------------------
Moje przeżycia z tzw. "Bombą nikotynową".  • Dekstrometorfan

Wiek: 22

Doświadczenie: mj, hash, amfa, gałka, DXM

Set & Setting: pokój, wrzut o 20.00, wywalenie na łóżku i jakiś marny film z Gibsonem (Edge of Darkness bodajże). Ostatni posiłek jadłem 2h temu żeby nieco ulżyć i tak katowanemu żołądkowi i przyśpieszyć działanie.

Dawka: 900mg+50g bimbru na 72kg przepite lemoniadą cappy

T+0

Wygodnie ułożony na łóżku wrzucam pierwsze opakowanie Acodinu. Film zaczyna się nieciekawie i dalej będzie tak samo (ale mniejsza z tym)

randomness