Narkoprasówka (29.03.2018)

Z kraju po naszemu, ze świata po zagranicznemu ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

180

Z kraju


Służby wygrywają z dopalaczami

Sesje Rady Powiatu Kutnowskiego znane są z mnogości i różnorodności podejmowanych tematów. Przy okazji podsumowań, a także korzystając z obecności służb mundurowych, poruszono także problem dopalaczy...

Prima wywąchała narkotyki w kobiecej torebce

Strażnik miejski wraz z psem służbowym Prima ujawnił w damskiej torebce środki odurzające w postaci marihuany.

Kluczborska policja na tropie narkobiznesu. Zatrzymano 8 osób

Nawet 3 kilogramy narkotyków o czarnorynkowej wartości blisko 100 tys. złotych mógł sprzedać jeden z ośmiu mężczyzn zatrzymanych przez kluczborską policję. Kryminalni rozpracowali grupę powiązaną z narkobiznesem. Podejrzanym zarzuca się wprowadzanie do obrotu znaczne ilości marihuany haszyszu a także posiadanie nielegalnej broni.

Marihuana zamiast odżywki. Tomaszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę z narkotykami wartości 70 tys. Zł

Działania tomaszowskich policjantów z wydziału kryminalnego doprowadziły do zatrzymania 44 -letniego mężczyzny, posiadającego marihuanę o czarnorynkowej wartości ponad 70 tysięcy złotych. Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

Eksperci: przez nowe regulacje może wzrosnąć popyt na nielegalny alkohol

Nowe regulacje, które właśnie weszły w życie, ograniczają dostępność legalnego alkoholu w sklepach, co zwiększy popyt na trunki z nielegalnych źródeł – przekonują producenci oraz importerzy alkoholi w Polsce. Czy nielegalnymi kanałami popłynie jeszcze więcej niesprawdzonego alkoholu? Czy proceder będzie jeszcze bardziej opłacalny? Wszystko wskazuje na to, że tak – ocenia firma Pro-Log, zajmująca się logistyką towarów akcyzowych, w tym alkoholi.
   

Ze świata po zagranicznemu


Dangerous drug trend called 'wasping' combines insecticide with meth
"Wasping" ma być terminem określającym rzekomą (?) praktykę łączenia komponentów sprajów insektobójczych z metamfetaminą. (abcNEWS)


Nearly 1 million people were out of the workforce because of opioid addiction in 2015, according to study'
Badanie opublikowane we wtorek ujawnia, że w roku 2015 około 919 400 osób w wieku 25-54 lat opuszczało pracę z powodu uzależnienia od opioidów. (Washington Post)


Woman Busted After Using A Bible to Smuggle Weed Into Jail
Nevada. Próba przemytu marihuany do aresztu przez ukrycie jej w Biblii okazała się pomysłem niefortunnym. (High Times)


New Study Suggests Link Between Cannabis Use and Cigarette Smoking
Nowe badanie wskazuje na związek miedzy paleniem marihuany, a zwiększoną szansą na rozpoczęcie (lub powrót do) palenia papierosów. (High Times)


Psilocybin vote premature
Oregońskie Towarzystwo Psylocybinowe zamierza przedstawić inicjatywę planowanego na rok 2020 głosowania (ballot) w sprawie legalizacji kontrolowanego (do celów medycznych i naukowych) używannia psylocybiny. (The Register Guard)

Oceń treść:

Average: 9.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Tramadol

Z narkotykami mam już do czynienia od dłuższego czasu – zioło, feta, tabsy...jednak zawsze korciło mnie, żeby spróbować czegoś mocniejszego – najlepiej z opiatów – jak morfina czy heroina. Kiedy tylko okazało się że kumpel ma butelkę morfiny pozostałą po nieżyjącej już babce nie zastanawiałam się dłużej. Tego dnia wybrałyśmy się wraz z koleżankami do niego koło godziny 12, ponieważ jego ojca nie było wtedy już w domu. Po drodze zaopatrzyłyśmy się w pięciomililitrowe strzykawki.

  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Dobry nastrój, podekscytowanie. Dom kolegi.

 Jestem po mojej pierwszej podróży. Wspomnę od razu, że na początku trip miał odbyć się w lesie, ale nie wypalił przez parę czynników. To nie ma znaczenia, natomiast wybór miejsca padł na dom kumpla.

 Słowem wstępu: tego, co doświadczyłem przez 4h podróży, tak mocno skondensowanych odczuć wręcz szaleństwa, nie dostarczyła mi żadna inna substancja. Odkryłem też, że jestem bardzo podatny na psylocynę i psylocybinę, ponieważ przy pierwszych wejściach już czułem, że będzie ostro i było. Mój trip był bardzo kontrastowy - dobra/zła strona, ale o tym zaraz.

  • Inne


ubakalem sie...


i dzisiaj hyperreal sie `uoficjalnil`mam taka dziwna jazde...


ze to wszystko spisek


ze leniwy rzad bierze kase za prewencje


a cpuny robia za friko serwis infrmacyjny


ze ten kraj to kraj schizofrenikow


ze nikt o nikim nie pamieta


tylko narkotyki czynia cie czlowiekiem  • Powój hawajski

Nazwa substancji: ipomea violacea, czyli powój po prostu.
poziom mojego doświadczenia: dwa lata w częstym towarzystwie mj xD
dawka: sześć nasion wciśniętych do wafelka, bo nie chciało mi się robić ekstraktu.
set&setting: nastawiona na dobrą zabawę, na filozoficzne przemyślenia, nadzieją na haluny. Miejscem spożycia był pokój mój i moich koleżanek na obozie w Czechach.