REKLAMA
Narkoprasówka (29.03.2018)

Z kraju po naszemu, ze świata po zagranicznemu ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

166

Z kraju


Służby wygrywają z dopalaczami

Sesje Rady Powiatu Kutnowskiego znane są z mnogości i różnorodności podejmowanych tematów. Przy okazji podsumowań, a także korzystając z obecności służb mundurowych, poruszono także problem dopalaczy...

Prima wywąchała narkotyki w kobiecej torebce

Strażnik miejski wraz z psem służbowym Prima ujawnił w damskiej torebce środki odurzające w postaci marihuany.

Kluczborska policja na tropie narkobiznesu. Zatrzymano 8 osób

Nawet 3 kilogramy narkotyków o czarnorynkowej wartości blisko 100 tys. złotych mógł sprzedać jeden z ośmiu mężczyzn zatrzymanych przez kluczborską policję. Kryminalni rozpracowali grupę powiązaną z narkobiznesem. Podejrzanym zarzuca się wprowadzanie do obrotu znaczne ilości marihuany haszyszu a także posiadanie nielegalnej broni.

Marihuana zamiast odżywki. Tomaszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę z narkotykami wartości 70 tys. Zł

Działania tomaszowskich policjantów z wydziału kryminalnego doprowadziły do zatrzymania 44 -letniego mężczyzny, posiadającego marihuanę o czarnorynkowej wartości ponad 70 tysięcy złotych. Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

Eksperci: przez nowe regulacje może wzrosnąć popyt na nielegalny alkohol

Nowe regulacje, które właśnie weszły w życie, ograniczają dostępność legalnego alkoholu w sklepach, co zwiększy popyt na trunki z nielegalnych źródeł – przekonują producenci oraz importerzy alkoholi w Polsce. Czy nielegalnymi kanałami popłynie jeszcze więcej niesprawdzonego alkoholu? Czy proceder będzie jeszcze bardziej opłacalny? Wszystko wskazuje na to, że tak – ocenia firma Pro-Log, zajmująca się logistyką towarów akcyzowych, w tym alkoholi.
   

Ze świata po zagranicznemu


Dangerous drug trend called 'wasping' combines insecticide with meth
"Wasping" ma być terminem określającym rzekomą (?) praktykę łączenia komponentów sprajów insektobójczych z metamfetaminą. (abcNEWS)


Nearly 1 million people were out of the workforce because of opioid addiction in 2015, according to study'
Badanie opublikowane we wtorek ujawnia, że w roku 2015 około 919 400 osób w wieku 25-54 lat opuszczało pracę z powodu uzależnienia od opioidów. (Washington Post)


Woman Busted After Using A Bible to Smuggle Weed Into Jail
Nevada. Próba przemytu marihuany do aresztu przez ukrycie jej w Biblii okazała się pomysłem niefortunnym. (High Times)


New Study Suggests Link Between Cannabis Use and Cigarette Smoking
Nowe badanie wskazuje na związek miedzy paleniem marihuany, a zwiększoną szansą na rozpoczęcie (lub powrót do) palenia papierosów. (High Times)


Psilocybin vote premature
Oregońskie Towarzystwo Psylocybinowe zamierza przedstawić inicjatywę planowanego na rok 2020 głosowania (ballot) w sprawie legalizacji kontrolowanego (do celów medycznych i naukowych) używannia psylocybiny. (The Register Guard)

Oceń treść:

Average: 10 (2 votes)
randomness