REKLAMA
Narkoprasówka (29.03.2018)

Z kraju po naszemu, ze świata po zagranicznemu ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

171

Z kraju


Służby wygrywają z dopalaczami

Sesje Rady Powiatu Kutnowskiego znane są z mnogości i różnorodności podejmowanych tematów. Przy okazji podsumowań, a także korzystając z obecności służb mundurowych, poruszono także problem dopalaczy...

Prima wywąchała narkotyki w kobiecej torebce

Strażnik miejski wraz z psem służbowym Prima ujawnił w damskiej torebce środki odurzające w postaci marihuany.

Kluczborska policja na tropie narkobiznesu. Zatrzymano 8 osób

Nawet 3 kilogramy narkotyków o czarnorynkowej wartości blisko 100 tys. złotych mógł sprzedać jeden z ośmiu mężczyzn zatrzymanych przez kluczborską policję. Kryminalni rozpracowali grupę powiązaną z narkobiznesem. Podejrzanym zarzuca się wprowadzanie do obrotu znaczne ilości marihuany haszyszu a także posiadanie nielegalnej broni.

Marihuana zamiast odżywki. Tomaszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę z narkotykami wartości 70 tys. Zł

Działania tomaszowskich policjantów z wydziału kryminalnego doprowadziły do zatrzymania 44 -letniego mężczyzny, posiadającego marihuanę o czarnorynkowej wartości ponad 70 tysięcy złotych. Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

Eksperci: przez nowe regulacje może wzrosnąć popyt na nielegalny alkohol

Nowe regulacje, które właśnie weszły w życie, ograniczają dostępność legalnego alkoholu w sklepach, co zwiększy popyt na trunki z nielegalnych źródeł – przekonują producenci oraz importerzy alkoholi w Polsce. Czy nielegalnymi kanałami popłynie jeszcze więcej niesprawdzonego alkoholu? Czy proceder będzie jeszcze bardziej opłacalny? Wszystko wskazuje na to, że tak – ocenia firma Pro-Log, zajmująca się logistyką towarów akcyzowych, w tym alkoholi.
   

Ze świata po zagranicznemu


Dangerous drug trend called 'wasping' combines insecticide with meth
"Wasping" ma być terminem określającym rzekomą (?) praktykę łączenia komponentów sprajów insektobójczych z metamfetaminą. (abcNEWS)


Nearly 1 million people were out of the workforce because of opioid addiction in 2015, according to study'
Badanie opublikowane we wtorek ujawnia, że w roku 2015 około 919 400 osób w wieku 25-54 lat opuszczało pracę z powodu uzależnienia od opioidów. (Washington Post)


Woman Busted After Using A Bible to Smuggle Weed Into Jail
Nevada. Próba przemytu marihuany do aresztu przez ukrycie jej w Biblii okazała się pomysłem niefortunnym. (High Times)


New Study Suggests Link Between Cannabis Use and Cigarette Smoking
Nowe badanie wskazuje na związek miedzy paleniem marihuany, a zwiększoną szansą na rozpoczęcie (lub powrót do) palenia papierosów. (High Times)


Psilocybin vote premature
Oregońskie Towarzystwo Psylocybinowe zamierza przedstawić inicjatywę planowanego na rok 2020 głosowania (ballot) w sprawie legalizacji kontrolowanego (do celów medycznych i naukowych) używannia psylocybiny. (The Register Guard)

Oceń treść:

Average: 10 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove

A o to mój ulubiony TR dotyczący Lejdi S:

Autor: Dr.Benway, 09.10.2007

Nie wierzyłem, że coś, co wygląda jak pomielone i zeschnięte wielbłądzie gówno jest w stanie w jakimś większym stopniu zaburzyć świadomość. Szawia jednak wyrwała mnie z butów i przez własną ignorancję zafundowałem sobie jednego z najintensywniejszych badtripów w życiu.

Doświadczenie: marihuana / hasz (8 lat intensywnej praktyki), alkohol, amfetamina (incydentalnie), eter, podtlenek azotu, grzyby (łysiczki), miksy powyższych

  • Leonotis leonurus (wild dagga)

Może to nie będzie typowy trip raport, ale chciałbym podzielić się tutaj moimi doświadczeniami z różnymi roślinami, które to (zauważyłem) staja sie powoli coraz bardziej popularne za sprawą internetowych (i nie tylko) sklepików.
Dream Herb (Calea Zacatechichi).


  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana

popołudnie, mieszkanie kumpla, w tle muzyka. Nastrój całkiem pozytywny. Żyjąc dłuższy czas w abstynencji nastawiałam się na przyjemną fazę.

Nie wiem czy trip, którego ostatnio doświadczyłam zasługuje na miano bad tripa ale z pewnością było to mega INTENSYWNE doświadczenie. Zacznijmy jednak od początku...

Jest sobotnie, leniwe popołudnie. Wieczorem mam zamiar wyjść na koncert, ale wcześniej wpadam do kumpla, coby się wprawić w dobry nastrój. Na początek wychylamy po kieliszku czystej, ale szybko nachodzi mnie ochota na spalenie grassu. Rodzice znajomego wybyli do pracy i mamy mieszkanie tylko dla siebie, zatem nastawiam się na przyjemną i bezstresową fazę.

  • Marihuana
  • Uzależnienie

   Gdy wspomne w ilu miejscah z iloma jak roznymi ludźmi paliłam zazdroszcze sobie tych chwil. Tylko z niektorymi odbierałam te same przezycia, uczucia, emocje. Czasem mysle tzn. teraz juz po dlugimi czasie palenia po spaleniu wielkich ilosciach zaczelam ludzi kategoryzowac ktorzy sa moimi znajomymi tylko po tym jacy sa po spaleniu joint'a. Ci z ktorymi mialam podobny klimat i Ci ktorzy mowili z sensem bylo dla mnie i sa tymi madrzejszymi ktorzy widza w tym cos wiekszego cos mistycznego i wspanialego.

randomness