REKLAMA
Narkoprasówka (27.05.18)

Z kraju, ze świata (po naszemu) i z komendy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

140

Z kraju


Sprawca napadów rabunkowych w Łodzi, w kwiaciarni i na przystanku MPK, potrzebował pieniędzy na dopalacze

Na ławie oskarżonych zasiądzie 20-letni Szymon G., który odpowie za napady rabunkowe z użyciem niebezpiecznych narządzi, do których doszło w kwiaciarni i na przystanku MPK. Aby zdobyć pieniądze 20-latek używał noża oraz groził... kombinerkami. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Łodzi.

Pseudokibic jednego ze śląskich klubów prowadził w garażu plantację marihuany! Czarnorynkowa wartość to aż 350 tys. zł. [WIDEO]

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców ustalili, że 33-latek z Jaworzna może zajmować się produkcją narkotyków. Ich przypuszczenia potwierdziły się podczas przeszukania posesji w Jaworznie, której mężczyzna był współwłaścicielem.

Spał na chodniku, usłyszał zarzuty za przestępstwa narkotykowe

Mężczyzna nie reagował na bodźce. Po kilku minutach wstał i próbował uciekać. Został zatrzymany. Był odurzony narkotykami. W kieszeni jego spodni funkcjonariusze znaleźli zawiniątko z marihuaną i szklaną lufkę. 24-letni elblążanin trafił do policyjnej celi.

Skała. Policjanci wytropili ludzi od narkotykowego biznesu. Cztery osoby zatrzymali

Działania policyjne trwały ponad tydzień. Funkcjonariusze ujawnili blisko 85 gramów marihuany, 1,5 kilograma amfetaminy oraz ponad 7000 sztuk tabletek ecstasy. Zabezpieczyli też inne nielegalne przedmioty i towary. W całej sprawie zatrzymano cztery osoby pod zarzutem handlu oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec dwóch sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Grozi im nawet do 12 lat więzienia.

Łączymy siły dla dobra pacjentów – rusza wideoblog Marihuana i Konopie

WideoBlog Marihuana i Konopie powstał i rozwijać się będzie przy ścisłej współpracy z Dorotą Gudaniec, która m.in. powołała do życia Centrum Terapeutyczne MaxHemp. Miejsce, w którym zarówno pacjenci jak i ich opiekunowie liczyć mogą na wsparcie oraz cenne i rzetelne porady specjalistów w kwestii leczenia kannabinoidami.

   

Ze świata po naszemu


Ciastka z marihuaną na przekąskę dla 12-latka

14 maja uczeń klasy szóstej przyniósł upieczone przez rodzica ciasteczka z marihuaną, którymi poczęstował troje kolegów w wieku 11 i 12 lat. Dzieci mówił, że po zjedzeniu ich były oszołomione i odczuwały euforię. Policjanci stwierdzili, że rodzic przygotował ciasteczka dla swojego partnera, który ma pozwolenie na zażywanie marihuany w celach medycznych. W plecaku dziecka znalazły się przypadkowo. W sprawę zaangażowano towarzystwo opieki nad dziećmi.

Mieli pilnować głowic nuklearnych, a przy okazji zażywali LSD

Trzech żołnierzy armii Stanów Zjednoczonych zażywało na służbie LSD. Sprawę pogarsza fakt, że ich zadaniem było pilnowanie bezpieczeństwa głowic nuklearnych. Zapraszamy na „Obiegówkę” z Kubą Jankowskim.

Kobieta oskarżona o zaatakowanie współlokatora za pomocą szklanego bonga

19-letnia mieszkanka Kingston została aresztowana i oskarżona o uderzenie z bonga, ale w całkowicie inny sposób, niż Wam się wydaje – uderzyła nim współlokatora.


   

Z komendy


Na warunkowym zwolnieniu posiadał znaczne ilości narkotyków (KMP w Lesznie)


Zatrzymany kolejny dealer narkotyków (KMP Zielona Góra)


Cztery osoby zatrzymane w metrze za narkotyki (KSP)


Interwencja domowa zakończyła się zarzutami za posiadanie narkotyków (KSP)


Łuków: W nowym domu zasadził konopie indyjskie (Policja Lubelska)


Włodawa: Ujęty przez świadka pijany kierowca, przed policjantami schował się w lesie (Policja Lubelska)


Leszno - Na warunkowym zwolnieniu posiadał znaczne ilości narkotyków (Policja Wielkopolska)


Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • 25C-NBOMe
 • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, chęć przeżycia lekkiego tripu w lesie.

 Swoją przygodę z psychodelikami rozpocząłem od NBOMe 25c. Z racji wielu przypadków hospitalizacji po NBOMach oraz tego że jestem bardzo podatny na wszystkie używki postanowiłem zacząć od bardzo małej dawki stopniowo ją zwiększając. Na pierwszy raz w domu zarzuciłem około 1/6 kartonika 1mg. Poczułem wtedy tylko lekkie wyostrzenie i nasycenie kolorów, niewielką euforię i empatię do członków rodziny i zwierząt.

 • Morfina

Dla leków tej grupy stosuje się nazwę opioidy bądź dawniej opiaty. Nazwa opioidy odnosi się do każdej substancji endogennej bądź syntetycznej wywołującej działanie podobne do morfiny. Opiaty ograniczają się tylko do substancji syntetycznych. Opioidy działają za pośrednictwem receptorów opioidowych. Istnieje kilka typów tych receptorów, wśród nich najważniejsze są m (mi), d (delta) i k (kappa).

 • Heimia salicifolia
 • Inne
 • Leonotis leonurus (wild dagga)
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Pozytywne przeżycie

Wręcz tęczowe.

No nie wiem co się dzieje. To jest ostra deliryczno-aresywna-konopnicko-dziwna filozoficzna faza!

Narracja.

Przeskok.

 

Co było wczoraj?

15:00 (Czas będę podawał w dużym przybliżeniu, nie zwracałem nań uwagi)- Ego wraca ze szkoły i widzi paczkę do niego na stole. Stwierdza, że to jego "Kompozycja z natury" zamówione w necie. Co tu się odkurwia? Ostrymi dopalaczami pewno tę mieszankę kropią.

 • Marihuana
 • Przeżycie mistyczne
 • Tytoń

Luzik

Witaj,

Po bardzo długim odstawieniu THC i łykaniu DXM w moje ręce wpadły 3 gramy. Przez przypadek w sumie. Nie planowałem sesji z THC więc musisz mi uwierzyć, że to naprawdę był przypadek.

Właśnie rozminiłem złotą myśl... Marihuana jest jak kobieta - im więcej masz pozytywnych uczuć tym więcej ona ci ich da. Tak napisałem dla potomności na fazie :)