Narkoprasówka (27.05.18)

Z kraju, ze świata (po naszemu) i z komendy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

141

Z kraju


Sprawca napadów rabunkowych w Łodzi, w kwiaciarni i na przystanku MPK, potrzebował pieniędzy na dopalacze

Na ławie oskarżonych zasiądzie 20-letni Szymon G., który odpowie za napady rabunkowe z użyciem niebezpiecznych narządzi, do których doszło w kwiaciarni i na przystanku MPK. Aby zdobyć pieniądze 20-latek używał noża oraz groził... kombinerkami. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Łodzi.

Pseudokibic jednego ze śląskich klubów prowadził w garażu plantację marihuany! Czarnorynkowa wartość to aż 350 tys. zł. [WIDEO]

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców ustalili, że 33-latek z Jaworzna może zajmować się produkcją narkotyków. Ich przypuszczenia potwierdziły się podczas przeszukania posesji w Jaworznie, której mężczyzna był współwłaścicielem.

Spał na chodniku, usłyszał zarzuty za przestępstwa narkotykowe

Mężczyzna nie reagował na bodźce. Po kilku minutach wstał i próbował uciekać. Został zatrzymany. Był odurzony narkotykami. W kieszeni jego spodni funkcjonariusze znaleźli zawiniątko z marihuaną i szklaną lufkę. 24-letni elblążanin trafił do policyjnej celi.

Skała. Policjanci wytropili ludzi od narkotykowego biznesu. Cztery osoby zatrzymali

Działania policyjne trwały ponad tydzień. Funkcjonariusze ujawnili blisko 85 gramów marihuany, 1,5 kilograma amfetaminy oraz ponad 7000 sztuk tabletek ecstasy. Zabezpieczyli też inne nielegalne przedmioty i towary. W całej sprawie zatrzymano cztery osoby pod zarzutem handlu oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec dwóch sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Grozi im nawet do 12 lat więzienia.

Łączymy siły dla dobra pacjentów – rusza wideoblog Marihuana i Konopie

WideoBlog Marihuana i Konopie powstał i rozwijać się będzie przy ścisłej współpracy z Dorotą Gudaniec, która m.in. powołała do życia Centrum Terapeutyczne MaxHemp. Miejsce, w którym zarówno pacjenci jak i ich opiekunowie liczyć mogą na wsparcie oraz cenne i rzetelne porady specjalistów w kwestii leczenia kannabinoidami.

   

Ze świata po naszemu


Ciastka z marihuaną na przekąskę dla 12-latka

14 maja uczeń klasy szóstej przyniósł upieczone przez rodzica ciasteczka z marihuaną, którymi poczęstował troje kolegów w wieku 11 i 12 lat. Dzieci mówił, że po zjedzeniu ich były oszołomione i odczuwały euforię. Policjanci stwierdzili, że rodzic przygotował ciasteczka dla swojego partnera, który ma pozwolenie na zażywanie marihuany w celach medycznych. W plecaku dziecka znalazły się przypadkowo. W sprawę zaangażowano towarzystwo opieki nad dziećmi.

Mieli pilnować głowic nuklearnych, a przy okazji zażywali LSD

Trzech żołnierzy armii Stanów Zjednoczonych zażywało na służbie LSD. Sprawę pogarsza fakt, że ich zadaniem było pilnowanie bezpieczeństwa głowic nuklearnych. Zapraszamy na „Obiegówkę” z Kubą Jankowskim.

Kobieta oskarżona o zaatakowanie współlokatora za pomocą szklanego bonga

19-letnia mieszkanka Kingston została aresztowana i oskarżona o uderzenie z bonga, ale w całkowicie inny sposób, niż Wam się wydaje – uderzyła nim współlokatora.


   

Z komendy


Na warunkowym zwolnieniu posiadał znaczne ilości narkotyków (KMP w Lesznie)


Zatrzymany kolejny dealer narkotyków (KMP Zielona Góra)


Cztery osoby zatrzymane w metrze za narkotyki (KSP)


Interwencja domowa zakończyła się zarzutami za posiadanie narkotyków (KSP)


Łuków: W nowym domu zasadził konopie indyjskie (Policja Lubelska)


Włodawa: Ujęty przez świadka pijany kierowca, przed policjantami schował się w lesie (Policja Lubelska)


Leszno - Na warunkowym zwolnieniu posiadał znaczne ilości narkotyków (Policja Wielkopolska)


Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Haloperidol


doswiadczenie:morfina, tramadol,Dxm,Mj,tussipect,Grzyby,extasy,fu,bielun i wiele innych syfow!!


  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Praktycznie cały dwupiętrowy dom dla siebie z jednym domownikiem na prochach śpiącym smacznie na antresoli. Spokój, zadowolenie, całkiem pozytywne nastawienie. W planach półgodzinna gra na komputerze, potem w telewizji miał lecieć jakiś thriller (a jestem miłośniczką oglądania filmów na DXM, szczególnie w kinie).

Waga 49 kg.

Może nikogo nie interesują już TR z DXM, bo jak wszyscy wiemy to stara bajka. Wciąż mam jednak jakąś nadzieję, że "początkujących" zaintrygują paradoksy mojego organizmu, a "stali użytkownicy" pokuszą się na skrytykowanie mojej fantazyjnej fazy.

  • Marihuana
  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

4 osoby brały to, co ja, dwie tylko jarały. Pokój w małym mieszkanku, muzyka z laptopa, na początku Carbon Based Lifeforms, później nie ogarniałam i puszczałam swoją na słuchawkach. Wczesny, jasny wieczór. Na początku nie byłam przekonana, ale jak zajarałam, to się wyluzowałam. Nawet nie byłam jakoś specjalnie podekscytowana. Po prostu wciągnęłam i dałam się ponieść. Świeciło ciepłe, wieczorne światło, bardzo ciepło było. Czasem wręcz zbyt duszno, zwłaszcza jak towarzysze zaczęli jarać fajki.

08.06.2011

Jak wciągaliśmy, to już byliśmy nieźle zbakani, nie byłam pewna czy brać, bo nie wiedziałam jak to zadziała. Ale jeden z współćpaczy już tego próbował i polecał, więc lusterko poszło w ruch.

Godz ok. 19, jasno jeszcze było. Może 18:30.

  • Marihuana

nazwa substancji : bromowodorek dekstrometorfanu

poziom doświadczenia użytkownika : ganja haszysz amfetamina benzydamina efedryna dxm

dawka : 675 mg (45 tabletek) doustnie

DXM brałem już wiele razy ale dopiero teraz zmobilizowałem się żeby opisać trip