Narkoprasówka (27.05.18)

Z kraju, ze świata (po naszemu) i z komendy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

153

Z kraju


Sprawca napadów rabunkowych w Łodzi, w kwiaciarni i na przystanku MPK, potrzebował pieniędzy na dopalacze

Na ławie oskarżonych zasiądzie 20-letni Szymon G., który odpowie za napady rabunkowe z użyciem niebezpiecznych narządzi, do których doszło w kwiaciarni i na przystanku MPK. Aby zdobyć pieniądze 20-latek używał noża oraz groził... kombinerkami. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Łodzi.

Pseudokibic jednego ze śląskich klubów prowadził w garażu plantację marihuany! Czarnorynkowa wartość to aż 350 tys. zł. [WIDEO]

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców ustalili, że 33-latek z Jaworzna może zajmować się produkcją narkotyków. Ich przypuszczenia potwierdziły się podczas przeszukania posesji w Jaworznie, której mężczyzna był współwłaścicielem.

Spał na chodniku, usłyszał zarzuty za przestępstwa narkotykowe

Mężczyzna nie reagował na bodźce. Po kilku minutach wstał i próbował uciekać. Został zatrzymany. Był odurzony narkotykami. W kieszeni jego spodni funkcjonariusze znaleźli zawiniątko z marihuaną i szklaną lufkę. 24-letni elblążanin trafił do policyjnej celi.

Skała. Policjanci wytropili ludzi od narkotykowego biznesu. Cztery osoby zatrzymali

Działania policyjne trwały ponad tydzień. Funkcjonariusze ujawnili blisko 85 gramów marihuany, 1,5 kilograma amfetaminy oraz ponad 7000 sztuk tabletek ecstasy. Zabezpieczyli też inne nielegalne przedmioty i towary. W całej sprawie zatrzymano cztery osoby pod zarzutem handlu oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec dwóch sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Grozi im nawet do 12 lat więzienia.

Łączymy siły dla dobra pacjentów – rusza wideoblog Marihuana i Konopie

WideoBlog Marihuana i Konopie powstał i rozwijać się będzie przy ścisłej współpracy z Dorotą Gudaniec, która m.in. powołała do życia Centrum Terapeutyczne MaxHemp. Miejsce, w którym zarówno pacjenci jak i ich opiekunowie liczyć mogą na wsparcie oraz cenne i rzetelne porady specjalistów w kwestii leczenia kannabinoidami.

   

Ze świata po naszemu


Ciastka z marihuaną na przekąskę dla 12-latka

14 maja uczeń klasy szóstej przyniósł upieczone przez rodzica ciasteczka z marihuaną, którymi poczęstował troje kolegów w wieku 11 i 12 lat. Dzieci mówił, że po zjedzeniu ich były oszołomione i odczuwały euforię. Policjanci stwierdzili, że rodzic przygotował ciasteczka dla swojego partnera, który ma pozwolenie na zażywanie marihuany w celach medycznych. W plecaku dziecka znalazły się przypadkowo. W sprawę zaangażowano towarzystwo opieki nad dziećmi.

Mieli pilnować głowic nuklearnych, a przy okazji zażywali LSD

Trzech żołnierzy armii Stanów Zjednoczonych zażywało na służbie LSD. Sprawę pogarsza fakt, że ich zadaniem było pilnowanie bezpieczeństwa głowic nuklearnych. Zapraszamy na „Obiegówkę” z Kubą Jankowskim.

Kobieta oskarżona o zaatakowanie współlokatora za pomocą szklanego bonga

19-letnia mieszkanka Kingston została aresztowana i oskarżona o uderzenie z bonga, ale w całkowicie inny sposób, niż Wam się wydaje – uderzyła nim współlokatora.


   

Z komendy


Na warunkowym zwolnieniu posiadał znaczne ilości narkotyków (KMP w Lesznie)


Zatrzymany kolejny dealer narkotyków (KMP Zielona Góra)


Cztery osoby zatrzymane w metrze za narkotyki (KSP)


Interwencja domowa zakończyła się zarzutami za posiadanie narkotyków (KSP)


Łuków: W nowym domu zasadził konopie indyjskie (Policja Lubelska)


Włodawa: Ujęty przez świadka pijany kierowca, przed policjantami schował się w lesie (Policja Lubelska)


Leszno - Na warunkowym zwolnieniu posiadał znaczne ilości narkotyków (Policja Wielkopolska)


Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Kameralny zlot psychonautów, których poznałem na forum internetowym dla nastolatków. W nocy cierpiałem z bliżej mi nieznanych powodów na bezsenność, przez co miałem trochę obniżone samopoczucie. Bałem się, że wpłynie to źle na mój eksperyment z LSD, jednak zupełnie niepotrzebnie.

12.20
Cała ekipa zebrała się w domu E. Jako, że nadeszła pora obiadowa postanowiliśmy zaserwować sobie dania główne.
K. spożył 2mg 25D-NBOME
F. spożył 25mg 4-ho-met
E. spożył 200uq LSD ( 1 blotter z serii "May Calender" )
Ja spożyłem 100uq LSD ( 1/2 blottera z serii "May Calender")

  • Marihuana


Byliśmy w swych domach, każdy z nas w swoim. Pierwsza godzina była jeszcze do zniesienia było zabawnie i odczuwało się jeszcze wkręty. Jednak ta przyjemność nie mogła trwać wiecznie. To by było za dobre a jednak i w tym musi być coś za karę. I nastaje ta chwila na którą już byliśmy przygotowani, niemal jak w zegarku punktualnie ją wyliczyliśmy. Zmuła.

  • Grzyby halucynogenne
  • Szałwia Wieszcza
  • Tripraport

Spotkanie z przyjacielem w moim domu. Nastrój miałem przedni. Czułem lekki strach pre

Witam, opiszę tutaj dwa tripy. Jeden na Szałwii Wieszczej, a drugi na grzybkach.
Postaram się, aby opisy były w miarę wyczerpujące. Nie będzie to łatwe, ze względu na substancje
i ich dawki. W szczególności grzybków. Ekstrakt Szałwii x20, natomiast porcja kosmitów wyniosła dokładnie 6,35 gramów po zważeniu.

  • 2C-I

2C-I

nazwa chemiczna: 2,5-dimetoksy-4-jodofenetyloamina

W roku 2001 zainteresowały się nią wytwórnie chemiczne \'szarej strefy\' szukające legalnej substancji podobnej do 2C-B. Zaczęto ją sprzedawać na coraz wiekszą skalę, substancja zdobyła uznanie i ciągle powiększającą się popularność. Wkrótce zaczęto ją sprzedawać w duńskich smartshopach pod nazwą "Soma", co jednak spowodowało szybką delegalizację tej substancji w tym kraju.

randomness