REKLAMA
Narkoprasówka (27.05.18)

Z kraju, ze świata (po naszemu) i z komendy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

140

Z kraju


Sprawca napadów rabunkowych w Łodzi, w kwiaciarni i na przystanku MPK, potrzebował pieniędzy na dopalacze

Na ławie oskarżonych zasiądzie 20-letni Szymon G., który odpowie za napady rabunkowe z użyciem niebezpiecznych narządzi, do których doszło w kwiaciarni i na przystanku MPK. Aby zdobyć pieniądze 20-latek używał noża oraz groził... kombinerkami. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Łodzi.

Pseudokibic jednego ze śląskich klubów prowadził w garażu plantację marihuany! Czarnorynkowa wartość to aż 350 tys. zł. [WIDEO]

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców ustalili, że 33-latek z Jaworzna może zajmować się produkcją narkotyków. Ich przypuszczenia potwierdziły się podczas przeszukania posesji w Jaworznie, której mężczyzna był współwłaścicielem.

Spał na chodniku, usłyszał zarzuty za przestępstwa narkotykowe

Mężczyzna nie reagował na bodźce. Po kilku minutach wstał i próbował uciekać. Został zatrzymany. Był odurzony narkotykami. W kieszeni jego spodni funkcjonariusze znaleźli zawiniątko z marihuaną i szklaną lufkę. 24-letni elblążanin trafił do policyjnej celi.

Skała. Policjanci wytropili ludzi od narkotykowego biznesu. Cztery osoby zatrzymali

Działania policyjne trwały ponad tydzień. Funkcjonariusze ujawnili blisko 85 gramów marihuany, 1,5 kilograma amfetaminy oraz ponad 7000 sztuk tabletek ecstasy. Zabezpieczyli też inne nielegalne przedmioty i towary. W całej sprawie zatrzymano cztery osoby pod zarzutem handlu oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec dwóch sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Grozi im nawet do 12 lat więzienia.

Łączymy siły dla dobra pacjentów – rusza wideoblog Marihuana i Konopie

WideoBlog Marihuana i Konopie powstał i rozwijać się będzie przy ścisłej współpracy z Dorotą Gudaniec, która m.in. powołała do życia Centrum Terapeutyczne MaxHemp. Miejsce, w którym zarówno pacjenci jak i ich opiekunowie liczyć mogą na wsparcie oraz cenne i rzetelne porady specjalistów w kwestii leczenia kannabinoidami.

   

Ze świata po naszemu


Ciastka z marihuaną na przekąskę dla 12-latka

14 maja uczeń klasy szóstej przyniósł upieczone przez rodzica ciasteczka z marihuaną, którymi poczęstował troje kolegów w wieku 11 i 12 lat. Dzieci mówił, że po zjedzeniu ich były oszołomione i odczuwały euforię. Policjanci stwierdzili, że rodzic przygotował ciasteczka dla swojego partnera, który ma pozwolenie na zażywanie marihuany w celach medycznych. W plecaku dziecka znalazły się przypadkowo. W sprawę zaangażowano towarzystwo opieki nad dziećmi.

Mieli pilnować głowic nuklearnych, a przy okazji zażywali LSD

Trzech żołnierzy armii Stanów Zjednoczonych zażywało na służbie LSD. Sprawę pogarsza fakt, że ich zadaniem było pilnowanie bezpieczeństwa głowic nuklearnych. Zapraszamy na „Obiegówkę” z Kubą Jankowskim.

Kobieta oskarżona o zaatakowanie współlokatora za pomocą szklanego bonga

19-letnia mieszkanka Kingston została aresztowana i oskarżona o uderzenie z bonga, ale w całkowicie inny sposób, niż Wam się wydaje – uderzyła nim współlokatora.


   

Z komendy


Na warunkowym zwolnieniu posiadał znaczne ilości narkotyków (KMP w Lesznie)


Zatrzymany kolejny dealer narkotyków (KMP Zielona Góra)


Cztery osoby zatrzymane w metrze za narkotyki (KSP)


Interwencja domowa zakończyła się zarzutami za posiadanie narkotyków (KSP)


Łuków: W nowym domu zasadził konopie indyjskie (Policja Lubelska)


Włodawa: Ujęty przez świadka pijany kierowca, przed policjantami schował się w lesie (Policja Lubelska)


Leszno - Na warunkowym zwolnieniu posiadał znaczne ilości narkotyków (Policja Wielkopolska)


Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Podjarany, niecierpliwy, gotowy na wszystko, chęć ostrego bad tripa, chęć wyzwania, pozytywne myślenie. Wolna chata, 3 ziomków i trupy po mieście i wsi

Wybaczcie za błędy ale pęknięty ekran i wariująca atoutokorekta. Dzisiaj opowiem wam jak wpadłem na zajebisty pomysł by zażyć Benzydaminę "cipkacz" od małego chciałem mieć haluny, ale nie pozytywne a negatywne, bo ciekawiej, lubię strach, niepokój , lęk i wyzwanie. Ludzie na forach brali po 3/4 saszetki  niektórzy 5 a znalazł się wariat co zjadł 6...... Pomyślałem że nie mogę być gorszy i też 6 walne. Lubię się rzucan na głęboką wodę. O 16:59 wszystko wypiłem. Smak o japierdole. Słone gówno, gorszej rzeczy w ustach nie miałem popiłem litrem wody ale mało dawało.

  • Bad trip
  • Kodeina

własny pokój, godzina 23, dobre grzanie

Witam, ja jestem dekoderemakodyny, a to jest mój trip raport. Bez przydługiego wstępu opiszę coś, co do tej pory wydawało mi się raczej niemożliwe. Równanie na wiek autora to mniej więcej cztery do drugiej,hehe.

  • Szałwia Wieszcza

S&s, dawkowanie w TR

Działa!

Pierwsza próba - zdaje się - jak i dwie kolejne rozpoczynały się w kuchni; paliłem z metalowego kranu odpalając od palnika kuchenki gazowej, a towarzyszył mi G.P.

Na początek zwyczajny susz. Już nabite i to sporo. Zadziała? W końcu to tylko susz - za pierwszym razem może nie podziałać, wcale się nie zdziwie.

  • 4-ACO-DMT
  • Przeżycie mistyczne

Po godzinie 18, głównie mieszkanie kumpla i miasto.

Bohaterowie: Ja(K.), moja dziewczyna (A.), nasz znajomy (Krz.)

Start godzina 18:

00:00 - Ja i A. wrzucamy po 35mg w kapsułce żelatynowej na jakiejś polnej ścieżce w drodze do mojego domu.

00:15 - Wchodzimy do mieszkania i nerwowo oczekujemy pierwszych efektów. Siadam na łóżku a A. otwiera facebook'a.