Narkoprasówka (24.04.18)

Z kraju, komendy i świata po zagranicznemu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata

Odsłony

137

Z kraju


Policja zatrzymała poszukiwanego i zabezpieczyła dopalacze warte ponad 100 tysięcy

Policjanci z lęborskiej komendy zatrzymali 29-letniego mężczyznę poszukiwanego przez sąd, celem doprowadzenia do zakładu karnego na ponad 1,5 roku pozbawienia wolności. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających.

Miniplantacja marihuany w piwnicy

Kryminalni z Elbląga zatrzymali w Pasłęku 43-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu i piwnicy policjanci zabezpieczyli blisko 3 kilogramy marihuany i ponad 50 krzewów konopi indyjskich. Mężczyzna odpowie za usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających oraz za uprawę konopi. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Został złapany z marihuaną. Powiedział że … ją znalazł

Policjanci zatrzymali niespełna 17-letniego mieszkańca Mysłowic (woj. śląskie). Młody mężczyzna posiadał przy sobie tak zwanego skręta z marihuany. Funkcjonariuszom tłumaczył, że środki odurzające przypadkiem znalazł. Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

Powiat ostrołęcki. Pracowity urlop policjanta. Namierzył dilera narkotyków

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek około godziny 22.00. Policjant z posterunku policji w Baranowie, który rozpoczął urlop zauważył jak kierowca mazdy na ,,obcych” numerach rejestracyjnych jeździ bez celu po terenie tej miejscowości. Przechodząc obok auta zauważył podejrzane zachowanie mężczyzny, kilka telefonów komórkowych oraz laptopy. Widząc zachowanie mężczyzny mogące świadczyć o tym, że może on znajdować się pod działaniem środków odurzających poinformował o zdarzeniu dyżurnego ostrołęckiej komendy.

   

Z komendy


„Ziołowe przetwory” (KMP w Kielcach)


Areszt dla dilera narkotyków (KPP w Głogowie)


Odpowie za posiadanie narkotyków (Policja Kujawsko-Pomorska)


Uprawiał konopie w swoim mieszkaniu (KPP Jarosław)


Dzielnicowi zatrzymali 21- latka z narkotykami (Policja Zachodniopomorska)


   

Ze świata po zagranicznemu


Prenatal cannabis use associated with low birth weights

Nowe badanie Colorado School of Public Health wskazuje na 50% wzrost prawdopodobieństwa urodzenia dziecka o niskiej wadze w grupie kobiet używających w okresie ciąży marihuany. (Science Daily)


Hemp shows potential for treating ovarian cancer

W świetle nowych badań ekstrakt z konopi wykazuje potencjalną użytecznośc w leczeniu raka jajników. (Science Daily)


A neurobiological link between PTSD and addiction

Nowe badanie na szczurach, opublikowane na łamach JNeurosci wskazuje na związek między PTSD a skłonnością do uzależnień.(Science Daily)


Police Officer Caught Selling Drugs To Undercover Federal Informant

26-letni funkcjonariusz Paterson Police Department został aresztowany po sprzedaniu informatorowi FBI narkotyków - marihuany, kokainy (w tym cracku) i heroiny. (High Times)

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Marihuana

S&S: Perspektywa wyjścia z kumplem i wspólnego podziwiania mocy substancji psychoaktywnych.

Doświadczenie: alkohol, marihuana, kodeina, dxm, lsa(hbwr), metkatynon, mefedron, (pseudo)efedryna, kanna, salvia divinorum, damiana, jwh-018.

Wiek: wtedy jeszcze 17 lat.

  • Diazepam
  • Pierwszy raz

Dom, luźny dzień bez pracy, nieobecność żony. Humor taki sobie przez cały dzień, aż do momentu odebrania opakowania Relanium 20x5mg

W celu ostateczniego wyjścia z niepokojąco rozwijającego się uzależnienia się od kodeiny (dziwne, prawda? heroiniarz wjebuje się w kodę...) ograniczyłem dawki do jednej paczki Thiocodinu na parę dni, zamawiając Relanium. Rozplanowałem 20 tabletek na conajmniej dwa tygodnie z przerwami, do tego duży zapas difenhydraminy celem uśpienia się, jeśli najdzie mnie ochota na kodę.

18:00 - 1 tabletka 5mg diazepamu

  • Bad trip
  • Benzydamina

Zaczeło się o godzinie 18, poszedłem do apteki i kupiłem 3 saszetki Tantum Rosa.

Nie bawiłem się w oddzielanie benzydaminy tylko wsypałem proszek do butelki wody i całość wypilem na 3 razy.

Zbierało mi sie na wymioty ale się powstrzymałem, żeby nie zmarnować wysiłku jakim bylo wypicie tego (smak naprawde ochydny).

Około godziny 19 zaczołem mieć problemy ze wzrokiem, rozmazanie podczas obracania głowy, opóźniona reakcja oczu na światło.

  • Dekstrometorfan
  • Metoksetamina
  • Miks

Chawir, wolny dzień, własny pokój, 85 kg mnie, 65 mg metoksy, łóżko i słuchawki.

Ostatnio nastąpił mój drugi raz z substancją daną nam dzięki wysiłkowi Hamiltona Morrisa. Tym razem poszedł mix - 65 mg metoksy ze 120 mg DXM + browarek. Więcej nie chciałem, to metoksa miała rozdawać karty przy tym psychostoliku. Poprzednim razem wciągałem 60 mg i było skromniutko, teraz załadowałem te 65 pod jęzor. 

randomness