REKLAMA
Narkoprasówka (24.04.18)

Z kraju, komendy i świata po zagranicznemu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata

Odsłony

136

Z kraju


Policja zatrzymała poszukiwanego i zabezpieczyła dopalacze warte ponad 100 tysięcy

Policjanci z lęborskiej komendy zatrzymali 29-letniego mężczyznę poszukiwanego przez sąd, celem doprowadzenia do zakładu karnego na ponad 1,5 roku pozbawienia wolności. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających.

Miniplantacja marihuany w piwnicy

Kryminalni z Elbląga zatrzymali w Pasłęku 43-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu i piwnicy policjanci zabezpieczyli blisko 3 kilogramy marihuany i ponad 50 krzewów konopi indyjskich. Mężczyzna odpowie za usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających oraz za uprawę konopi. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Został złapany z marihuaną. Powiedział że … ją znalazł

Policjanci zatrzymali niespełna 17-letniego mieszkańca Mysłowic (woj. śląskie). Młody mężczyzna posiadał przy sobie tak zwanego skręta z marihuany. Funkcjonariuszom tłumaczył, że środki odurzające przypadkiem znalazł. Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

Powiat ostrołęcki. Pracowity urlop policjanta. Namierzył dilera narkotyków

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek około godziny 22.00. Policjant z posterunku policji w Baranowie, który rozpoczął urlop zauważył jak kierowca mazdy na ,,obcych” numerach rejestracyjnych jeździ bez celu po terenie tej miejscowości. Przechodząc obok auta zauważył podejrzane zachowanie mężczyzny, kilka telefonów komórkowych oraz laptopy. Widząc zachowanie mężczyzny mogące świadczyć o tym, że może on znajdować się pod działaniem środków odurzających poinformował o zdarzeniu dyżurnego ostrołęckiej komendy.

   

Z komendy


„Ziołowe przetwory” (KMP w Kielcach)


Areszt dla dilera narkotyków (KPP w Głogowie)


Odpowie za posiadanie narkotyków (Policja Kujawsko-Pomorska)


Uprawiał konopie w swoim mieszkaniu (KPP Jarosław)


Dzielnicowi zatrzymali 21- latka z narkotykami (Policja Zachodniopomorska)


   

Ze świata po zagranicznemu


Prenatal cannabis use associated with low birth weights

Nowe badanie Colorado School of Public Health wskazuje na 50% wzrost prawdopodobieństwa urodzenia dziecka o niskiej wadze w grupie kobiet używających w okresie ciąży marihuany. (Science Daily)


Hemp shows potential for treating ovarian cancer

W świetle nowych badań ekstrakt z konopi wykazuje potencjalną użytecznośc w leczeniu raka jajników. (Science Daily)


A neurobiological link between PTSD and addiction

Nowe badanie na szczurach, opublikowane na łamach JNeurosci wskazuje na związek między PTSD a skłonnością do uzależnień.(Science Daily)


Police Officer Caught Selling Drugs To Undercover Federal Informant

26-letni funkcjonariusz Paterson Police Department został aresztowany po sprzedaniu informatorowi FBI narkotyków - marihuany, kokainy (w tym cracku) i heroiny. (High Times)

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana

set: Nastawienie bardzo pozytywne z dużą chęcią poznania nowych doświadczeń. setting: złe bodźce wprowadzające w nieprzyjemny stan - głównie nieprzyjemna muzyka i konieczność rozmawiana z ludźmi

Makumbę spożyłem pierwszy raz i mimo pozytywnego nastawienia psychicznego dałem się jej zaskoczyć, dobre nastawienie spotęgowało wypicie 3 piw które wypiłem półtora godziny przed spożyciem makumby co mogło mieć wpływ na przebieg tripu, ponieważ mieszanie marihuany z alkoholem kończyło się czasem przykro w moim przypadku, tak więc pijąc smaczne mleko z marihuaną (100ml) które wypiłem o godzinie 19:00 byłem odrobinę wstawiony, czekanie na pierwsze efekty mleka zaczęło mnie z grubsza nudzić - więc postanowiłem umilić sobie czas blantem.

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Problemy zdrowotne

Ponad rok po napisaniu i załadowaniu tego tekstu - proszę o podejście do niego z dystansem i powstrzymanie się od osądzania mnie na jego podstawie.

Teraz jest rano (05:46) i jakoś w polowie tego TR’a jestem i wpadłem na pomysł, że dobrze by było dać znać, że ide ćpac spać nie nie nie rym. Dalej faza leci leci pięknie leci słonko jakie wstało no to tam na dole czytać raczej radze miejcie wszystko na uwadze cium ciuraczki :*)

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • MDMA (Ecstasy)
  • Retrospekcja

Lekkie rozdrażnienie psychiczne

Działo się to na kilka lat temu, kiedy jeszcze studiowałem. Była wtedy późna jesień, albo wczesna zima. Koleżanka (nazwijmy ją O) zaprosiła mnie na imprezę do swojego nowego miejsca pracy, był to squat gdzie królował dnb. Chciałem się wtedy gdzieś wyżyć, poszaleć i oczywiści czymś się stripować. Dlatego przyjąłem zaproszenie koleżanki.