Narkoprasówka (22.03.18)

Z kraju, z komendy, ze świata...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

183

Z kraju


Narkotyki przywiózł z Niemiec, wcale się z nimi nie krył

53-latek oczekiwał na kursowy autobus do Lwowa. Kiedy policjanci spytali go czy posiada przy sobie narkotyki, wcale się z tym nie krył i odpowiedział twierdząco. Nawet pokazał gdzie ukrył marihuanę.

30-latek z Mikołowa przemycał narkotyki z Czech. Wpadł w Cieszynie

53-latek oczekiwał na kursowy autobus do Lwowa. Kiedy policjanci spytali go czy posiada przy sobie narkotyki, wcale się z tym nie krył i odpowiedział twierdząco. Nawet pokazał gdzie ukrył marihuanę.

Kokainowa łapówka

Śledztwo w sprawie gangu, którego członkowie podawali się za współpracowników służb specjalnych, zatacza coraz szersze kręgi. Prokuratura Regionalna w Katowicach i Centralne Biuro Antykorupcyjne są w posiadaniu informacji wskazujących, że dochodziło do przekazywania urzędnikom państwowym i dziennikarzom łapówek w postaci kokainy.

Medyczna marihuana wciąż niedostępna

Choć od momentu wprowadzenia ustawy dopuszczającej ich sprzedaż mijają cztery miesiące, to do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych (URPL) nie wpłynął jeszcze żaden wniosek o rejestrację surowca do sporządzania takich produktów.
   

Z komendy


Narkotyki w kominie (Policja Łódzka)


Kierowca po narkotykach a pasażer z amfetaminą (KPP Sokółka)


Policjanci zatrzymali go z narkotykami. Był poszukiwany (Policja Śląska)


Policjanci z zespołu do spraw nieletnich zatrzymali dilerów (Komenda Stołeczna Policji)


Września - Zatrzymani z narkotykami (Policja Wielkopolska)


Krotoszyn - Policjanci zabezpieczyli ponad 4 kilogramy narkotyków (Policja Wielkopolska)

   

Ze świata po zagranicznemu


One in 10 people have class A drugs on their fingertips, study says

U 13% uczestników brytyjskiego badania, którzy twierdzili, że nie zażywają nielegalnych narkotyków, znaleziono mimo wszystko ślady takowych, badając ich odciski palców.(The Guardian)


Dunn police: 4-month-old baby found in hotel room, meth lab; 3 arrested

USA. W hotelowym pokoju policja zastała dwóch mężczyzn, kobietę, 4-miesięczne niemowlę i stację produkcyjną metamfetaminy. (abc11.com).


South Lyon boy found naked and tripping on LSD

Wygląda na to, że nudystyczne wybryki nastolatków po LSD stają się powoli dla amerykańskiej policji codziennością... (Oakland Press).


Man accused of helping friend shoot-up heroin cleared of manslaughter

Po 20-minutowej rozprawie mężczyzna, któremu postanowiono zarzut spowodowania śmierci w związku z tym, że miał rzekomo wstrzyknąć znajomemu dawkę heroiny, po której ten zmarł, został uniewinniony. (Daily Post).

Scientists Gave Monkeys Ayahuasca and It Helped Their Depression

Brazylijscy naukowcy uzyskali obiecujące rezultaty terapeutyczne podając ayahuaskę dotkniętym depresją marmozetom. Niestety, ową depresję musieli małpkom jakoś sztucznie zaindukować, co robili za pomocą deprywacji społecznej... (Discover Magazine).


Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • LSD-25

Spokojny letni wieczór i kwasobranie z bratem.

Witam. Przypominam, iż treść raportu jest moim wymysłem, jakby co;-)

  • Ayahuasca

Cięzko było mi się zabrać za pisanie tego TR ponieważ ajałaskowe doświadczenie jescze do tej pory nie zostało przezemnie ogarnione. Być może ogarnięte nie zostanie jeszcze przez długi czas. Może nie stanie się to nigdy. Z tego względu robie to pare dni po całym wydarzeniu, kiedy jeszcze nie zostało ono zatarte w mojej szwankującej pamieci.

  • Hydroksyzyna
  • przeciwhistaminowe
  • Tripraport

Zażyte w strachu przed kolejnym głodem, w domu z rodzicami.

Okej, let's start.

 

Z powodu zespołu stresu pourazowego (PTSD), EDNOS i ataków paniki ostatnio bardzo często zażywam różne substancje (wypisane w moim doświadczeniu). Czy mogę to nazwać uzależnieniem? Tak, ponieważ są kryteria, które trzeba spelnić, by nazwać swój problem uzależnieniem - ja je spełniam. I zawsze mi potwornie głupio, gdy nazywam mój problem uzależnieniem, no bo cóż - oprócz hydro, leków uspokajających bez recepty, otumaniających przeciwalergików i legalnych ziół nic innego nie brałam.

randomness